Jump to content
IGNORED

Prognoza demograficzna.


tadeo

Recommended Posts

Może żeby zapobiegać tworzeniu rodzin patologicznych w których dzieci rodzi sie jak trzodę która ma zapewnić byt na starość. Ludzie którzy tak postępują i tak na ogół na starośc lądują w szpitalu albo domu opieki a dzieci odwiedzają ich tylko zeby odebrać emeryturę.

Link to comment
Share on other sites

  • Moderatorzy

Tak czy siak łańcuch przyczynowo skutkowy:

 

dobrze wychowane potomstwo -> bezpieczna i dostatnia starość

 

został przerwany, przynajmniej w świadomości sporej części społeczeństwa. To dotyczy nawet prywatnych ubezpieczeń emerytalnych opartych na czymś zbliżonym do rentierstwa.

 

Do tego dochodzi fakt że państwowa szkoła jeszcze zmniejsza wpływ rodziców na wychowanie dzieci. Wszystko pod komunistycznym hasłem "wszystkie dzieci są nasze".

 

Taka postawa społeczeństwa bardzo przypomina owego górala który piłował od strony pnia gałąź na której siedział. Przechodzący ceper go próbował ostrzegać, co góral z wyższością zignorował. Dopiero leżąc na ziemi, poharataną przez piłę gębą wymamrotał "jasnowidz jaki?".

Link to comment
Share on other sites

z drugiej strony patrzac to islamisci też sobie podcinają gałąź na której siedzą. Tak na prawdę utrzymują się tylko dzieki nam bo sami nie pracują. Co bedzie również z nimi jesli ludzie pracujący czyli europejczycy znajdą sie w mniejszości? W państwach arabskich gdyby nie wpływy z ropy to nedza sama by ich zeżarła.Oni wcale nie maja zamiaru podbijać Europy dla allacha. Oni tutaj ciagną bo im tu wygodnie. Porządek z nimi mozna zrobić w stosunkowo prosty sposób. odebrać im zasiłki. Niech sami zapracuja na swoje charemy i stada potomstwa to im sie odechce rozmnażać a ludność rdzennie europejska gdy nie bedzie musiała płacić na dzieci arabów będzie mogła wiecej zainwestować we własne.

Link to comment
Share on other sites

  • Moderatorzy

Problem polega na tym że jak ich liczba zbliży się do tych kilkudziesięciu procent to my bedziemy od nich zależeć. A co oni zrobią z władzą będzie zależało tylko od nich.

 

Skoro my nie widzimy oczywistego zagrożenia, to dlaczego oni mieliby wykazać się większą mądrością? System socjalny będzie wtedy juz skrajnie niewydolny, znajdzie się paru populistycznych mułłów i zamiast eurabii będzie euran.

Link to comment
Share on other sites

o sile nie decyduje wyłacznie liczebność ale i potencjał ekonomiczny a ten u europejskich muzułmanów słabiutki.

 

jest też inny aspekt. wielu europejczyków to nawet chciało by tego islamu bo to przeciez i bóg ten sam, wartosci rodzinne...islam to nie judaizm i na islam mozna sie "nawrócić"

Link to comment
Share on other sites

mimik

 

Porządek z nimi mozna zrobić w stosunkowo prosty sposób. odebrać im zasiłki. Niech sami

>zapracuja na swoje charemy i stada potomstwa to im sie odechce rozmnażać

 

W Niemczech ładnych kilka lat temu rząd zabrał beneffity turkom, i zaczęli palić dom po domu aż dali im z powrotem, nikogo nie złapali, palili w nocy.

I szczerze wątpię czy odechce im rozmnażać, oni nie używają zabezpieczeń bo religia im zabrania no więc wiadomo, każdy lubi kija zamoczyć.

 

Inna sprawa, ostatnio zauważyłem że właśnie muzułmani są na prawdę majętni, jakie wózki maja to kopara opada, mieszkania komunalne dostają bardzo szybko a prawo znają jak nikt.

Link to comment
Share on other sites

jajcasz77

 

Na pewno każdy oglądał film "Chłopaki nie płaczą", tam C. Pazura opowiedział historię skąd czarni się wzięli, a ja dodam że przeszli na islam, są muzułmanami i mogą mieć cztery żony na raz, wcześniej jak ich łapali do roboty to wierzyli w bożki jakieś.

 

I mnożą się jak robaki, niemalże jak myszy, często się widzi jak idzie czarna kobieta miastem, dwójka dzieci za rękę, jedno w wózku i znów w ciąży.

A później do komunalki lament bo ona niema za co dzieci wyżywić a facet ją zostawił, ano zostawił, bo poszedł gdzie indziej dzieci robić.

 

Anglia, Francja, Stany, sprowadzili ich sobie do roboty, do ciężkiej pracy, a sprowadzili z lenistwa no i maja teraz tego "piwa".

