Skocz do zawartości
IGNORED

Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Band


fauchery

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ właśnie osiągneliśmy dobrą merytoryczną atmosferę z Wojciechem - i własnie wtedy pojawia się nadaktywny jątrzący i cierpiący na wieczny okres "kolega" broy

 

 

Passus o tym jak to czas pokaże co plyta jest warta jest mało interesujący, jako że już można jej słuchać i chwalić, no chyba że zrezygnujemy z chwalenia i ganienia na forum - zadowalając się właśnie koncepcją że nie my i nie nam, tylko przyszłym pokoleniom oceniać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tydzień temu na Świecie Kina Niemego w warszawskim kinie Iluzjon. Kaczmarczyk i jego Audiofeeling Band dali pokaz elastycznosci i wrażliwości muzycznej. Grali muzykę do filmu "Wschod Słonca" Murnaua. Kaczmarczyk napisał świetna kompozycje tytulową - doskonała aranzacja i melodia wpadajaca w ucho. Ale najbardziej zaskakujacym elementem był moment gdy muzycy zgasili lampki przy pulpitach i zaczęli improwizowac do tego co się dzieje na ekranie. Był to fenomenalny pokaz kreatywnosci i erudycji. Kolaż muzyki od free impro music, klasyke, groove aż po elementy sonorystyczne i pastisz. Dawno nie słyszałem takiej palety barw. I do tego znakomity (znany z projektów Stańki) Maciej Obara na saksofonie altowym oraz Irek Wojtczak (Pink Freud) na bas klarnecie. Kto nie był niech żałuje. Znakomity zespół.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazali już potencjał na debiucie w słynnej wytwórni audiofilskiej ARMS. Teraz należy życzyć chłopakom wszystkiego najlepszego.

Pozdrawiam, 'kolegę' Jakewa również

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni dyskutanci, jeden z Was pitoli o jednej płycie Kaczmarczyka, drugi o innej jego płycie, sprzeczacie się czy to muzyk wspaniały czy taki sobie, a wg mnie wszyscy (oprócz elmo) pitolicie. Oceniacie bowiem płyty muzyka a nie jego samego. Posłuchajcie Kaczmarczyka na żywo i wtedy go oceniajcie. Mam wszystkie płyty Kaczmarczyka, ale słuchałem je po razie, może po dwa razy, natomiast na żywo słyszałem go pewnie ze 30 razy w co najmniej 10-u różnych składach i prawie zawsze grał znakomicie.

Nie lubię klasyfikowania muzyków, który jest lepszy, który gorszy, ale jednego jestem pewien - trudno by było znaleźć w Polsce bardziej wszechstronnego pianistę jazzowego niż Paweł, i to wszechstronnego na wysokim poziomie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek B.

 

Ja jeszcze Kaczmarczyka na żywo nie słyszałem tak więc masz tę wyższość.

Co do płyty to przypominam,że oceniłem ją jako dobrą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek wprowadził nowy ważny impuls do coraz bardziej i bardziej interesującego wątku. Przy okazji - jak ja usłyszałem CD "Audiofeeling" to - choć nie jestem przesadnie ruchawy ostatnio - poleciałem pierwszym lotem do Tygmontu na wystep Pawła Kaczmarczyka (tu w nie swoim zespole - nawiązanie do tej mnogości konfiguracji w których słuchał Talentu Witek). Artysta nie przybył na występ...!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze recenzje płyty "Complexity in Simplicity", Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Band:

 

(...)

„Complexity in Simlicity” to ważny moment w rozwoju młodego artysty, postrzegającego sztukę dźwięku w sposób kompleksowy, syntetyczny i bardzo świadomy. Gorąco polecam!

Bogdan Chmura, Hi-Fi i Muzyka

 

(…)

Rozrzut stylistyczny całości łączy wspólnym mianownikiem fortepian lidera, efektowny i bardzo jazzowy (..), ale też impresyjny i preludiujący w partiach ad libitum, których znajdziemy sporo na całej płycie.

(…)

Tomasz Szachowski, Jazz Forum

 

(...)

„Complexity In Simplicity” to świetny album z jazzem współczesnym, tak chyba najkrócej można scharakteryzować tę płytę. Ileż tu jednak odniesień, nawiązań do różnych styli, ileż kreacji nasiąkniętej tradycją muzyki synkopowanej. To z jednej strony efekt rzetelnej edukacji, sporego już doświadczenia ale z drugiej niewątpliwie talentu i wizji tego, co chce się robić i co osiągnąć. Słuchając nowej płyty Kaczmarczyka mamy podobne wrażenie jak oglądając dobre kino, gdzie co chwilę następuje nieoczekiwany zwrot akcji, zmiana tempa, klimatu. Wszystko jednak tworzy dzięki reżyserowi spójną całość.

