Jump to content
IGNORED

Dr House

jakub102

Recommended Posts

Według mnie jeden z najlepszych seriali wszech czasów, co o nim sądzicie?

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Hidden Content

Jak można dostrzec piękno niedoskonałym spojrzeniem?

Przy "Pitbulu" Patryka Vegi

wymięka bez oddechu ...

Ale przy "Pitbulu" większość seriali

wydaje jęk agonii więc nie ma co się dziwić

;)

A poważniej

Jedyny serial "lekarski" który

sam oglądam ...

Lekarskie Archiwum X ale ogląda się fajnie :)

No i jeszcze że wszystko trzyma się dzięki

głównemu aktorowi - nazwiska nie pomnę ...

Serial fajny dzięki gównemu bohaterowi. Gorzej z przypadkami medycznymi bo najczęściej ktoś przychodzi z biegunką albo świnką a doktory go prawie wykańczają :D No i niezastąpiona praktycznie w kazdym odcinku krew z jakiegos otworu (usta, nos, uszy do wyboru do koloru)

Ogladam w sumie dla tekstów i podejścia do życia Grzegorza ;)

Jedynym lepszym doktorkiem jest Sokole Oko z serialu M.A.S.H. Równie dobra gadka ale rzadziej płaci zeby pobzykać.

Ja ostatnio cytowałem nawet na wykładach kilka spraw np. z pasożytem=ciążą z I sezonu albo z workiem na kota z II sezonu, albo chłopaka zakochanego w krowie, który chciał depo-provera :)

Nazywanie swojego asystenta złodziejem samochodów też jest dość odważne.

Genialne pomysły.

Nie cierpię seriali medycznych , ale ten okazał się jedynym do jakiego się przekonałem - dzięki bardzo ciekawie nakreślonej i bardzo dobrze zagranej postaci dr. Hausa ; jednak psychologiczne motywacje działań niektórych postaci często są mało lub niewiarygodne - są wzięte z ... chęci urozmaicenia fabuły i zrobienia "spięć" między postaciami (podobnie , nawet identycznie , jest np. w LOST) , przez co serial wiele traci z wiarygodności (i dla mnie z atrakcyjności) .

Gdyby nie postać Hausa i aktor go odtwarzający to byłby to przeciętniak serialowy .

Teraz już nie seriali wszechczasów ; dla mnie 2 takie były :

1. Robin Hood

2. Shogun

podoba mi się:

- kreacja tytułowego bohatera

- miejsce pracy (wydarzeń), nawet nie mogę marzyć o tak urządzonych gabinetach, drzwiach z nazwiskiem wypisanym złoconymi literami (nie wiem czemu, uśmiechnąłem się, jak to zobaczyłem)

irytuje mnie:

- "investigation" po mieszkaniach pacjentów, przeszukiwanie torebek i etc. (na boga, to serial o lekarzach!)

- zachowanie lekarzy na naszym własnym podwórku, mam wrażenie, że bardzo wzorują się na Housie i każdy chce być taki jak on ;)

• 2 weeks later...

House i Prison Break to w tej chwili najlepsze seriale nadawane w telewizji ale to jest oczywiście moje zdanie. ;)

Nie oglądam klanu, m jak..., barw nieszczęścia, złotopolskich, na wspólnej, brzyduli i jeszcze dziesiątek innych tragikomicznych seriali produkowanych w telewizji polskiej.:)) Jedyne godne uwagi oczywiście moim zdaniem to Pit bull, Glina i fala zbrodni.

Pozdr.

Na drugim to znaczy po pierwszym ;-) Niby pojawił się agent Mahone, ale to za mało. Już trzeci sezon bardziej mnie wciągnął. Czwarty oglądam z rozpędu i jest faktycznie tragikomiczny.

W przeciwieństwie do Prison Break, House trzyma równy poziom.

No to mi się dostanie, bo widzę że wypowiadają się tu głównie fascynaci doktora doma ;)

Pierwsze odcinki oglądałem z zaciekawieniem - mówię sobie... nareszcie coś ciekawego nakręcili! Przeszło mi po kilkunastu odcinkach - każdy kolejny odcinek stawał się podobny do poprzedniego. Pacjent z objawami, konsternacja - nikt nie wie co mu jest i zaczynają się eksprymenty... Każdy próbuje postawić diagnozę i każdy jest łgany przez cudownego i wszystkowiedzącego doktora housa, na koniec oczywiście wychodzi że doktor miał rację... Bo jakby mogło być inaczej? Przestałem oglądać i jakoś nie ciągnie mnie do kolejnych odcinków...

Serial przeciętny, zapowiadał się dobrze ale jak to często bywa, twórcom szybko skończyły się pomysły.

etam, nie wszyscy zdrowieja. pewnie znajdzie sie ktos taki co powie, ze to do przewidzenia bo oczywiste jest ze nie ma szamanow co kazdego wyciagna z tamtego swiata spowotem. pozatym robson, poogladaj jeszcze troche, pozniej Grześ sie zaczyna mylic i aystenci czasem graja mu na nosie. oglada sie super!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.