Skocz do zawartości
IGNORED

Coś się skończyło. i już


Gość rochu

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje sie , ze ustawka miedzy inzynierami to dobry pomysł, z tym, ze niektorzy inżynierowie tutaj maja nieslychanie twarde łby co daje im fory w walce....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

electro, 28 Mar 2010, 15:07

 

>parantulla

>jestes ignorantem i dyskusja z Toba naprawde nie ma sensu, nie wiem wogole dlaczego uczestniczysz w

>watkach ludzi ogarnietych jakas pasja skoro nie slyszysz, nie czytasz literatury fachowej (nie pisze

>o gazetach audiofilskich), nie bawisz sie w DIY?

 

No właśnie chciałem poczytac coś o przesuwaniu głośnika w lewo i prawo, przecież wyraźnie o to prosiłem w poprzednim wpisie, tym czasem w odpowiedzi dostaję bezproduktywny słowotok bla bla bla wielkiego mistrza DIY electro, który...

 

>ja jak sie

>na czyms nie znam to nie zabieram glosu....

 

I może na tym poprzestań, bo Twój niewyparzony język pseudo eksperta od wszystkiego, na niektórych naprawdę nie robi wrażenia, a popis wiedzy już dałeś wystarczający próbując mi na siłę udowodnic, że tylnonapędowe i lekkie auto na letnich półslickach MUSI jeździc po śniegu i lodzie, bo "taksówkarze jakoś w zimę jeżdżą" tylko trzeba się znac na samochodach (tak jak Ty?) i umiec ruszac z miejsca (też tak jak TY?) a nie byc ignorantem (to już jak ja zapewne) i fajtłapą (to też ja) Jak Ci pokazałem opony, które mam na aucie założone, to wielce oburzony zapytałeś PO CO? Po jajco Panie Ekspert, po jajco.

 

>...natomiast Ty na

>forum audio wypowiadasz jakies naiwne sądy chłopka roztropka i czekasz na oklaski...

 

No proszę i kto to mówi? Panie Ekspert od wszystkiego, odpowiedz może najpierw na pytanie jakie głośniki w jakich obudowach testowałeś i co tam swoim magicznym uchem wysłyszałeś. A jak nie wiesz co odpisac, to popytaj taksówkarzy, oni zapewne mają większe doświadczenie w tej materi niż Ty. Panie Ekspert od siedmiu boleści...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...głosniki, samochody, psychologia... wow!

 

Zrobił sie z tego kolejny wątek, w którym mozna sie pokłocić na kazdy temat. Jak u Monthy Pythona -" - dzien dobry, czy to pokój kłótni ?" :) Masz zły dzień, wpadaj i dawaj upust frustracjom. Zawsze znajdziesz kogoś kto się z Tobą nie zgadza...Można nawet powiedzieć, że to taka rola terapeutyczna tego forum.

 

Wyłączasz później kompa rozluźniony, swobodny, bo znowu komus dołozyłeś i siadasz potulny i zrelaksowany z rodziną do obiadu :)... kto wie, może to ma jakis sens.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parantulla

ja po prostu nawet sie nie domyslalem, ze jezdzisz na letnich , gładkich oponach w zimie i sie dziwisz , ze slabo ....pojedz sobie do krynicy górskiej w zimie to Cie panowie taksówkarze co jezdza okularami troche podszkola....nie za darmo oczywiscie...widze , ze jak wykazalem Ci kilka razy ignorancje to Cie bardzo zabolalo i po latach sie odbija...ale to dobrze , po to jest forum....dla mnie wogole nie do pomyslenia jest , ze dorosly chlop zaklada temat o jezdzie tylnym napedem w zimie na gladkich oponach i sie dziwi , ze nie do konca dobrze sie jezdzi, dzieki za wyjasnienia, nie spodziewalem sie wogole, ze mozna byc tak ograniczonym ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zreszta po co ja wogole wchodze w dyskusje, przeciez klient mnie sprowadzi do swojego poziomu , bo w tym kierunku zmierza, no nic, na razie uciekam, mam nadzieje , ze przynajmniej dostarczylem innym troche rozrywki...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

excel, 28 Mar 2010, 16:10

 

>czy uważacie że już należy zmienić opony na letnie ???