(...)

.Na „Complexity In Simplicity” Paweł Kaczmarczyk jest liryczny i drapieżny, zmienia stylistki jak kameleon ale robi to zawsze z zachowaniem własnej muzycznej tożsamości. To niezwykle istotny aspekt muzyki Kaczmarczyka. O talencie kompozytorskim już nie wspomnę. Kolejny pianista młodego pokolenia po Leszku Możdżerze i Marcinie Wasilewskim puka do bram światowego jazzu. Trzymam kciuku, aby te bramy otworzyły się szybko i bardzo szeroko. BRAWO!

(…)

Uzyskano klarowne brzmienie, z dobrze uchwyconą sceną. Fortepian nie jest na zbyt dużym pogłosie, dzięki czemu brzmienie jest bardziej naturalne. Świetna akustyczność całego materiału.

Sylwester Podgórski, Hi-Fi Choice & Home Cinema

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

"Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Band" na dwóch koncertach w Londynie:

LONDON JAZZ FESTIVAL

- Southbank Centre "Polish Showcase"

- BBC Theatre, BBC Radio 3,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

" (...)

Fenomen polskiego jazzu

Oprócz tych dwóch koncertów [Tomasza Stańki i Leszka Możdżera] w ramach Polish Showcase w ogólnodostępnej sali festiwalowej Clore Ballroom w sobotę odbyły się jeszcze dwa inne. W rolach głównych wystąpili młodzi polscy muzycy. Dowodzony przez utalentowanego i utytułowanego pianistę Pawła Kaczmarczyka Audiofeeling bardzo dobrze zaprezentował się z utworami z albumu "Complexity in Simplicity", który ukazał się właśnie nakładem niemieckiej wytwórni ACT Music."

Jacek Skolimowski,dziennik.pl, 17.11.2009.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

" (...) Było to jedno z czterech wydarzeń zorganizowanych przez Instytut Adama Mickiewicza we współpracy z London Jazz Festival, jednym z największych festiwali jazzowych na świecie.

Na popołudniowe “Polish Showcase” z udziałem zespołów pianisty Pawła Kaczmarczyka i wokalisty Grzegorza Karnasa przyszło ok. 400 osób, niektóre z dziećmi, co stworzyło swobodną, rodzinną atmosferę.

Polski jazz został zauważony, doceniony i zyskał nowych fanów, szczególnie po gorąco oklaskiwanych koncertach Kaczmarczyka i Karnasa. A kto chciał wzbogacić wiedzę o historii i osiągnięciach naszego jazzu, przyszedł na wykład redaktora naczelnego "Jazz Forum" Pawła Brodowskiego. Wszystkie miejsca były zajęte."

Marek Dusza, Rzeczpospolita,16.11.2009.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-23343-100000124 1258497953_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dlatego tak nagle skoczyła sprzedaż Complexity w brytyjskim Amazonie - parę dni temu album był drugą najlepiej się sprzedająca plytą wytwórni po EST.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny koncert zespołu "Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Band" w klubie Domicil w Dortmundzie (DE) w ramach festiwalu Jazztage Dortmund, w dniu 27.09.2009. o godzinie 20:00.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Muzycy wystąpią w składzie:

 

Paweł Kaczmarczyk - fortepian

Radek Nowicki - saksofony

Wojciech Pulcyn - kontrabas

Łukasz Żyta - perkusja

 

www.pawelkaczmarczyk.com

post-23343-100009511 1259184283_thumb.jpeg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na koncert promujący najnowszą płytę "Complexity In Simplicity" zespołu Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Band, który odbędzie się na 36. Międzynarodowym Festiwalu Pianistów Jazzowych w Kaliszu,

w dniu 28.11.2009. w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, ul. Łazienna 6

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ... hp?kid=142

 

Muzycy wystąpią w składzie:

Paweł Kaczmarczyk - fortepian

Jerzy Małek - trąbka

Tomasz Grzegorski - saksofon tenorowy, klarnet basowy

Radek Nowicki - saksofon tenorowy i sopranowy

Wojciech Pulcyn - kontrabas

Łukasz Żyta - perkusja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

"Nasz „młody kot” Paweł Kaczmarczyk z zespołem Audiofeeeling właśnie na festiwal w Kaliszu zapowiedział oficjalną koncertową premierę swojego najnowszej płyty „Complexity In Simplicity”. Wygląda na to, że pierwszy polski lider, który podpisał kontrakt z prestiżową wytwórnią ACT, stoi u progu międzynarodowej kariery."