Link to comment
Share on other sites

bitkon

 

Ja jestem przerażony po tym co obejżałem, w Polsce to nie do pomyślenia, i bądźcie zadowoleni ze Polska to kraj policyjny, na prawdę.

 

Ten film znów nasunął mi skojarzenie z filmu "Człowiek demolka" z S.Stalone i tych nieudolnych Policjantów, w Anglii przemoc fizyczna jest zabroniona, jeśli kamera to nagra to policjanci idą siedzieć.

Link to comment
Share on other sites

misiomor

 

"mnie to nie dotyczy, w dobrej dzielnicy

>mieszkam".

 

Mieszkam w 6-stej strefie, miasto sutton, droższe i ładne miasto, przestępczość to była rzadkością,w tamtym roku zabili dwóch polaków, a miasto już jest jednym z miast o najmniejszej przestępczości.

 

Starsze polskie dzieci w szkołach na odpowiedź na prześladowanie czarnych stworzyli swój gang, i całe szczęście że chociaż dzieci, bo na zjednoczenie polskie i rodaków liczyć nie można, każdy zostanie sam i .......... dalej już nie muszę pisać.

Link to comment
Share on other sites

  • Moderatorzy

Ja tam uważam że w Polsce jest o tyle dobrze w kwestii imigracji wyznawców Proroka, że socjal jest niski. I to wcale nie dlatego że społeczeństwo mamy takie uczciwe, tylko przeciwnie - wątłe źródełko polskiej gospodarki dawno obsiedli swoimi tłustymi d..ami - hordy wcześniejszych emerytów, lewych rencistów, KRUS itd. Na szczęście oni nie zabraniają piwa, wieprzowiny i nie zmuszają kobiet do chodzenia w workach. No i nie mnożą się tak szybko.

Link to comment
Share on other sites

W Polsce ten problem jest do załatwienia szybko, ale Anglia to będzie jedno wielkie więzienie, więzieniem będzie cała wyspa a biali będą wiać jaki ta angielska policja.

Ja muzułmanie się rozmnażają to się w głowie nie mieści, tu gdzie mieszkam kilka late temu zobacz ciemny kolor skóry to była rzadkość, może kilka razy dziennie, obecnie jest około pół na pół, jest jakiś obraz?.

Croydon te kilka lat temu był biały, i trochę ciemnych, obecnie biali to niemalże zjawisko.

Jest jeszcze wiele miast gdzie były to bogate dzielnice zamieszkałe przez rodowitych anglików, obecnie są czarne i lepiej się tam nie zapuszczać.

 

Anglicy jak polubią polaka to mówią "tylko nie idź z czarnymi na piwo, bo wrócisz z nożem w plecach".

Link to comment
Share on other sites

  • Redaktorzy

Tylko nie mieszajmy Hindusów, Pakistańczyków i Jamajczyków. Z tej liczby Hindusi są zasymilowani lepiej od białych (z badań wynika nawet, że mają w UK nieco wyższy sukces zawodowy niż rodowici Anglosasi), Jamajczycy to raczej spokojni ludzie i przeważnie chrześcijanie, natomiast muzułmańscy Pakistańczycy asymilują się słabo, mimo pochodzenia "administracyjnie" z tej samej kolonii co Hindusi. Osobiście nie miałem z nimi problemów, ale jedyna etniczna dzielnica jaką widziałem w UK była właśnie pakistańska. Jedno uzupełnienie: nożem w UK bardzo łatwo jest oberwać od białego gówniarza, pijaństwo i chuliganeria są bardzo rozpanoszone wśród white trash.

Link to comment
Share on other sites

Problem nie polega na każdym z osobna tylko na społeczności. Arabowie osobniczo są mili i gościnni, na pewno bardziej do rzeczy niż Szwed w rozmowie. Problem jest w tym że dla nich coś takiego jak rzeczywistość prawna niczego im nie określa tzn. korzystają sobie z tego ale żyją obok. Regulacje państwowe nie miały i nie mają przełożenia na ich życie bo i nie uważają państwa za coś bezwzględnie potrzebnego - skrajnie niska frekwencja w wyborach krajowych natomiast aktywni w samorządowych aby pchać swoich przedstawicieli (bez kontekstu rozwoju miasta etc - argumenty to wtedy typowe rozdawnictwo i "przychylność"). Kiedy państwo próbuje siłą egzekwować wykonywanie przepisów prawa to robi się krzyk że jest to prześladowanie. Nie wiem, ale kiedy u nas nadzór budowlany każde zburzyć lub prowadzi kosztowną legalizację samowolek budowlanych to nie jest prześladowanie, tak samo jak wywalanie niezameldowanych dzikich lokatorów etc. tymczasem w Niemczech czy Holandii po takich działaniach od razu pojawiają się protesty z których żyją tamtejsi zadymiarze i "działacze", nie tylko mułłowie ale też gangi.

