Skocz do zawartości
IGNORED

Bujający się talerz w Denon DP-300 F


mhc1983

Rekomendowane odpowiedzi

>>>Music,

Dam ci taką radę, zechcesz to skorzystasz, nie zechcesz - nie skorzystasz, ale będzie z czasem z tobą coraz gorzej. Mianowicie, wybierz ty się do psychiatry, może być nawet jakiś zwykły - rejonowy. Od drzwi możesz mu rzucić: MYŚLENIE KOMPULSYWNE I SPLĄTANIE. Ważne: ani więcej, ani mniej, tylko dokładnie to co napisałem w poprzednim zdaniu, lekarz będzie wiedział o co chodzi, ty się w to nie wgłębiaj. Później słuchaj uważnie jak masz przyjmować leki i stosuj się do tego ściśle, bo to dla ciebie ostatnia nadzieja. Po twoich chorych wpisach widzę, że sam, bez pomocy lekarskiej, z tego nie wybrniesz.

Jak się podleczysz, to pogadamy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chaos, 14 Lip 2010, 01:57

 

>panowie zrywam sie z tego tematu bo juz nie idzie sie rozeznac. zbyt duzo tu osobistych wycieczek.

>chyba nie o to chodzilo autorowi watku?

>pozdr.

 

Dokładnie - ktoś tu powinien już dawno dostać bana za te wycieczki bo z tematem ma się to nijak ale ani autor wątku ani moderator chyba się tu nie pojawia :/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich ( z małym, BARDZO małym wyjątkiem ) za bajzel w tym wątku, po części jestem za to odpowiedzialny.

Uznałem jednak że ktoś wreszcie powinien zwrócić uwagę na zachowanie pewnego typka który od dawna dosłownie szaleje w tej zakładce.

Pewnie wydaje mu się że to dziki zachód i jak tam bywało wszystko mu wolno.

 

Wracając do mojego zachowania, na co dzień jestem spokojnym facetem , forum raczej czytam niż biorę w nim udział.

Ciągle jeszcze się uczę i poznaję technikę związaną z zapisem analogowym na płytach.

Jednak moja wiedza jest wystarczająca do tego żebym mógł ocenić czy to co tu czytam jest zgodne z prawdą.

 

Podejrzewam że nawet starzy wyjadacze znający temat na wylot mają sporo pokory i podchodzą do własnej wiedzy z dystansem bo nawet oni nie wiedzą wszystkiego.

No i właśnie o tą pokorę i dystans i jeszcze kilka innych rzeczy ( o czym dalej ) chodzi.

 

Ta zakładka do niedawna była bardzo spokojnym miejscem gdzie pasjonaci wymieniali się wiedzą. W tej chwili bardzo mało udzielają się forumowicze którzy w mojej ocenie są tu autorytetami, stoi za nimi wielka wiedza o której ktoś wyżej wspominał.

 

Dlaczego? Jednym z powodów jest to że w pewnym momencie pojawił się tu człowiek który ma praktycznie zerowe pojęcie o technice analogowej, a przede wszystkim o audio i wygłasza tonem mentora swoje wyssane z brudnego palucha teorie które niewiele mają wspólnego z prawdą.

Miesza przy tym z błotem każdego kto się z nim nie zgodzi.

Najgorsze jest to że najczęściej nikt już nie zwraca na to uwagi, po prostu nikt nie chce kolejnej pyskówki takiej jak ta powyżej.

Nie było by w tym wielkiego problemu gdyby nie to że zakładkę czytają często ludzie wkraczający dopiero w świat analogu, czytając bzdury wypisywane tu przez osobnika o nicku Yul już na samym wstępie wpadają w pułapkę nietrafionego zakupu.

 

To jeden z powodów dla których namieszałem w tym wątku.

 

Moja działalność może skończyć się banem, zdaję sobie z tego sprawę. Wiem też że pracuję na opinię awanturnika, ale nie dbam o to.

Co bardziej zorientowani w temacie wiedzą że moje zachowanie, użyte słowa i styl wypowiedzi są kalką zachowania Yul-a.

