Jump to content
IGNORED

Blu Spec CD....miał ktoś styczność???

Kopczas

Recommended Posts

Guest papageno

(Konto usunięte)

Bardzo dokładnie, dźwięk jest czyściuteńki, w nagraniach orkiestrowych precyzyjnie wydobywa poszczególne instrumenty. Drogo..ok.150 zł.

Guest papageno

(Konto usunięte)

18 płyt Milesa Davisa ( w tym oczywiście Kind of Blue), Abbado IX Beethovena, Weather Report 8:30 i Black Market. A nadal zamawiam, np. dwupłytowy zestaw Barbry Streisend.

• 2 weeks later...
Guest papageno

(Konto usunięte)

kolor232

Czy mógłbyś przedstawić kalkulację kosztów (płyta+przesyłka)? Ile trzeba zamówić, żeby było najkorzystniej. W ccd.pl pojedyncza płyta blu-spec 139 zł, podwójna 199 zł.

Pozdrawiam.

Ja miałem dziwną sprawę z cdjapan. Zamówiłem nich chyba miesiąc temu jedną płytę, tak na spróbowanie, zapłata kartę kredytową, podałem nr do ściągnięcia należności, wszystko ok. Płytę wysłali, przyszła, full wypas, tylko kasy nie ściągnęli ;P Może to jakaś promocja dla nowych klientów ? Pierwsza zakupiona płyta gratis ? ;P

I love the sound of crashing guitars

glubisz

Aaa, to zależy co wybierasz :-). Ja kupuję reedycje w formacie SHM-CD więc jest sporo normalnych Jewel Case, choć czasem zdarzają się takie masywniejsze pudełka. Np. płyty Coltrane'a są w Jewel Case ale grubszym niż standard. Jest też sporo wydań w "Cardboard Sleeve = Mini LP".

Guest glubisz

(Konto usunięte)

>econs

Grubsze jewel case to pewnie super jewel case? No ale nie ważne. Myślałem że jak nowy format nośnika to w końcu bedą te płyty jednakowo pakowane w końcu mówi się że jewel case wpływają na środowisko.

glubisz

Nie, napisałem dokładnie tak jak jest: Jewel Case ale solidniej wykonane. Około 2mm grubsze pudełko w porównaniu ze zwykłym JC. A standard nie nowy, tylko inny materiał do tłoczenia płyty. Taki gadget a gra fajniej. Ja mam tony starych płyt, które pod światło wyglądają jak ser szwajcarski więc odnawiam płytotekę :-).

Guest papageno

(Konto usunięte)

No to zamówiłem w cdjapan kilka blu-spec i kilka SHM. Gdy przyjdą, przeliczę i będę wiedział, czy to dobry wybór. Ale to trochę potrwa, bo niektóre pozycje są dopiero anonsowane.

Pozdrawiam.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.