We Francji to cywilizacyjne nieprzystosowanie tworzy ciekawe zjawiska nawet w skali urbanistycznej jak ucieczka białych z większości centralnych dzielnic Marsylii, utrata wartości gruntów i dekapitalizacja osiedli komunalnych (wandalizm niestety), "znikanie" infrastruktury miejskiej i problemy z nadzorem terenu przez policję (opisywane w prasie francuskiej przypadki zmuszania przez swoją społeczność arabskich policjantów we Francji do "współpracy" a przez to prośby o przeniesienie do innej dzielnicy, ucieczka z miasta do innego czy totalna korupcja).

To jest inna kultura bez potrzeby administracyjnego państwa prawa, korzystają z niego bo jest i to masowo (i dość kreatywnie jak "pożyczanie dzieci" do zasiłku) ale się z nim nie identyfikują.

To dość często dziś przerabiane zagadnienie na wydziałach urbanistyki bo imigranci w dużym stopniu zmieniają procesy zabudowy, wyceny gruntu, kapitalizacji obszarów miejskich etc (bo miasto bierze także kredyty pod zastaw gruntów komunalnych a spadek ich ceny odbija się wprost na kondycji finansowej miasta).

Może to nawet nie kwestia samej religii co kultury życia, nie tylko zresztą Arabów bo Egipcjanie też różnie się aklimatyzują. W Holandii obawiali się swego czasu Surinamczyków ale oni jakoś się zaaklimatyzowali, po trzydziestu latach od migracji wtopili się w społeczeństwo.

Arabowie i ludność o podobnej kulturze najwięcej problemów robi sobie. Nie potrafią stworzyć państwa u siebie a emigrując do Europy najczęściej przenoszą tam własny sposób życia - regulowany jedynie poprzez kodeks społeczny i własną kulturą, nie zważając na prawo stanowione i kulturę społeczną kraju docelowego. To jest nieco obok Islamu ale i po części w nim samym bo ma on bardzo holistyczną "metodę" a że w praktyce mało osób go czyta a mułłowie ugrywają na tym własny interes...

Link to comment
Share on other sites

"Podobnych wypowiedzi na forach są tysiące:

 

"Polacy nie są tak romantyczni i pomysłowi. Często narzekają, są tacy nijacy. Dziewczyna, która pojedzie na wakacje jest po prostu zafascynowana swoim egipskim adoratorem. Doświadcza czegoś, czego dotąd w życiu nie miała. I czasem to nie ma znaczenia, czy to jest prawdziwe, czy to czysta fantazja. Liczy się chwila i adrenalina".

 

”Ludzie, zakochałam się w barmanie. Mam 36 lat, jestem po studiach, dobrze żyje mi się w Polsce no i co? Zakochałam się w tym facecie i zamierzam zmienić całe swoje życie. Pięć razy byłam w Egipcie, wiem jacy oni są, ale [...] bierze mnie po prostu ten Egipcjanin”.

 

”Tunezyjscy chłopcy są gorącymi facetami, potrafiącymi sprawić, że kobieta naprawdę czuje się jak księżniczka. Nie ukrywajmy także że są zabójczo przystojni czego niestety naszym kiepskim facetom bardzo często brakuje. Tunezyjscy chłopcy są bardzo męscy, natomiast nasi panowie nawet w łóżku są bardzo zniewieściali”.

 

”Byłam w Tunezji tylko dwa tygodnie, ale to chyba były najpiękniejsze dwa tygodnie od ostatnich kilku lat. Zapomniałam o wszystkich problemach, cały czas byłam uśmiechnięta. A to za sprawą wszystkich uśmiechniętych i miłych facetów. Kiedy przechodziłam ulicą nie było pary oczu, które na mnie nie spojrzały (...). Nie należę do dziewczyn, które jakoś specjalnie się wyróżniają urodą, a tam byłam chyba ich boginią. Tam mężczyzna szanuje kobietę i do każdej się uśmiechnie, czy jest gruba, chuda, niska”.

Link to comment
Share on other sites

  • Moderatorzy

>> Jazz :-), 22 Sty 2010, 19:04

 

Tam bogaty facet ma 4 żony, a kobieta idąca ulicą to rzadkość, więc biednemu nie pozostaje nic poza umizgiwaniem się do wyzwolonych europejek. A tak naprawdę to taniochy na ich standardy - sama się pcha, i to z kasą podczas gdy za miejscową "kocicę w worku" musiałby zapłacić stadem wielbłądów albo przynajmniej kóz. Nie dziwne że mają motywację.

 

Wszystko zmienia się po ślubie, można poczytać sobie relacje takich kobiet jak to teściowa ją biła i wyzywała od białych świń, wyznaczając jej w domu niewielką strefę poza którą nie ma taka prawa wychodzić. Czasem takim udaje się uciec, ale raczej bez dzieci które zostają przy tatusiu.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.