Skocz do zawartości
IGNORED

Dr House


jakub102

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Czy cokolwiek przygotowanego na potrzeby obecnego amerykańskiego masowego widza może być na poziomie godnym myślącego człowieka? Trendy półgłówka owszem, ale to tyle, ten serial niczego nie zmienił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę mini recenzje, bo nie wiem czemu polscy malkontenci biją pianę i kłócą się zamiast wyrazić swoją opinię i tolerancyjnie wysłuchać innych ocen.

Serial ma wadę- schematyczność, ale chyba nie ma wyjścia skoro to serial medyczny. Śmię twierdzić że ratowanie ludzi tylko nakręca akcję, cała rozgrywka to osobowość Housa, relacje między ludzkie, wgląd w nasze schematyczne myślenie i działanie. Więcej nie będę pisał bo nie ma z kim. Serial jest na pierwszym miejscu w rankingu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak można dostrzec piękno niedoskonałym spojrzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

O w 6 serii w końcu pacjent umarł czyżby serial stracił swoją wadę- schematyczność?

Tak czy siak król jest jeden!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak można dostrzec piękno niedoskonałym spojrzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakub102, 6 Cze 2010, 09:56

 

>O w 6 serii w końcu pacjent umarł czyżby serial stracił swoją wadę- schematyczność?

Pacjenci umierali i wcześniej... Choćby w pierwszym sezonie: "Maternity" i " Babies and Bathwater", albo w 4 sezonie: "97 Seconds".

 

Zmianą schematu w 6 sezonie raczej były odcinki nie-medyczne. Zaczynając od pierwszego, potem "Wilson", "5 to 9", czy dwa ostatnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewne rzeczy się nie zmieniają

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna studiuje medycynę i ogląda toto namiętnie, kolekcjonuje też gadżety. Jej zachwyty nad tym serialem puszczam mimo uszu, podobnie jak wszystko o czym trajkocze - ona i w ogóle wszystkie kobiety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Oglądam House'a od pierwszego odcinka pierwszego sezonu i nadal mi się podoba. Naprawdę wciągający serial. Już teraz wiem dlaczego zdobywa tyle nagród.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Niestety moim zdaniem House zakończył się na sezonie 5, sezon 6 zaczął się super ale później zmienił się w serial o jakimś Gregu... Za mało Housa w Housie ale z sentymentu oglądam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisać co w tym serialu jest takiego cudownego? Bo obejrzałem i stwierdziłem, że to kompletna nuda. Zastanawia mnie tylko, skąd tak duża oglądalność.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Fajny serial ale niektóre z przypadków są bardzo naciągane , mam kolegę lekarza który czesto komentuje sytuacje tam wystepujące niestety wiekszość nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością czysta fantastyka - główny bohater rewelacja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne jest w tym serialu to, że człowiek mimo swojego anty nastawienia na życia i do ludzi tak dużo dobrego może zrobić. A że większość przypadków jest naciąganych to fakt, ale to w końcu film...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pacjent po kilku latach spiaczki zostaje wybudzony, ( i tu sie dopiero zaczna jazda) tego samego dnia wstaje o wlasnych silach z lozka a pozniej prowadzi samochod. "naciagane" to chyba nie jest odpowiednie slowo dla takich bzdur. jak ktos sie zna bardziej na medycynie to raczej tego nie strawi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...

dr. House nagrał płytę :)

A co tam w serialu słychać? Zakończyłem gdzieś koło 10 odcinka 6 serii dłuższy czas temu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak można dostrzec piękno niedoskonałym spojrzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dr. House nagrał płytę :)

A co tam w serialu słychać? Zakończyłem gdzieś koło 10 odcinka 6 serii dłuższy czas temu.

 

w ostatnich dwóch brał leki eksperymentalne na odbudowę mięśni testowane na szczurach, szczury zdechły ;) i w ostatnim.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.