Naiwnie cały czas mam nadzieję że ów Yul w końcu domyśli się że nie można bezkarnie wypisywać bzdur i obrażać ludzi bo w zamian otrzymuje się to samo.

 

 

Jestem wyjątkowo zawzięty na wszelkiej maści bezczelnych cwaniaczków którzy czują się nietykalni, dlatego postanowiłem coś z tym zrobić. Łatwo nie odpuszczę, nawet za cenę trwałego bana.

Wiem że nie jest to do końca rozsądne bo forum na tym cierpi. Ktoś wyżej wspomniał że moderacją nie działa jak należy, z jednej strony to dobrze, nie ma kneblowania z byle powodu, ale z drugiej strony ciemne typki i różnej maści inteligentni inaczej czują się tu jak ryby w wodzie.

Jeśli na modów nie można liczyć to sami musimy zadbać o to żeby było tu jak dawniej, czyli merytorycznie i z sensem, a nie mający doświadczenia, nie narażali się na wtopy.

 

c.d.n.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Who's Afraid of Music?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yul,

 

co za wyrafinowana terminologia, jestem pod wrażeniem!

Ale zaraz, przecież prosty "KAŁBOY" nie wyraża się w ten sposób i nie ma takiego zasobu tak mądrych słów.

 

Już wiem, usłyszałeś to od swojego lekarza, a ponieważ co już wcześniej ustaliliśmy, wszystko przeinaczasz...

Resztę każdy sam sobie dopowie.

 

Jak już jesteśmy przy poradach to mam coś dla ciebie.

Zanieś tego swojego Pro- cośtam do lombardu. Dużo w zamian się nie spodziewaj.

Właściciel kantoru będzie mógł wykorzystać silnik, zrobi sobie z niego wentylator, będzie full wypas, ze stabilizacją obrotów, co prawda marną, ale do wentylatora w sam raz.

Tylko się pospiesz, bo jak upały się skończą to nici z transakcji!

 

Obudowa z MDF raczej wartości nie ma, nawet jako opał, jest mało kaloryczna, porównywalnie chyba tylko z popołudniową gazetą.

 

Za pozyskane środki możesz dokonać zakupu na Allegro:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) powinno wystarczyć.

Być może ( znając twoje zainteresowania ) masz już taki niezbędnik, wtedy możesz sobie zafundować zapas kapiszonów – będziesz miał wreszcie argumenty o jakiejś sile rażenia.

No i zajęcie na jakiś czas, a to jak wiadomo zbawienne dla forum.

 

 

Yul,

 

Mogę tak bez końca, wierz mi na słowo, w młodości byłem uważany za bajkopisarza pierwszej wody, z wiekiem ta zdolność nie zginęła. Zapewniam cię że mam głowę pełną inicjatyw i nie dam ci spokoju...

 

Nikt nie oczekuje że będziesz przepraszał za swoje zachowanie, wystarczy że przestaniesz się czepiać ludzi i ich sprzętów.

Jeśli jeszcze to do ciebie nie dotarło to może tym razem.

 

Kto MDF-em... ooopssss mieczem wojuje, od miecza ginie.

Jest jeszcze kilka innych, jak na przykład z dołkami w treści, ale to na pewno wiesz.

 

Pozdrowionka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Who's Afraid of Music?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Widzę, że temat się mocno rozwinął, ale i temat się totalnie zmienił. Ja cały czas jeszcze próbuje skalibrować jak najlepiej wkładkę. W zasadzie dźwięk już jest super tylko jeden kanał daje więcej sopranów a drugi basów. Może ktoś ma jakiś pomysł jak ten efekt zniwelować? Myślałem że może mieć coś wspólnego z tym wysokość ramienia ale nie wydaje mi się by w tym Denonie była możliwość regulacji wysokości ramienia. Aha i tak sobie myślałem o tej wkładce proponowanej mi dużo wcześniej tj. Shure M97xE. Znalazłem ją za 339 pln. Czy jest to dobra cena za nią??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.