Skocz do zawartości
IGNORED

Monitory - Kolumny 3000-3500 przejzyste szczegolowe i uniwersalne - doradzccie


futu

Rekomendowane odpowiedzi

""" Trzeba bylo posluchac i brac te AN jak chcesz sluchac muzyki a nie rozbierac ja na czynniki pierwsze.

 

Miotasz sie chlopie ze az szkoda czytac.

 

A jeszcze jedno nie bierz powaznie wpisu proplayera bo takie kocopoly prawi na temat ProAc 100 bonie mial na czym ich posluchac i dlatego taka opinia a jesli chcesz prawdziwa opinie to napisz na PW do kolegi ,,houek,,a dowiesz sie jak jest naprawde.

 

robix """

 

 

no wlasnie odsluch wszystko by wyjasnil bo tak to zawsze jest ryzyko ze jeden napisze ze kolumny xxx maja swietny bas jak na swoje wymiary, a drugi zachecony kupi i okaze sie ze wcale tak nie jest ja slyszalem rozne sprzety chociaz malo ale zdarzalo sie i wiem ze sporo tzn. audiofilskich gralo na prawde slabo wiec np B&W to bedzie bezpieczny wybor tzn jakosc bedzie rozsadna szczegoly itp tez i bedzie mozna posluchac i dobrze nagranych plyt i slabiej ale kupujac bardziej audiofilski glosnik czy sprzet bez odsluchu ryzykujemy, ostatnio po MF pewnym modelu za 4000 wzmacniacza sie przekonalem jak jdena osoba wypowiedziala opinie na temat tego sdprzetu ... wyrob wzmacniaczopodobny a inna ze jest ok, dla mnie to tez slaba rzecz bo akurat MF slyszalem i to jest nie w moim typie brzmienie a np B&W tez slyszalem i tez nie jest to cos super ale da sie sluchac po przyzwyczajeniu sie i byc zadowolonym, te proac 100 sa male styl konstrukcyjny tzn standardowy grupa najprawdopodonniej "nie lubujaca sie w uniwersalnej muzyce a wiec mp3 nie wolno disco to nie muzyka itp" wiec tutaj jest ryzyko duze, ja tez mp3 nie slucham ostatnio i disco itp zadko - ale tro sprawa sprzetu juz gorzej gra - cale szczescie jeszzce w porzadku ale idac zbyt w stone absolutnej przejzystosci idealnosci wiernosci mozna zostac zmuszony do sluchania sprzetu a muzyki juz nie - tzn wiekszosc bedzie zle grala poprzez dobor sprzetu zbyt bedzie pokazywal wady... a chce wlasnie od tego odejsc

 

czemu taki opis zrobilem? sluchalem pewnego albumu u swojej kobiety - tak ona ma miniwieze - mialem stara muzyke w mp3 to ja wzialem bo mi slabo grala (sporzet za bardzo pokazywal wady) a co sie okazalo u niej calkiem przyjemnie odtwarzalo - wiec lepiej pomyslec i isc w cos na czym gra muzyka a nie jest jak najblizsze idealowi - w to 2 mozna isc ale tylko odsluchujac na swoim zestawie - ale moj zestaw nie jest kompletny po kolumnach wzmacniacz do wymiany itp wiec ta droga tez nie jest ok pozostaje przegladac oferty i czytac opinie jak cos zobacze i porownywac je z obrazem moich preferencji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zukzukzuk, 10 Lut 2010, 12:47

 

>Wsio pasuje. Tylko ten metraż... Obawiam się, że Proace i inne nie "rozpędzą się" nawet. Czy jest

>sens inwestować w kolumienki, jeśli z powodów akustycznych nie mają szans zagrać, tak jak mogą?

>Stawiam na Harberth. To był chyba model 3.

 

Dwukrotnie przkraczają budżet. Chyba kupię w ciemno te ProAci, zawsze mogę odsprzedać w razie w.

 

BTW, zobaczie na te maleństwa -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - w relacji z CES 2010 na stereomojo dostały wyróżnienie "Best Small Speaker Value"

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Do małego pokoju i bliskiego odsłuchu pewnie fajne, tym bardziej, że ponoć nie są wybredne co do sprzętu i ustawienia. Za to o niskim basie można zapomnieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, odpowiedź na tytułowy wpis -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Naim: DAC/TP XPS (+ CA CXC) + NAC 282/TP DTCap/NAP 250-2 + Lipinski L-707 + Target Audio MR70B 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herbatniki? To niemożliwe. Koleś mówił, że kosztowały go jakieś 2,5 kzł (oczywiście przechodzone). Były wielkości dużego pudła do butów. Chyba, że pomyliłem model, bo to już ze 3 latka pewno...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JMLaby wezmę pod uwagę. Może uda mi się posłuchać we Wrocławiu.

Po głowie chodzą mi jeszcze Mark & Daniel Sapphire - mają szansę pokazać pazura w kinie, na czym także mi zależy. Boję się tylko, czy wstęga nie będzie zbyt aksamitna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.