Skocz do zawartości
IGNORED

Futu szuka dobrego uzywanego audiofilskiego odtwarzacza CD.


futu

Rekomendowane odpowiedzi

>futu

Albo kłamiesz, bo nic nie słyszałeś wysokiej klasy (na forum są ludzie inteligentni i to naprawdę wiedzą)

Dodatkowo sobie jaja robisz i próbujesz jak zwykle zaistnieć na forum.

 

Człowieku, założyłeś choćby temat dotyczący przetworników, a tego jest masa na forum.

 

Znajomi, którym pokazuje twoje wpisy na tle innych w wątku się z ciebie śmieją.

Do tego piszesz niepoprawną polszczyzną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamel - za 1500 nie za 15000 to jest roznica - czytac a pozniej wypowiadac sie !!!!

 

to dotyczy wszystkich ktorzy odpowiadaja nie na temat

 

jeszcze raz czytac a pozniej wypowiadac sie...

 

a do mamel - zaraz Ci udowodnie speecjalnie znajde kilka wypowiedzi ktore zaraz poszukam na forum zebys sie przekonal o czym pisze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

futu - znaczy sie Twoj odtwarzacz DVD Denona byl lepszy niz kazdy nowy odtwarzacz za 1500zl? Nie, nie pisze ze to zle, poprostu Twoj sluch nie lubi sie z krancami pasma (glowna roznica miedzy CD a DVD). Szukaj zatem odtwarzacza ktory gra przede wszystkim ladnym srodkiem, proponuje cos z Musical Fidelity (do tego ladny).

 

Pzdro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamel:

 

Witam - mialem kiedys Denona DVD (SACD/D-Audio) model 2900. Gralo to bardzo przyzwoicie - lepiej niz Marantz Cd17 mk2. Naprawde.

 

Słuchałem kiedyś w stereo Denona 2800 i był całkiem przyzwoitym źródłem CD. Nie ma co zakładać od razu, że wszystkie DVD będą grać źle.

 

Wszystkich wątpiących zapraszam osobiście na odsłuchy. Sądzę, że niejedno CD może się głęboko wstydzić - nie tylko jakości jak i stosunku względem ceny. Wszedłem w taki układ bo również słucham SACD, DVD-Audio oraz lubię obejrzeć filmy, zarówno DVD-muzyczne jak i typowe DVD. Dlatego uważam, że za zestaw w cenie może i wygórowanej to NIEZNAJDZIECIE tak wyposażonego DVD(CD), które oferuje naprawdę znakomite walory dźwiękowe, a o wizyjnych nawet nie wspominając. Dlatego NIE przekonuje mnie, że jakiś CD nawet za 1500 (a taki miałem uprzednio) jest lepszy, bo jest to typowo pojęcie względne.

Ponawiam zaproszenie - a nie jeden LEKKO się ździwi.

 

UWAGA mamel to jest odpowiedz discomaniac71 na poprzedni watek: PS Jesli mowisz o nowym cdeku za 1500zl to musze sie z toba zgodzic.

 

w sumie o to samo sie spieralismy a jesli taka osoba ma identyczne zdanie co ja to mysle ze moge zakonczyc poszukiwania ale wierz mi przejzalem wiele opini na ten temat i sa jeszcze pochlebniejsze i sam sluchalem i porownywalem, nawet audiofile ktorzy byli u mnie (tak zdarzaloi sie w koncu conieco odsluchiwalem porownywalem - twierdzili ze rzeczywisci to przyzwoite urzadzenia grajace lepiej niz niejeden cd-k - tym razem to prawda, wiec mozemy zakonczyc te wypociny nie ma sensu dalej

 

mamel i inni - Was tez dotyczy zasada - najpierw sluchamy (i czytamy) a pozniej odpowiadamy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

futu, dzieciaku, zdejmij te słuchawki 125dB+ choć na chwilę, niech mózg odpocznie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

futu napisał:

>mamel i inni - Was tez dotyczy zasada - najpierw sluchamy (i czytamy) a pozniej odpowiadamy<

 

żebyś cokolwiek usłyszał, musiałbyś mieć na czym a skoro tyle słyszysz to znaczy, że nie masz na czym usłyszeć

ale to twoja nirwana na poziomie twojej wiedzy i kasy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamel - tak mam na czym sluchac !!! mysle ze jest to wystarczajaca odpowiedz

 

ps. jesli znajdziesz jakikolwiek odtwarzacz cd za 1500 zl 9cena nowego moze byc kilka lat temu) ktory gra lepiej od denon dvd2800 to napisz jaki to model