 

To bez sensu, wszystkie sa z tej samej gumy. Marketing, spisek i stek bzdur. Wiekszość Trabantów miała takie same opony cały rok i co , zaden nigdy nie byl klepany...

 

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

electro, 28 Mar 2010, 16:04

 

>parantulla

>ja po prostu nawet sie nie domyslalem, ze jezdzisz na letnich...

 

Zamiast się domyślac, wystarczyło przeczytac. Nie pisałem, że jeżdżę, bo właśnie problem był w tym, że ledwo spadło pierwsze w roku dwa milimetry śniegu i tyle wystarczyło, żebym nie mógł nawet z osiedlowego parkingu się ruszyc, gdyż i ponieważ wyjazd był pod lekką górkę. Na co Ty, że NIEMOZLIWE BO TAKSÓWKARZE i co ja tam wymyślam za głupoty.

 

>widze , ze jak wykazalem Ci kilka razy

>ignorancje to Cie bardzo zabolalo i po latach sie odbija...

 

Żeby cokolwiek wykazac, to najpierw trzeba o tym miec jakiekolwiek pojęcie (sam tak twierdziłeś) także nic mnie nie zabolało (przeceniasz swoje możliwości) ani nic mi się nie odbija (no może trochę wczorajsza wódka) jedyne co mnie irytuje, to Twoje bezustanne dopieprzanie się na każdym kroku, jakbyś nie był w stanie normalnie rozmawiac (nawet o rzeczach, o których słyszałeś tylko od taksówkarzy) a przecież sam przed chwilą napisałeś, że "po to jest forum".

 

>dzieki za wyjasnienia, nie

>spodziewalem sie wogole, ze mozna byc tak ograniczonym ....

 

No to teraz, kiedy już wiesz jak jesteś ograniczony, może zastanów się następnym razem czy koniecznie i zawsze musisz się wcinac w rozmowy innych, zwłaszcza gdy samemu się nie ma nic ciekawego do wniesienia, poza standardowym zestawem prymitywnych zaczepek i osobistych docinków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze słów kilka do gospodarza tematu oraz moderacji forum.

Prosiłbym o nieusuwanie dzisiejszych wpisów w tym wątku, żeby kolega palton i wszyscy pozostali zatroskani spadającym poziomem i różnymi tam takimi, znowu nie byli ciężko zdziwieni i krokodylich łez nie lali nad upadkiem obyczajów, bo chociażby na tej stronie można sobie z łatwością prześledzic mechanizmy panujące na audiostereo.pl

Najpierw wrzucamy granat do kibla, później szybko zamykamy drzwi, czekamy chwilę aż kurz opadnie, wchodzimy i ze smutną miną stwierdzamy - ojojoj... ale się porobiło...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parantulla

musisz sie liczyc z tym , ze ktos na Twoje wpisy jednak odpowie, , tylnym napedem jezdze od zawsze, roznymi samochodami i na roznych oponach, jezdzilem tez na calkiem zniszczonych, gladkich, ktorych z oszczednosci uzywalem na torze dopoki nie zaczely pekac...ja nie pisze po to zeby Ci przywalic , bo nie wygladasz na goscia , ktory podchodzi do zycia zbyt refleksyjnie, a tylko tacy potrafia przyjac inny punkt widzenia, a nawet zmienic zdanie, ja po prostu uzywajac tych samych srodkow wyrazu co Ty w rozmowie z paltonem chce w delikatny sposob zwrocic uwage , ze rzeczy nie sa zawsze tak proste jakby sie wydawalo...mnie np. dalej hi-fi zadziwia i bardzo boje sie kategorycznych sądów w wielu tematach, z niektórych przekonan musialem sie już wycofac, no i mam dla Ciebie taki pomysl do rozwazenia, zmień kolumny, to moze wróci Ci radosc życia i radosc z hi-fi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parantulla

wypada tez sie zgodzic z Toba, ze jesli dorosli ludzie sobie dyskutuja w sposob jaki lubia i jaki im odpowiada to moderacja nie jest potrzebna, szczegolnie moderacja taka jak tutaj, ze przychodzi sobie jakis pan, ktory bral wczesniej udzial w dyskusji i byl strona , i rozpierdziela caly watek 'grzebyczkiem', niech sobie w d... wsadzi ten grzebyczek....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>niech sobie w d... wsadzi ten grzebyczek....

