Skocz do zawartości
IGNORED

Coś się skończyło. i już


Gość rochu

Rekomendowane odpowiedzi

Terrapin, 26 Mar 2010, 09:13

>:-) O, mój tekst też ktoś odebrał osobiście! Uderz w stół...?

 

Nadinterpretowujesz. Histerycznie zareagowałeś na mój wpis, celowałeś wprost we mnie, stąd mój komentarz. Bardzo celny z resztą.

Przy okazji: identyfikowanie rozmówcy z własną mentalnością wynika tylko z niedojrzałości emocjonalnej. Pożyj trochę na tym bożym świecie to będziemy mieli o czym pogadać, póki co na pewno nie.

 

rochu, 26 Mar 2010, 09:20

>Miałem kiedyś zamiar napisać poradnik na temat jak żyć i przetrwac na Audiostereo ; )

 

-Dawaj! :-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gagacku. Podziwiam celność Twoich komentarzy i nie identyfikuję Ciebie z absolutnie żadnym zjawiskiem, naprawdę. Poza zjawiskiem niepotrzebnej agresji na forum.

Na niedojrzałość nic nie poradzę. Nie sądzę też, abyśmy kiedykolwiek mieli o czymkolwiek pogadać, ale kto wie?

Pozdrawiam. EOT

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“That which can be asserted without evidence can be dismissed without evidence.” (Christopher Hitchens).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rochu, 26 Mar 2010, 09:20

 

>Porównanie z dźunglą całkiem niezłe, chociaż mnie to miejsce kojarzy się z sadzawką pełną pirani.

>Miałem kiedyś zamiar napisać poradnik na temat jak żyć i przetrwac na Audiostereo ; )

 

z tego co piszesz wynika, że naprawdę masz jakiś spory problem. Ty chcesz nawracać ludzi.

Miałeś zamiar wpisywać tu swoje przeżycia, pisz więc !

Niech ci, którzy tu piszą i czytają, dowiedzą się co miałeś do pokazania i przekazania. Niech sami to ocenią, i to, czy coś minęło czy nie.

Masz nieustające pretensje do innych. Powiedz co sam zrobiłeś by tych pretensji nie było ? Widać jak bardzo bawi Cię to, że jako założyciel tematu, masz możliwość wykluczania z "dyskusji" i korzystasz z tego namiętnie, wręcz się delektując.

Powiedz, czy musisz się uzewnętrzniać na forum ? Czy nie masz rodziny z którą mógłbyś podzielić się swoimi wewnętrznymi przeżyciami ?

Czy musisz na siłę, wręcz naprzykrzając się swoim niespełnionym wnętrzem, "umilać" życie innym ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha!!!

Terrapin... Oj, Ty, TY! :-))))

 

Terrapin

>Na niedojrzałość nic nie poradzę.

 

Poradzisz, poradzisz. Wystarczy że nie będziesz głupio rozsiewał własnej histerii:

 

Terrapin

Wysłany: Wczoraj 21:49 

Niejaki gagacek napisał (na innym forum):

Cytat:

Czyżby chodziło o freakowo,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) gdzie notuje się kilka wpisów na dzień, nie ma ani pół schematu a śnięte towarzystwo ożywia się np. przy okazji tekstu moje go kolegi pt. "towarzystwo wzajemnego lizania się po jajkach"?

 

I to ma być pomysł na forum???

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

 

Koledzy! Proszę natychmiast zamieścić na forum kilka schematów!

 

_____________

Terrapin, mysle że Kubedes i Edward wystarczająco mądrze ci odpisali. Pozdrawiam matrixowe byty:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palton, 26 Mar 2010, 00:44

 

>Teo

>Jak zwał, tak zwał, odchodzą- czy uciekają przed chamstwem ... Co za różnica, skoro forum nie

>potrafi ich poprzez wysoki poziom - zatrzymać ?

 

A Tobie się nie pomyliło przypadkiem internetowe forum, gdzie 99,98% userów stanowią faceci (a przynajmniej za nich się podają) z parafialnym kółkiem różańcowym pełnym przewrażliwionych dewotek?

I kto tam znowu taki wartościowy uciekł (czy odszedł) z tego forum?

 

>Ja widzę to tak:

>Wie taki "ktoś", że może dać wiele dobrych rad itd., ale oczekuje że forum odwdzięczy się mu ciepłym

>słowem. Niestety na każdym kroku gdy ktoś podważa sens jego słów w chamski sposób, to człowiek

>stwierdza - PO CO MI TO ?