 

gwarantuje na 1000% ze go kupie !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal735r, 31 Maj 2010, 12:28

 

>futu, 30 Maj 2010, 22:33

>

>>""" Poza tym na sprzęcie jaki posiadasz, jaki byś sobie CD nie wypromował to i tak będzie ci tak

>>samo rzępolił. Nie ma sensu. """

>>

>>hmmm wiesz piszesz zwyczajne bzdury jesli chciales dobrze to zaczynam podejzewac ze nie sluchales

>>za duzo sprzetu,

>

>futu, a ty slyszales? Bo slyszec, a opierac sie na opiniach z netu to 2 rozne sprawy. Widac ze w ten

>sposob nabierasz "doswiadczenia" co jest niestety idiotycznym wyjsciem.

 

Przyganiał kocioł garnkowi. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź to swoje padło i przyjedź; posłuchasz jak gra dac za 300zł

a jak ci się spodoba to do Fikusa; może nie będzie tak pięknie ale za to za 1200 euro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a moze wreszcie tez zdacie sobie sprawe, ze sprzety nie graja lepiej/gorzej, graja INACZEJ?

 

Jaja jak berety, coraz bardziej podoba mi sie to forum :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

futu, 31 Maj 2010, 19:48

 

>mamel - tak mam na czym sluchac !!! mysle ze jest to wystarczajaca odpowiedz

>

>ps. jesli znajdziesz jakikolwiek odtwarzacz cd za 1500 zl 9cena nowego moze byc kilka lat temu)

>ktory gra lepiej od denon dvd2800 to napisz jaki to model

>

>gwarantuje na 1000% ze go kupie !!!

 

Wątpię aby znalazł gdyż dvd 2800 gra lepiej niż niejeden odtwarzacz w cenie 1500zła nawet więcej i to niekoniecznie sprzed kilku lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamel, 31 Maj 2010, 19:56

 

>weź to swoje padło i przyjedź; posłuchasz jak gra dac za 300zł

>a jak ci się spodoba to do Fikusa; może nie będzie tak pięknie ale za to za 1200 euro

 

DAC jest oczywiście Hand Made ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamel - ale ja szukac cd-ka myslalem ze mi pomozesz i bede mogl kupic tanio cos lepszego (w koncu sprzet klasy 1500 jako uzywke kilka-kilkunastoletnia moge miec za 300-400 zl) bo ja szukam i szukam i nic takiego nie ma i juz przestalem miec nadzieje ze mozna tanio i lepiej, doszedlem nawet do wniosku ze do 500-600 (taki zakladalem budzet) nic nie ma lepszego... no i musialem oddac do serwisu gdyz wydatek na cd powyzej 1000 zl i to kilkunastoletni uzywany (zeby bylo lepiej) to za duzo jak na razie wole zainwestowac w lepszy wzmacniacz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Futu po zakupie tego denona nie będziesz miał ochoty na zmiany przez jakiś czas ;)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szwed75, 31 Maj 2010, 19:56

 

>Przyganiał kocioł garnkowi. :)

 

No ja zawyczaj pisze o rzeczach z ktorymi mialem "fizyczny" kontakt. Chyba ze dam sie wgonic w jakies idiotyczne potyczki slowne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

""" Futu po zakupie tego denona nie będziesz miał ochoty na zmiany przez jakiś czas ;)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) """

 

juz dvd2800 sprawia ze nie ma sie ochoty na wymiane (ale awaria to awaria sila wyzsza) - chyba ze juz chce sie naprawde wysoko mierzyc - jakies topowe modele popularnych japonczykow, ale po tym nastepny krok to juz hi-end

 

miejmy nadzieje ze zostanie naprawiony a wtedy zakupi sie jakis starszy wzmacniaczyk z topowej linii i bedzie to juz niezla klasa (kolumny klasa B dvd klasa C wzmacniaczyk klasa B - a wtedy bedzie sens przejscia np w topowego pioneera zeby wejsc w klase B - to takie orientacyjne oznaczenia mniej wiecej zgodne z prawda)

a pozniej to juz pozostaje hi-end - ale w to nie planuje wchodzic

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja sobie robisz, wiesz co to jest klasa B? U ciebie w najlepszym wypadku wszysko należy do kalsy C.

A może i D. Widzę ze czytasz gazetki z klasyfikacją, nie mając najmniejszego pojecia jak klase sprz ętu co do czego przyporządkować.

No przykro mi ale taka jest prawda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

futu kolego.

 

Męczy mnie, gdyż cały czas nie wiem jaki jest sens zakładania przez Ciebie podobnych wątków.

