Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  107 członków

Usher Klub
IGNORED

Klub miłośników marki Usher


falek77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza cena za V601 gdy były nowe to było 2,4 kzł jakieś 15 lat temu.. i kolumny nadal są produkowane to o czymś świadczy, tylko nie podobają mi się wykończenie obudów tej serii V polecieli z jakością niestety moim zdaniem wcześniej brzoza wiśnia i 7 warstw lakieru, a teraz czarne facjaty brzydkie za to V 602 dostał cokół przez co zwiększyła się waga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Dune napisał:

Pierwsza cena za V601 gdy były nowe to było 2,4 kzł jakieś 15 lat temu.. i kolumny nadal są produkowane to o czymś świadczy, tylko nie podobają mi się wykończenie obudów tej serii V polecieli z jakością niestety moim zdaniem wcześniej brzoza wiśnia i 7 warstw lakieru, a teraz czarne facjaty brzydkie za to V 602 dostał cokół przez co zwiększyła się waga.

Co do czarnych frontów, wyglada to bardzo dobrze Moim zdaniem lepiej się prezentują Jakość wykonania tez bardzo dobra Wersja V 602 z czarnym cokołem prezentuje się wybornie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Dzień dobry czy ma ktoś ma zbyciu albo wie gdzie kupić głośnik nisko średniotonowy 5201W lub ksw2-5029b to są głośniki od S520 pierwszy to późniejszy drugi to wcześniejszy. W audiofaście mieli tylko jeden. Laudspeakershop też nie ma w ofercie. Proszę o namiar jak ktoś coś wie albo ma.

Pozdrawiam, Paweł

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, paweljazz napisał:

Dzień dobry czy ma ktoś ma zbyciu albo wie gdzie kupić głośnik nisko średniotonowy 5201W lub ksw2-5029b to są głośniki od S520 pierwszy to późniejszy drugi to wcześniejszy. W audiofaście mieli tylko jeden. Laudspeakershop też nie ma w ofercie. Proszę o namiar jak ktoś coś wie albo ma.

Pozdrawiam, Paweł

Ciężko będzie je dostać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Jest szansa że mój wzmacniacz Onkyo A-9070 napędzi Usher V 601 ? Jestem w trakcie poszukiwania kolumn podstawkowych. Więcej w temacie 

 

A tu zła wiadomość, ceny Usherów od 1 marca szybują w górę ☹️ 

https://www.audiofast.pl/pl/usher/v-601

Cabasse Abyss + ELAC Carina BS243.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, rd79 napisał:

Jest szansa że mój wzmacniacz Onkyo A-9070 napędzi Usher V 601 ? Jestem w trakcie poszukiwania kolumn podstawkowych. Więcej w temacie

Napędzi 👍

PS Ceny podskoczyły wiec monitory i kolumny Usher też. Tak długo były w starej cenie 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Np. W Styczniu 2021 roku jak kupowałem wzmacniacz lampowy CAYIN A55TP cena katalogowa wynosiła 7990 zł.

Obecnie cena katalogowa wynosi 8990. Różnica 1000 zł 🙂 

5 minut temu, rd79 napisał:

Mam tylko 2 dni na zamówienie nówek, albo 1 wersję używanych za 2400 🤔

Na Twoim miejsce kupiłbym nowe monitory. 

Nowe monitory posiadają nowy głośnik średnio-wysokotonowy (ten duży) oraz mają zmodyfikowaną zwrotnicę. Z czarnym przodem prezentują się lepiej / ładniej 👌

Edytowane przez mdavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zaciekawiło takie cuś 😁

Ushery v601 2 edycja.

Kolumna z ciemniejszą okleiną ma głośnik średnio-niskotonowy z "purchlami" a jaśniejsza okleina ma gładką membranę. Modele głośników posiadają taki sam symbol, ciekawe czy to ma jakiś wpływ na brzmienie.

Cabasse Abyss + ELAC Carina BS243.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Poniżej pierwsza edycja Usher V 601 

image.thumb.png.4846b266aa28e4fbb2a59516cdb6aca2.png

 

 

Drugie zdjęcie pierwsza edycja Usher v 601 po liftingu !!!

image.thumb.png.41e14b6bef3dcaf76d1216320bb563dc.png

Trzecie zdjęcie Usher V 601 wersja druga z nowym głośnikiem średnio - niskotonowym oraz nową zwrotnicą OBECNA PRODUKCJA

image.thumb.png.7f3983c6393cfba31e99eeadc5f1c6ce.png

Edytowane przez mdavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, rd79 napisał:

Już wszystko jest jasne i klarowne. Dzięki 😀

To drugie zdjęcie (pierwsza edycja po liftingu), to ten model różni się tylko czarnym przodem w stosunku do pierwszego zdjęcia (pierwsza edycja).

Dopiero druga edycja (obecnie produkowana) zawiera modyfikacje, o których pisałem wcześniej.

PS. Co postanowiłeś w stosunku do tych monitorów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

W numerze Audio Video 02/2022 jest test kolumn podstawkowych (10000–15000 zł) m.in. USHER SD-500

Atohm GT1-HD, Paradigm Founder 40B, Spendor Classic 3/1, Triangle Signature Theta, Usher SD-500

Usher SD-500 zajęły 2 pozycję za Paradigm 👍

Edytowane przez mdavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
6 godzin temu, Kw202 napisał:

Cześć koledzy. 

Miał ktoś styczność z compass cp 730? 

Chodzi mi jak u nich z średnicą, czy nie jest wycofana. 

Tutaj są na sprzedaż. Możesz zadzwonić i porozmawiać na temat brzmienia konkretnego modelu

https://www.olx.pl/d/oferta/usher-compas-cp-730-CID99-IDR0wzH.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dune napisał:

Te Ushery to dość stare już kolumny z 2003r ogólnie Usher przez lata ulepszał serie od tych Cp 730 dzisiaj mogą grać już lepiej budżetowe Ushery V 602 byłbym ostrożny,  w przyszłości Cp 730 też będzie dużo trudniej sprzedać 

To prawda 👌

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.