Jump to content
IGNORED

Jaki wybrać tuner analogowy ?

Lucky

Recommended Posts

Mam do wyboru trzy tunery SANSUI TU-217, TECHNICS ST-8080, Pioneer Dynamic's Mod. 2500, który wg. waszej opinii mogę kupić. Słuchać będę przede wszystkim radiowej Trójki. Lubię ciepłe lampowe granie z zarysowaną sceną.

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

• 4 weeks later...

Violet, dobrze Ci radzi. Właśnie nabyłem Rotel-a RT-425. Po podłączeniu w miejsce ST-50 popłynął ciepły, miękki i przestrzenny dźwięk. Też słucham 3-ki i jestem z jakości podawanego dźwięku zadowolony. Naprawdę zacny i solidny tuner.

Lucky@ To czy średnica będzie zarysowana, porysowana cz też brudna zależy głównie od kolumn i dobrego wzmacniaczy. Sam tuner Ci nie "porysuje" sceny. Ale może przekazać poprawny sygnał do dalszej "obróbki" przez wzmacniacz, kolumny i jak piszą niektórzy przez odrutowanie.

Dlatego polecam pierwszą lub drugą propozycję TomekL3@ z przed miesiąca.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.