Jazz Forum,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-23343-100009446 1259252226_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem płycie "Complexity In Simplicity" brakuje utworów takich jak nr 2 - Logan - ciekawych rytmicznie i melodycznie. Jest dobra, ale zbyt grzeczna, łatwa w odbiorze i komercyjna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdzę, że w tej muzyce nie ma improwizacji. Jest i to dużo, tylko na bazie kilku chwytliwych, powtarzających się schematów rytmicznych i harmonicznych(może poza utworem nr 2 i 10).

Płyta mi się podoba tak pod względem brzmienia jaki i samej gry muzyków. Tylko ciągle oczekuję czegoś więcej(czegoś nowego)po tak utalentowanych, młodych muzykach, jak Paweł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam dużą klasę Kaczmarczyka i jego kolegów. Byłem na pierwszym oficjalnym koncercie Audiofeeling Band w naszym kraju z programem "Complexity In Simplicity" zagranego na 36. Festiwalu Pianistów Jazzowych w Kaliszu. Kupiłem zaraz po występie w/w płytę. Jest IHMO tak dobra, iż nie opuszcza ostatnio szuflady odtwarzacza.

Udany międzynarodowy debiut tego młodego jeszcze artysty. Trzymam kciuki...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja z koncertu zespołu "Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Band", który odbył się w Londynie:

 

" Niestety często jest tak, że miejsca przysłaniają ludzi, którzy się w nich pokazują. Takim miejscem przez chwilę był Southbank Centre, w którym odbywały się niektóre koncerty Jazz London Festival. Jednak pojawiają się również tacy ludzie, którzy doskonale sobie z tym radzą – wszak nie miejsce uczyniło artystą tego człowieka, zrobiła to muzyka, którą komponuje.

Kolejny Jazz nad Odrą…. Przepraszam… Oczywiście nad Tamizą. Właśnie. Kolejny jazz nad czymś, z okazji czegoś, tradycyjnie, kiedyś tam. To nawet nie tradycja, to pospolite przyzwyczajenie. Kiedy myślimy – współczesny polski jazz – to myślimy Możdżer, Stańko, często Komeda (w sensie jazz „w ogóle“). To też już z przyzwyczajenia.

A ja mówię NIE. Mimo że wyżej wymienieni panowie, bez wątpienia wielkimi artystami są i w większości wystąpili na tegorocznym Festiwalu Jazzowym, to ja chciałbym zapoznać naszych czytelników z Pawłem Kaczmarczykiem. Od kilku lat nazywany „nadzieją polskiego jazzu“. Kiedy wybierałem się na koncert Pawła w Southbank Centre, zastanawiałem się ile jeszcze lat, trzeba być „nadzieją“ i o co właściwie chodzi? Ja wiem jedno. Ten facet ma już ugruntowaną pozycję. To ludzie decydują o tym, co się podoba. A ludzie na koncercie reagowali tak żywiołowo, jak sam artysta i jego Audiofeeling Band, kilkukrotnie przerywając występ owacją. Tak się dzieje, kiedy muzyk opowiada swoją muzyką historię, tym wspanialszą, że dla każdego inną, dla każdego jemu najbliższą. Oglądając Pawła i jego zespół, poczułem, usłyszałem i zobaczyłem muzykę… a po koncercie okazało się, że to zwyczajny chłopak z Polski."

Piotr Dobroniak, Tygodnik Cooltura, Londyn

 

wywiad z Pawłem Kaczmarczykiem:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36. Międzynarodowy Festiwal Pianistów Jazzowych już za nami. Po raz kolejny zgromadził nie tylko światowe gwiazdy, ale też wspaniałą publiczność . Tak jak zapowiadano, były nowe płyty, nowe brzmienia, dużo zróżnicowania, wielkie światowe gwiazdy i ci, którzy tymi gwiazdami już wkrótce będą.

