Jump to content
IGNORED

Poszukiwania Trwają - Krzysiek Jaworski sprzedawca kabli Klotza z allegro.


radziu21_

Recommended Posts

Szukam koniecznie kontaktu z Panem Krzyśkiem Jaworskim. Kupowałem od niego kable klotza zakończone neutrikiem z cyną ze srebrem. Później kupowałem w rogozaudio i są o wiele gorsze w brzmieniu. Pewnie chodzi o cynę. U Pana Krzyśka jest lepsze wykonanie i przede wszystkim lepsze brzmienie - wiele mniej zniekształceń. Zagubiłem do niego kontakt. Będę wdzięczny za jego namiary.

Link to comment
Share on other sites

radziu21_, 18 Sty 2010, 00:18

 

>Tak na pewno. Podróby Pana Krzyśka brzmią lepiej. Co jak co, ale różnica jest i nikt mi tego nie

>powie, że nie ma. Zresztą nie interesuje mnie to szukam do niego kontaktu i to się liczy.

 

Trzymam kciuki, żebyś wytrwał i znalazł ten kontakt. Nie zważaj na przeszkody, pan Krzysiek na pewno w końcu się odnajdzie. To się liczy.

Link to comment
Share on other sites

Jak gosciu szuka, to moze znajdzie, dajcie chłopu spokoju, może on nie wiedział jak =ie tu Panują klimaty? Jak kto lubi niech i tak słucha , skoro taki kabel od gitary jest the best to niech sie chlopak cieszy, zresztą po co komu takie tematy i po co komu takie kable? moim zdaniem to za miałkie na reklame . niezbyt rzutkie jak na prowokacje i mało hypkie jak na coś refleksyjnego. zaraz bedzie martwe a chłopak sie obrazi i wiecej na forum nie zawita, a tak jeden wiecej od klotza i gitary, azawsze sie przyda w dyskusji np jako zwolenik pogladow mr zeta

Link to comment
Share on other sites

Szkoda mi was. W analogu Panują inne zwyczaje. Ludzie są bardziej życzliwi. Ba nawet można czasami coś cennego za darmo dostać, a tu........ Sami kretyni. (nie licząc jednego wpisu) Nie umiejący czytać tematu. Jak nie wiesz to po co się wypowiadasz. Słyszał ktoś w ogóle te kable kiedyś, założę się, że żaden z kretynów nie słyszał. A czy wy wszyscy jesteście na tym forum żeby sobie pomagać, czy besztać pomysły innych??? Porażka.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.