Ponieważ pytasz w nich o poradę a potem najnormalniej na świecie się wymądrzasz sugerując ogronmą wiedzę.

 

To w końcu jesteś doświadczonym audiofilem, który przekopał większość sprzętów i masz taką wiedzę czy nie? jeśli tak to czemu służą takie tematy i podobne? Ja tego nie rozumiem.

 

 

Ten wątek jest niby o tym, że futu czegoś szuka, ale tak naprawdę odbieram go jako pitolenie o niczym zasypując forum sugerowanymi propozycjami używanego sprzętu z aukcji.

 

I zapewniam Cię, że ja przeważnie staram się pisać o tym o czym mam pojęcie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pokolei...

 

ni_kita - wydaje mi sie ze wiem bardziej niz Ty... poziom waszego audiofilizmu juz nie raz moglem sprawdzic niby taki obcykany a jak przyjdzie do odsluchow to ja musze radzic:((

 

gdybyscie sie poszli pobawic zamist siediec na forum nie musialbym sie produkowac bo zamiast waszych bezsensownych wypocin dostalbym przyklady a tym samym udowadniacie mi tylko ze jestescie w audio jedynie "kowbojami klawiatury"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D4ncer

 

denondvd2800, jblTi1000, harman kardonhk670-na wymiane bo troche odstaje ale spoko razem jest na tyle ok ze slychac roznice bez jakiegos glebszego wsluchiwania sie - a wiec nawet i Ty powinienes dac rade

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty musiałeś radzić, człowieku nie skomentuje.

 

Ty nic nie wiesz w temacie audio dlatego nagminnie się pytasz, do tego stopnia aż robisz z siebie pośmiewisko. Nie rozrużniasz tego ?

Poza tym, informacje i przemyślenia jakie przestawisz sugerują jedno... brak obcowania z dobrym brzmieniem, w ogóle nowator w audio.

Och dzieciaku...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sittek - po co ten watek? ano zebym mogl sie na tyle zorientowac jaki sprzet musze kupic i ile wydac zeby bylo lepiej od denondvd2800 - a po 2 jaka klasyfikacja cd-kow jest interesuje mnie w sumie tylko wyzszych dzwiekowo od denon dvd2800 bo nizesz nie schodze jak wymieniam sprzet

 

wiem tez zauwazylem ze ostatnio to ja glownie radze ale co ja na to poradze ze taka wiedze macie praktyczna ze ja nawet sie z nia niezgadzam i podejzewam ze ci ktorzy tutaj pisali i wspierali sie naet nie slyszeli denondvd a wiec jak moga cokolwiek doradzic sensownie?

 

ale McGyver conieco sensownie poradzil na temat marantzy, klasyfikacja pioneerow wg discomaniac71 napisana przez jedna osobe i jakies 2-3 wpisy zorientowanych - to byly kompetentne odpowiedzi

 

a reszta to juz brak slow - po prostu wiecej wiem od nich wiec jesli pisze ktos glupoty to musze reagowac - dlatego tak a nie inaczej toczy sie jak na razie dyskusja

 

ale ok za chwile bedziecie mogli sie popisac wiedza - bo chce jeszzce sklasyfikowac cd-ki sony

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żółwik - dla ciebie moze to wymagac kilkunastu lat osluchania a dla kogos innego moze to byc na tyle proste ze w ciagu miesiaca zorientuje sie co jakie jest wiec wyluzuj

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widać, że nie masz bladego pojęcia w audio, człowieku przejżyj na oczy i posłuchaj czegoś lepszego. Zamiast takie rzeczy gadać, bo ja wiem co słyszałem i odnoszę sie do tego co ty mówisz.

Nie oriętujesz się oco w tym chodzi. Jakie dajesz przykłady, na podstawie czego? A DVD z denona znajomy i ta bardzo wysoki model, brzmi to przeciętnie, lepjej niż modele innych producentów.

Ale CDk za 2000zł rozkłada już go.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"

denondvd2800, jblTi1000, harman kardonhk670-na wymiane bo troche odstaje ale spoko razem jest na tyle ok ze slychac roznice bez jakiegos glebszego wsluchiwania sie - a wiec nawet i Ty powinienes dac rade"

 

Wooow, mowisz? Jezeli faktycznie nawet ja uslysze "roznice", to faktycznie musi byc ona OGROMNA : ) Kolego, jedno zdanko w temacie: wyzej srasz niz dupe masz. Zbastuj, i zrozum ze jestes lamerem, ktory zaczyna raczkowac. Jezeli teraz zrozumiesz gdzie jestes, dalej zajdziesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.