Jump to content
IGNORED

śrubki do koszyka

jac660

Recommended Posts

Witam,

przede wszystkim pozdrawiam wszystkich - to mój pierwszy wpis na forum :)

Zakupiłem do mojego Thorensa TD150 mk2 wkładkę AudioTechnica AT440MLA i podobnie jak autor wątku potrzebuję dokupić inne śrubki, nie pasują ani oryginalne (są za krótkie do AT) ani AudioTechnikowskie (są za grube do koszyczka Thorensa).

Na zdjęciu widać 2 śrubki dołączone do wkładki i oryginalną z headshella Thorensa.

Pytanie brzmi - czy symbole podane przez conri'ego wystarczą? Mam wrażenie, że opisują one jedynie długość a nie średnicę śrubki? Jaką średnicę może mieć oryginalna śrubka Thorensa?

Jako, że jestem z Krakowa to zamierzam poszukać szczęścia w sklepach metalowych ew. zegarmistrzowskich - czy coś jeszcze przychodzi Wam do głowy? Może jakiś konkretny namiar?

Pozdrawiam i dziękuję,

Szymon

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

M 2,5 to średnica śrubki. W Krakowie na kazimierzu jest sklep z art. metalowymi w którym kupowałem takie śrubeczki z podkładkami i nakrętkami. Za grosze. Sklep jest przy przecznicy od Miodowej. Jak sie wchodzi na Miodową od Krakowskiej (ona tam jest ślepa) to pierwsza przecznica w prawo i po lewej jest sklep gdzie najpierw masz wiertła i drobne narzędzia a w głębi śruby

Dla potomnych:

do oryginalnego headshella Thorensa TD-150 mk II (ramię TP 13 A) pasują śrubki M2 czyli średnica 2mm (długość 6mm idealnie pasuje do AT 440MLa)

Śrubki takowe można kupić w Krakowie przy ul. Miodowej (sklep Metal w bramie niedaleko skrzyżowania z Bożego Ciała)

Dzięki wszystkim za pomoc!

• 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.