 

To bardzo mądra i cenna uwaga. Piszę to bez cienia ironii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

electro, 28 Mar 2010, 16:56

 

No i widzisz? Jak chcesz, to umiesz elegancko i z sensem się wysłowic, tak żeby nawet taki ignorant jak ja zrozumiał.

Co do kolumn, to wielkie dzięki za dobre rady, ale większośc sprzętu z mojego "o mnie" to od roku tematy nieaktualne, tylko już mi się nawet nie chce tam na bieżąco uzupełniac, bo i tak zawsze się znajdzie jakiś dociekliwiec upierdliwiec, który sobie tam coś wynajdzie, żeby błysnąc humorem i zachwycic publikę jakimś zjawiskowym dowcipem, a niech ma, co mi tam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko pisalem do tej pory z nastawieniem , zeby dotrzec do jak najszerszej grupy odbiorców....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

excel

chyba takie cos Ci sie marzy:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj na bazarze udało mi się nabyć za 5 zł :) tę fabrycznie nową płytę /miał ich kilka sztuk/ - kosztowała kiedyś 2500 zł /1989 r/ - nie pamiętam jaka była wtedy przeciętna pensja ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

excelvinyl winylmania blog szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

parantulla

>Człowieku, no chyba po to jest forum i forumowicze, a jeśli

>rzeczywiście tak słabo to znosisz i odbierasz jako jakiś atak na swoją osobę, to weź sobie jakiś

>blog może załóż albo pamiętnik na przykład, gdzie będziesz wpisywał swoje złote myśli bez obaw o >to,że się przypałęta jakiś parantulla i Cię znienacka zaatakuje.

 

Może będzie bardziej obrazowo :

Człowieku, no chyba po to jest stadion i trybuny, a jeśli rzeczywiście tak słabo to znosisz i odbierasz jakiś atak na swoją osobę, to weź sobie jakiś blog może załóż albo pamiętnik na przykład, gdzie będziesz wpisywał swoje złote myśli bez obaw o to, że się przypałęta jakiś "kibic" i Cię znienacka zaatakuje.

 

 

electro

28 Mar 2010, 16:56

O mnie » Ignoruj » PW »

stat: 2459 / 1999 / 0

parantulla

wypada tez sie zgodzic z Toba, ze jesli dorosli ludzie sobie dyskutuja w sposob jaki lubia i jaki im odpowiada to moderacja nie jest potrzebna, szczegolnie moderacja taka jak tutaj, ze przychodzi sobie jakis pan, ktory bral wczesniej udzial w dyskusji i byl strona , i rozpierdziela caly watek 'grzebyczkiem', niech sobie w d... wsadzi ten grzebyczek....

 

Ponownie bardziej obrazowo :

Wypada tez sie zgodzic z Toba, ze jesli dorosli ludzie sobie "dyskutują" (na trybunach) w sposob jaki lubią i jaki im odpowiada to ochrona nie jest potrzebna, szczególnie policja taka jak tutaj, ze przychodzi sobie jakis pan, ktory bral wczesniej udzial w dyskusji i byl strona (policjant-kibic jednej z drużyn) i rozpierdziela całą imprezę pałką, niech sobie w d... wsadzi tę pałkę....

 

 

Robert

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercie, tylko taka drobna różnica - z góry zakładasz że włodarze stadionu mają dobrze pod sufitem, sam stadion jest prawidłowo zabezpieczony, monitorowany etc., a pan z monitoringu wcale nie bierze do rąk kija, nie wali z nim na na trybuny. Tak więc trochę nadinterpretowujesz, IMO oczywiście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.