Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  107 członków

Usher Klub
IGNORED

Klub miłośników marki Usher


falek77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kw202

(Konto usunięte)
29 minut temu, bujalone napisał:

No tak, tyle tonwiem, tylko wzmacniacze swoje waza a ze mam pewne ograniczenia, to wnoszenie ich do domu i podlaczanie to troszke misja dla.mnie, dlatego pytam wczensiej, czy ktos moze przersbiał takie podlaczenie

Poproś kogoś o pomoc 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, bujalone napisał:

No tak, tyle tonwiem, tylko wzmacniacze swoje waza a ze mam pewne ograniczenia, to wnoszenie ich do domu i podlaczanie to troszke misja dla.mnie, dlatego pytam wczensiej, czy ktos moze przersbiał takie podlaczenie

Przerabiałem połączenie  ale Usher V 602 z Atoll In 200 Powiem krótko porażka !!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witam Szanownych Klubowiczów. 

Chciałbym zapytać czy są jakieś różnice pomiędzy Usher S520 pierwsza wersją a obecną? Czy to są te same przetworniki i czy obudowy i zwrotnice nie zostały odchudzone? 

Czy miał ktoś możliwość porównania pierwszej i obecnej wersji? Pozdrawiam Marcin 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, marcinoss26 napisał:

Chciałbym zapytać czy są jakieś różnice pomiędzy Usher S520 pierwsza wersją a obecną? Czy to są te same przetworniki i czy obudowy i zwrotnice nie zostały odchudzone? 

Zadzwoń do Audiofast - Polski dystrybutor Usher 

16 godzin temu, bujalone napisał:

Właśnie chciałem zapytac o to, takie s520 ale z wiekszym basem,  potrzebne na już

USHER V 601 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.04.2023 o 23:25, marcinoss26 napisał:

Witam Szanownych Klubowiczów. 

Chciałbym zapytać czy są jakieś różnice pomiędzy Usher S520 pierwsza wersją a obecną? Czy to są te same przetworniki i czy obudowy i zwrotnice nie zostały odchudzone? 

Czy miał ktoś możliwość porównania pierwszej i obecnej wersji? Pozdrawiam Marcin 

Co prawda minelo sporo czasu pomiędzy odsluchami ale odnosze wrazenie, że starsze grają zauważalnie lepiej. Dzwięķ jest pełniejszy i bardziej dociążony.

Przetworniki i waga samej kolumny wydają się być te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem takie samo wrażenie przy V601. Miałem je dwa razy i porównywałem z pierwszą wersją (głośniki Średnio-niskotonowy z widocznymi licznymi "purchlami", oraz kanciaste wycięcie bass-refleksu). Jest dokładnie jak pisze p-a-b-u lepsze dociążenie, dźwięk pełniejszy, obfitszy ale..... może dałem ponieść się złudzeniu.

Edytowane przez Mathia74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 8 miesięcy temu...
2 minuty temu, Godplayer napisał:

Widzę, że nowa seria zastąpiła jakże udaną serię V-xxx. Szkoda, że ta marka jest ciągle mało popularna /dostępna.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Dokładnie seria V została wycofana z produkcji. Dobrze, że swego czasu kupiłem V 602.

Na stronie polskiego dystrybutora seria V jest w sprzedaży, być może ostanie sztuki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem V601 i pamiętam że dźwięk i wykończenie były wyjątkowe w stosunku do ceny. Zawsze mi się podobały seria N. Teraz widzę, że ceny dościgają konkurencję. Trochę skromna oferta odnośnie wykończeń. Kibicuję marce. Pamiętam, że kilka lat temu było jakieś zamieszanie odnośnie marki i chodziły słuchy o zamykaniu biznesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Godplayer napisał:

Kiedyś miałem V601 i pamiętam że dźwięk i wykończenie były wyjątkowe w stosunku do ceny

Też miałem te monitory Od kilku lat mam V 602 i pozostaną jeszcze długo u mnie w domu 
PS Kto nie słyszał tych kolumn to niech żałuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Godplayer napisał:
22 minuty temu, Mathia74 napisał:
Co konkretnie zastąpiło serię "V" i czy ktoś wie o jakiejś recenzji następcy i czy ktoś może je słyszał i potrafi się odnieść jak brzmią w stosunku właśnie do "V"?

Teraz to chyba seria P. Niestety tylko czarne z tego co widzę.

Seria P już od jakiegoś czasu jest w sprzedaży. Jest to tzw. ekskluzywna wersja serii V

Serię V nic nie zastąpiło (model kolumn)

Jest nowa seria LS, z tym że to całkiem inne kolumny

image.thumb.png.030c49882ed5874eab0f72b80f454de1.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usher Seria Arthur P to jest następca kolumn coś pomiędzy starszymi X-718 a X-719  ma też inne droższe przetworniki  (9950-20)  (8945A) niż to co jest w V kompletnie nie znana seria zero info żadnych recenzji userów tychże kolumn w tym kraju są w ogóle  ?? 90% ludzi gra albo na Usher S520 lub V 601 i długo długo nic, czasem na aukcjach trafiają się droższe z głośnikiem DMD najczęściej Usher Mini One Dmd klub za to jest martwy przez dziwną politykę cenową Ushera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Dune napisał:

90% ludzi gra albo na Usher S520 lub V 601 i długo długo nic, czasem na aukcjach trafiają się droższe z głośnikiem DMD najczęściej Usher Mini One Dmd

Prosta sprawa, kto zakupił to długo je użytkuje. Np. V601 miałem prawie 10 lat, zostały zmienione w 2020r. na V 602, przypuszczam, że na długo pozostaną w moim pokoju. 

44 minuty temu, Dune napisał:

klub za to jest martwy przez dziwną politykę cenową Ushera.

Klub jest martwy. Co jakiś czas coś napiszę.

PS. Co ma  na myśli - dziwna polityka cenowa? To że są drogie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.04.2023 o 12:25, Mathia74 napisał:

Odniosłem takie samo wrażenie przy V601. Miałem je dwa razy i porównywałem z pierwszą wersją (głośniki Średnio-niskotonowy z widocznymi licznymi "purchlami", oraz kanciaste wycięcie bass-refleksu). Jest dokładnie jak pisze p-a-b-u lepsze dociążenie, dźwięk pełniejszy, obfitszy ale..... może dałem ponieść się złudzeniu.

Czyli co pierwsza wersja grała lepiej ? czy oni tam coś zmieniali w zwrotnicach w tych odświeżonych V 601?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, mdavis napisał:

@Dune 

 Mini x dmd kosztują dzisiaj prawie 22zkł u korisa i audiofast co śmieszne podłogowe mini one dmd kosztują praktycznie tyle samo :-)

11 godzin temu, mdavis napisał:

Jest nowy głośnik średnio - niskotonowy oraz drobna modyfikacja zwrotnicy 

Głośnik jest ten sam 8935A tylko stracił purchle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.