Jump to content
IGNORED

Czy VDH CS-122 warto zmienić na Magnum?


cowboy

Recommended Posts

tez zmienialem bezposrednio z cs 122 na Magnum i u mnie roznica byla kolosalna, dzwiek oderwal sie od glosnikow a bas zrobil sie potezniejszy i nizej schodzil - to byly zmiany zanotowane od razu po wpieciu kabla- dosc sporego przekroju kabla. obecnie uzywam chord odyssey, ktory moim zdaniem jest lepszy: jeszcze bardziej przestrzenny; krystaliczny.

Link to comment
Share on other sites

Magnum na pewno będzie ogólnie lepszy, uporządkuje górę, będzie miał też lepsze i obszerniejsze niskie tony.Ale nie wiem, czy na uwypuklenie sybilantów coś pomoże.Problemu upatrywałbym raczej w nieodpowiednim doborze elektroniki albo kolumnach, spróbuj to sprawdzić wymieniając na chwilę któryś z elementów toru.Może masz kolegę, który pożyczy Ci dobry odtwarzacz lub kolumny.Lepszej jakości kablami możesz tylko jeszcze bardziej podkreślić nieprzyjemne podbicia pasma.

Link to comment
Share on other sites

Możesz też spróbowac wymienić IC na vdH The First & The Second. Kable te mają zadziwiającą rozdzielczość połaczoną z gładkością brzmienia i są dość dobre w pozbywaniu się sybilantów (przynajmniej tych wprowadzanych przez kable).

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Link to comment
Share on other sites

Znam głośnikowe VDH od CS 122 Hybryd w górę jak również IC (od "starych"First przez First Metal Screen, First Ultimate, Second )tu różnica jest raczej w charakterze a nie klasie. Co do głośnikowych różnica znaczna jest i idzie raczej za ceną ( im droższy tym lepszy - choć nie w każdym systemie tak jest), nieco inny charakter prezentuje Breeze. Ogólnie można stwierdzić że to spokojne wyważone kable raczej nie eksponujące góry. Polecam przesłuchać - bo to fajne kable w swojej klasie cenowej.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.