Jump to content
IGNORED

Jaki wybrać tuner analogowy ?


Lucky

Recommended Posts

Mam do wyboru trzy tunery SANSUI TU-217, TECHNICS ST-8080, Pioneer Dynamic's Mod. 2500, który wg. waszej opinii mogę kupić. Słuchać będę przede wszystkim radiowej Trójki. Lubię ciepłe lampowe granie z zarysowaną sceną.

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Violet, dobrze Ci radzi. Właśnie nabyłem Rotel-a RT-425. Po podłączeniu w miejsce ST-50 popłynął ciepły, miękki i przestrzenny dźwięk. Też słucham 3-ki i jestem z jakości podawanego dźwięku zadowolony. Naprawdę zacny i solidny tuner.

Link to comment
Share on other sites

Lucky@ To czy średnica będzie zarysowana, porysowana cz też brudna zależy głównie od kolumn i dobrego wzmacniaczy. Sam tuner Ci nie "porysuje" sceny. Ale może przekazać poprawny sygnał do dalszej "obróbki" przez wzmacniacz, kolumny i jak piszą niektórzy przez odrutowanie.

Dlatego polecam pierwszą lub drugą propozycję TomekL3@ z przed miesiąca.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.