Jump to content
IGNORED

Poszukiwania Trwają - Krzysiek Jaworski sprzedawca kabli Klotza z allegro.

radziu21_

Recommended Posts

Szukam koniecznie kontaktu z Panem Krzyśkiem Jaworskim. Kupowałem od niego kable klotza zakończone neutrikiem z cyną ze srebrem. Później kupowałem w rogozaudio i są o wiele gorsze w brzmieniu. Pewnie chodzi o cynę. U Pana Krzyśka jest lepsze wykonanie i przede wszystkim lepsze brzmienie - wiele mniej zniekształceń. Zagubiłem do niego kontakt. Będę wdzięczny za jego namiary.

radziu21_, 18 Sty 2010, 00:18

>Tak na pewno. Podróby Pana Krzyśka brzmią lepiej. Co jak co, ale różnica jest i nikt mi tego nie

>powie, że nie ma. Zresztą nie interesuje mnie to szukam do niego kontaktu i to się liczy.

Trzymam kciuki, żebyś wytrwał i znalazł ten kontakt. Nie zważaj na przeszkody, pan Krzysiek na pewno w końcu się odnajdzie. To się liczy.

Jak gosciu szuka, to moze znajdzie, dajcie chłopu spokoju, może on nie wiedział jak =ie tu Panują klimaty? Jak kto lubi niech i tak słucha , skoro taki kabel od gitary jest the best to niech sie chlopak cieszy, zresztą po co komu takie tematy i po co komu takie kable? moim zdaniem to za miałkie na reklame . niezbyt rzutkie jak na prowokacje i mało hypkie jak na coś refleksyjnego. zaraz bedzie martwe a chłopak sie obrazi i wiecej na forum nie zawita, a tak jeden wiecej od klotza i gitary, azawsze sie przyda w dyskusji np jako zwolenik pogladow mr zeta

Szkoda mi was. W analogu Panują inne zwyczaje. Ludzie są bardziej życzliwi. Ba nawet można czasami coś cennego za darmo dostać, a tu........ Sami kretyni. (nie licząc jednego wpisu) Nie umiejący czytać tematu. Jak nie wiesz to po co się wypowiadasz. Słyszał ktoś w ogóle te kable kiedyś, założę się, że żaden z kretynów nie słyszał. A czy wy wszyscy jesteście na tym forum żeby sobie pomagać, czy besztać pomysły innych??? Porażka.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.