 

A ja to widzę tak:

Wie taki "ktoś", że wciskając ciemnotę naiwnym baranom na forum, można co nieco na tym zarobic,

albo na przykład pomóc koledze pozbyc się jakiegoś złoma, który mu się znudził.

Niestety na każdym kroku pojawia się jakiś cham, który bezczelnie zapyta "a ile z tego masz?"

to człowiek stwierdza - PO CO MI TO?

Ewentualnie wersja alternatywna:

Wie taki "ktoś", że poza forum istnieje jeszcze świat rzeczywisty, znaczy realny, a w nim przynajmniej tysiąc przeróżnych form spędzania wolnego czasu, niekoniecznie wydając za każdym razem fortunę (jak to ma miejsce w audio) żeby doświadczyc nowych wrażeń, a tym bardziej je sobie na siłę wmawiac, to człowiek stwierdza - PO CO MI TO?

Według mnie to są dwa główne powody odchodzenia ludzi z forum, a ci co zostali nagle zauważyli, że w zasadzie to już nie ma z kim i o czym gadac (bo wszystko już było) to może kogoś sobie zbanujemy albo rozkręcimy jakąś zadymę... i odchodzą kolejni znudzeni czytaniem w koło macieju tych samych tekstów i wyzwisk, różniących się tylko szykiem wyrazów w zdaniu, bo jak ktoś już zna to wszystko na pamięc, to człowiek stwierdza - PO CO MI TO?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-->> Gagacek

Ach, ty agencie specjalny! Brawo! :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“That which can be asserted without evidence can be dismissed without evidence.” (Christopher Hitchens).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terrapin

A brawa to niby za co? Nie przyszło ci do głowy że tam mogę być szanowanym userem? Szok? :))

Skłamałbym gdybym zaprzeczył, że dualizm takiej sytuacji mnie nie bawi.

Tyle że widzisz to jest coś zupełnie co innego od np. schizofrenicznej pisaniny Teo który tu powyżej coś pisze, a tam zaś zaprzecza samemu sobie. Przepraszam że na niego trafiło, ale akurat nawinął się przed oczy. Prostotę myślenia zostawiam już poza tokiem rozważań. Ot, takie rozważania czy czarne jest białe stawiam przed palmową środą.

 

A rozważania nt. histerii na freakowo które tu z głupoty wycięto kiedyś wkleję gdzie indziej, backup jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>rochu,

Chciałem wczoraj w Twoim wątku przeprowadzić poważną rozmowę z mulsem, nawet Cię prosiłem, abyś mulsa w tym celu odblokował, co zresztą uczyniłeś. Taką poważną, wiesz, jak ojciec z synem na koniec roku szkolnego conajmniej. Ale bez szukania winnego i obrażania mulsa. Ale tę rozmowę musiałbym zacząć od cytatu z mowy mulsa. Okazuje się jednak, ze moderacyja jaśnie oświecona zielona ten post mulsa wywaliła. Jak to moderacyja - standardowo czyli bezmyślnie - na to można zawsze z jej strony liczyć. Wobec tego tej rozmowy nie dam jednak rady przeprowadzić.

 

Rochu, czy dałbyś radę zablokować takich forumowiczów jak: , , , , itp., itd., no wiesz, wszystkich "zielonych" jakich to forum nosi, po to aby nie szkodzili i nie przeszkadzali?

Pozdro,

Yul

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terrapin, 26 Mar 2010, 09:27

 

MUSI! - tak się porobiło, że musi; zatrzymajcie się na moment i przywróćcie wspomnienie rzeczywistości roku 2000 - mniej korków, mniej agresji, mniej podniet, kasy, stresu, w o l n i e j, s p o k o j n i e j

i lepiej nie będzie bo człowiek nie zwierzę i brak mu instynktu obrony przed samozniszczeniem

myślę więc jestem ... ? - dziś to już za mało

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rochu, 26 Mar 2010, 09:50

 

>dbx

>

>proszę bez osobistych wycieczek.

>Masz coś do mnie osobiście pisz na PW.

 

to nie są osobiste wycieczki, nie znam Ciebie, więc cóż mógłbym osobistego pisać. Niemniej, z tego co piszesz wynika, że sam już nie wiesz czego chcesz, ale za to, bawi Ciebie niezmiernie "zarządzanie" tym bezsensownym tematem.

Tu jest forum audiostereo, Ty zaś piszesz temat, który powinien się znaleźć na psychologia.pl, tam znają takie problemy.