(...)Wielkie wrażenie na publiczności zrobiły także dwa kolejne zespoły. Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Band zaprezentował utwory z najnowszej płyty: “Complexity in Simplicity” i jak twierdzili słuchacze był to mocny cios muzyczny. Z kolei Belgowie z Jef Neve Trio podbili serca nowatorskim połączeniem brzmień klasycznych i jazzowych, co określone zostało jako przecieranie nowych ścieżek w jazzie XXI już wieku. (...)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ... dsumowanie

 

więcej zdjęć:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-23343-100008023 1260660334_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem, że warto się tym z Wami drodzy forumowicze podzielić:

 

RZECZPOSPOLITA 17.XII 2009

 

Marek Dusza:Rok znakomitych koncertów, pełen wydarzeń światowej rangi

 

(...)Na początku roku ukazał się album, który przyćmił następne wydarzenia. To „Grand Piano” Włodka Pawlika, solowe improwizacje zapisane na dwóch płytach. Z płyt polskich jazzmanów wydanych za granicą ważne jest kolejne nagranie Tomasza Stańki „Dark Eyes”. ALE ZA WAŻNIEJSZY UZNAJĘ MIĘDZYNARODOWY DEBIUT PAWŁA KACZMARCZYKA (Complexity In Simplicity/ACT MUSIC).(...)

 

Pełny artykuł:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-17149-100007662 1261056051_thumb.jpeg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 tygodni później...

Paweł Kaczmarczyk został nominowany do nagrody ODLOTY 2009:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Zapraszam do głosowania!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

W styczniowym numerze „Jazz Forum” opublikowano wyniki corocznego plebiscytu Jazz Top 2009. Tytuł Albumu Roku zdobył Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Band płytą „Complexity In Simplicity”. Kaczmarczyk jest pierwszym polskim muzykiem, który nagrał płytę autorską dla wytwórni ACT (obchodzącej w nadchodzącym roku swoje 20-lecie). A jeszcze większą sensację sprawił zwycięstwem jako najlepszy pianista – przerywając kilkunastoletnie panowanie Leszka Możdżera w tej specjalności! Paweł Kaczmarczyk zajął drugie miejsce w kategoriach Muzyk Roku i Kompozytor (w obu przypadkach za Tomaszem Stańko), a jego zespół jako Zespół Akustyczny uplasował się na drugim miejscu ankiety (za Marcin Wasilewski Trio).

Jazz Top 2009 (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) )

 

Jednocześnie przypominam, że nadal trwa plebiscyt Gazety Wyborczej na Artystę Roku – Kulturalne Odloty 2009, a jedną z pięciu nominowanych osób jest Paweł Kaczmarczyk. Można w nim głosować do 2. Lutego, wybierając jeden z dwóch możliwych sposobów: przez internet lub wysyłając SMS pod numer 70007(plebiscyt -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ).

post-23343-100003876 1264860811_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednocześnie przypominam, że nadal trwa plebiscyt Gazety Wyborczej na Artystę Roku – Kulturalne Odloty 2009, a jedną z pięciu nominowanych osób jest Paweł Kaczmarczyk. Można w nim głosować do 2. Lutego, wybierając jeden z dwóch możliwych sposobów: przez internet -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) lub wysyłając SMS pod numer 70007(wpiszcie: treść: ODLOT.04.IMIĘ_GŁOSUJĄCEGO.NAZWISKO_.GŁOSUJĄCEGO.TreśćUzasadnienia.(jeśli chcecie tylko oddać głos, zakończcie po nazwisku).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Paweł Kaczmarczyk - Odlotowy Artysta Roku 2009

 

Parę lat temu magazyn "Jazz Forum" okrzyknął go nadzieją polskiego jazzu. Na przekór wszystkim, którzy nazywają nadzieję "matką głupich", jazzowy pianista Paweł Kaczmarczyk szybko udowodnił, że ma szansę być nadzieją spełnioną. Debiutancką płytą "Audiofeeling" bardzo wysoko zawiesił sobie poprzeczkę. A jednak w minionym roku zdołał ją przeskoczyć! Drugi album Kaczmarczyka - "Complexity In Simplicity" - ukazał się w słynnej europejskiej wytwórni ACT. Tym samym artysta dołączył do takich gwiazd, jak Lars Danielsson, Esbjörn Svensson, Leszek Możdżer czy Nils Landgren.

Kulturalne Odloty 2009 Gazety Wyborczej

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-23343-100002905 1265636769_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Ogłoszono nominacje do nagrody GRAND PRIX JAZZ MELOMANI 2009 !!:

 

Artysta Roku 2009: Paweł Kaczmarczyk, Włodek Pawlik, Tomasz Stańko

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna nominacja do nagrody dla Pawła Kaczmarczyka !!!

 

Nominacje Fryderyki 2010 JAZZ:

 

Jazzowy Muzyk Roku:

Krzysztof HERDZIN

Andrzej JAGODZIŃSKI

PAWEŁ KACZMARCZYK

Włodek PAWLIK

Tomasz STAŃKO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.