Jeżeli masz jeszcze poczucie rzeczywistości, to się zmobilizuj i powiedz wszystkim, czego w tym temacie jeszcze oczekujesz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DBX słuchaj: każdy może nie mieć specjalistyczne wiedzy. Akurat taka wiedza nie jest potrzebna w zasadzie do niczego istotnego, poza znaczeniem czysto poznawczym, lub zawodowym. Nie obrażajmy się wzajemnie bo nie o to tu chodzi. To forum służy odpowiedziom na najdziwniejsze nawet pytania: Przykład-głośnikowe- drut srebrny 3N 18AWG, końcówki nagie, izolacja: 100%bawełna ze sznurówek z kozaków. Czy ktoś wie gdzie takie sznurowadła można nabyć?

Śmieszne prawda? Ale tylko w pierwszej chwili. Czy zadanie takiego pytania to powód do drwin?

A więc: CZY KTOŚ WIE GDZIE MOŻNA TAKIE SZNURÓWKI KUPIĆ (firma, sklep, namiar itp)?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

absinth3, 26 Mar 2010, 13:51

 

>A więc: CZY KTOŚ WIE GDZIE MOŻNA TAKIE SZNURÓWKI KUPIĆ (firma, sklep, namiar itp)?

 

Jeszcze nie, ale jak tylko się trafi jakiś potencjalnie zainteresowany kupnem jeleń,

to nagle się okaże, że właśnie przypadkiem kumpel kumpla ma takie sznurówki na zbyciu.

Mechanizm prosty jak konstrukcja cepa, tyle że już mało kto się na to łapie.

Jedni nie mogą tego przeżyc, inni po cichu przenoszą swoje kramiki na inne fora, a jeszcze inni rozpaczają nad tragedią po odejściu "tylu wartościowych forumowiczów"...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parantulla, 26 Mar 2010, 14:46

Ty tylko cwaniactwo rejestrujesz wkoło siebie?

To ja Ci współczuję (bez podtekstów)

 

Ostatnio śpiewają - "ludzi w koło coraz więcej a człowieka coraz mniej"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamel, 26 Mar 2010, 14:54

 

>parantulla, 26 Mar 2010, 14:46

>Ty tylko cwaniactwo rejestrujesz wkoło siebie?

>To ja Ci współczuję (bez podtekstów)

 

Tak? No to dzięki.

A Ty co rejestrujesz? Internetowy Klub Wujków Dobra Rada niosących bezinteresowną pomoc wszystkim potrzebującym 24 godziny na dobę, piątek, świątek i niedziela, za "dziekuję"?

To ja Tobie współczuję (również bez podtekstów)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamel, co do wpisu parantulli, przypomina mi sie pewna sytuacja, wlasnie tu na AS, gdy jeden z uzytkownikow forum zalozyl watek o kablu DIY (nie pamietam czy chodzilo o interkonekt czy cos innego) po kilku godzinach braku wpisow w tym watku, napisal, ze nie chce juz dostawac na PW propozycji sprzedazy podobnego kabla produkcji forumowych konstruktorow, ze on prosi o rade dotyczaca DIY, a nie chce kupic ROTFL... wiec widzisz jak jest :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parantulla - dzięki bardzo ale mówią, że bogatemu wszystko wolno ...

 

Ale do rzeczy - ja mam do Oświeconej Moderacji w postaci jozwa maryn prośbę.

Z uwagi na usuniecie przez Wysoką Moderację mojego wpisu dot. pytania co zawiera gniazdko w ścianie zakładam, że Najwyższa Instancja potraktowała w swojej nieograniczonej percepcji ów wpis jako merytorycznie trywialny.

W związku z powyższym, jako jednostka wciąż głodna wiedzy i nowych doświadczeń, niepomny własnej upierdliwości, ośmielam się prosić Ostatnią Instancję,o oświecenie i podanie obowiązującej definicji energii elektrycznej.

Proszę jednakże by nie była to ta z mojej podstawówki o strumieniu elektronów ... bo jeszcze jakiś odleci, atom mi się rozpadnie, jądra pękną i przez wszystkie zające wielkanocne będę obśmiany (one to pisanki mają!)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam pytanie,czy jest sens wycinania wpisów kiedy założyciel wątku,sam nie wycina?

Przecież po takim strzyżeniu często wątek traci sens, czyżby tego nie było widać?Przykładowo niech świadczy o tym wpis mamela.Co on komu przeszkadzał?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie poprosze Mulsa zeby wreszcie wyszedl ze swej cieciowki i..........pozamiatal.

Jesli taki Wielmoza jak Jozwa Maryn sie nie zreflektuje-dlaczego i nie wszystkim rowno tnie......

 

 

....to Muls przeciez elektryko-elektronik i temat zalatwi.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>mamel,

"...atom mi się rozpadnie, jądra pękną i przez wszystkie zające wielkanocne będę obśmiany..."

 

Mamel, nie bój żaby! Kobieta Ci jajka umaluje, Wielkanoc będzie jak trza!

A czekanie na to że moderacyja jaśnie oświecona zielona głos rozsądny zabierze, jest jak...czekanie na Godota. Może zróbmy jakąś zrzutę i kupmy porządny młotek. Przez jakiegoś pieszczocha moderacyji, np. McHajdavera go jej przekażemy z wielkanocnymi życzeniami NIEMODEROWANIA. Może się moderacyja nim w łepetynę stuknie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młotek młotkiem, ale lepiej byłoby gdyby co poniektórzy sami się zmoderowali

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

paratulla

>A Tobie się nie pomyliło przypadkiem internetowe forum, gdzie 99,98% userów stanowią faceci (a

>przynajmniej za nich się podają) z parafialnym kółkiem różańcowym pełnym przewrażliwionych dewotek?

 

BRAWO !!!

A wystarczyło kiedyś tam zgodzić się z Tobą, zamiast dowodzić czegoś przeciwnego.

 

Robert

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palton, 26 Mar 2010, 22:51

 

>BRAWO !!!

>A wystarczyło kiedyś tam zgodzić się z Tobą, zamiast dowodzić czegoś przeciwnego.

 

Dowodzic? A czego to "kiedyś tam" niby dowiodłeś?

Że coś tam chyba byc może? Bo ktoś tak napisał? A kto? Przypadkiem nie pewien znany na forum konstruktor kolumn, który z tego żyje i w jego interesie leży, aby jak najwięcej ludzi święcie wierzyło w te wszystkie banialuki o słyszalnym wpływie przesunięcia o centymetr w lewo albo prawo osi głośników w kolumnie? Chcesz to sobie w to wierz, ja chyba nie muszę, za to chętnie się dowiem jacy to wartościowi forumowicze musieli uciekac w popłochu przed chamstwem na forum i nad czym w zasadzie tak tutaj ubolewacie, bo jak na razie to jakoś najwięcej żali widzę do autora tematu, o to że blokuje forumowiczów, którym można bezkarnie dokopac na poprawę samopoczucia, ku uciesze rozentuzjazmowanej gawiedzi poklepującej się po pleckach...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parantulla

Chyba uczestniczymy na inny forach...na tym,najwięcej żali jest nie do autora a do jaśnie oświeconej moderacj,przynajmniej ja to tak widzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modrzew47, 27 Mar 2010, 09:58

 

>najwięcej żali jest nie do autora a do jaśnie oświeconej moderacj...

 

Dobra, powiedzmy, że jest po równo.

Tak czy siak najwięcej jest żali (głównie o wyrzucanie z piaskownicy łopatek i wiaderek)

a najmniej konkretów (merytorycznie związanych z tematem) co zresztą oddaje współczesny obraz forum w pigułce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ty chcesz jakąś merytorykę uprawiać na forum na którym cenzura bezczelnie szaleje i ludzi knebluje? I jeszcze się z tego w żywe oczy śmieje (patrz ostanie wpisy jozwy maryna)?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderacja ma obowiążek wycinać wpisy nieregulaminowe. Wulgarne , pełne osobistych wycieczek ,nie na temat. Komu ten regulamin nie odpowiada,niech idzie szerzyć chamstwo gdzie indziej. Tylko ,że pod budką z piwem dostałby łomot i poszerzyłby najwyżej wymiary własnej bużki. Jak można mylić chamstwo, grubiaństwo z wolnośćią słowa? Przypominam też właścicielom Forum ,że w Polsce obowiązuje ustawa o języku polskim. Bardzo to są surowe finansowe sankcje za dopuszczanie do takich ekscesów. Oczywiśćie wszyscy gardzimy tabloidami ale czy tam są wulgaryzmy, przekleństwa, błędy ortograficzne? Nie ,gdyż właściciele wiedzą ile to może kosztować! Piszmy nawet głupoty ale nie piszmy tego, za co w rozmowie bezpośredniej ludzie ginęli w pojedynkach. Wtedy jednak honor i odwaga miały znaczenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.