Skocz do zawartości
IGNORED

Zestaw kina domowego do 4,5k ?


fadeover

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po sąsiedzku - i od razu z pytaniem.

Znajomy prosił mnie o wytypowanie w/w zestawu. Natomiast wiem,że nieco lepsze może być własne zestawienie, a nie komplet ( wiadomo , pójście na taniochę ).

Czy ktoś z Was ma taki godny polecenia własny set ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->Fadover,

 

Kiedyś mi pomogłeś, teraz ja postaram się zrewanżować.

 

Ja polecem Bowers’y, które mam i lubię.

Więc, żeby się zmieścić w budżecie (szeroko pojętym :) ) to by musiało być:

Yamaha rx-v 640 (ok.1800 pln) + 2 X B&W 602 s3 (fronty za 1500 pln dwie sztuki) + 3 x B&W 601 s3 (surrundy i central za 1800 pln 3 sztuki)

[w przyszłości sub asw 600 i dvd dajmy na to pioneer 464]

No i cena zestawu 5.0 + ampli kroczyła już 5.000 zł. + 2.000 pln za sub + 600 pln za dvd playera.

 

W budżecie zmieści się natomiast taki zestaw

Yamaha rx-v 640 (ok.1800 pln);

KODA F51F/c/s + SW100B (OK. 2.200

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) )

I zostaje 500 PLN na dvd playera. Miałem podobny zestaw, w kinie był bardzo dobry.

 

Pozdrawiam,

KL

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

T+A DAC 8 DSD via Silencable Wizzard XLR do KRELL s550k a ten via Velum LS-G do Audio Physic Cardeas Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzych L-widze że to ceny z allegro,a nie będzie chciał na allegro to ceny będą znacznie wyższe,anie każdy lubi na allegro kupować,ja polecam jednak robić tam zakupy,bo znacznie taniej,ale u sprzedającego z dużą ilością pozytywnych komentarzy,a co do zestawienia w/w to nie polecam B&W z elektroniką yamahy,znacznie lepiej będzie z denonem.POZDRO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>fadeover

 

zobacz to

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzych L - polecasz B&W a co powiesz o serji 300 tzn fronty 309, surrandy 303, lcr3 - central. Bardoz podobaja mi sie te glosniki ale co Ty o nich sadzisz :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem że już się nie będę się wtrącał, ale trudno zrobimy wyjątek od reguły. Muszę przyznać, że ostatnio zachowujesz się jak buldożer! rozwalasz wątek za wątkiem, w prawie każdym coś komuś udowadniasz, często piszesz nie na temat, obrażasz i prowokujesz, a na końcu odwracasz kota ogonem. Ja wysnułem z tego jeden wniosek : po prostu idziesz po rekord wpisów na forum KD, a przy tym chcesz zaistnieć! ale przestrzegam : nie w ilości a w jakości siła!

Mnie (wiem że innych także) nuży, to co dzieje się ostatnio na forum, a to w dużej mierze dzięki Tobie( nie chcę głębiej w to wnikać) . Mówię to tylko i wyłącznie ponieważ chciałem żebyś to wiedział, nie oczekuje żadnych wyjaśnień.

A na koniec mam jedno pytanie czy ty to robisz specjalnie czy traktujesz swoje wpisy śmiertelnie poważnie?

 

PS. Nie bierz tego jako atak na swoją osobę, ja Cię nie chce prześladować, mówię tylko jak to widzę, tym bardziej że tym razem z tobą nie dyskutowałem, ale pełniłem rolę obserwatora, dlatego mogę to w miarę obiektywnie ocenić.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesko,a czytałeś dokładnie wypowiedzi Avathara???? bo coś zdaje mi się że inaczej myslisz niz to opisujesz?!?!!,ja żadnego rekordu nie chce osiągnąc tu na forum!! czyżby jakaś zazdrość;) a to że moje wypowiedzi są niekiedy mocniejsze to raczej normalne,jak ktoś mnie atakuje i w dodatku nie muwi prawdy tylko robi sobie żarty to mam go pogłaskać i powiedzieć że to fajnie że nazywa mnie baranem?!?!? nie lubie poprostu internetowych cwaniaków,a takim cwaniakiem według mnie jest Avathar,ale nie uogólniam ze wszyscy z którymi się sprzeczalem,a tak pozatym to ja nie chciałem nikogo skrytykować w tym wątku,ale pytanie Avanthara było nie do zniesienia, sory że nie mogłem się powstrzymać ale była to sytuacja naprawde wyjątkowa,moje wpisy nie traktuje smiertelnie powaznie i też nie żartobliwie,to jest gdzieś tak po środku,ale zapewniam Cię ze wiekszości moich wypowiedzi nie jest po to żeby kogoś osmieszać czy kogoś okłamywać,porostu pisze co mysle.POZDRO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->Avathar,

 

Niestety nie słyszłem Bowers'ów serii 300.

 

KL

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

T+A DAC 8 DSD via Silencable Wizzard XLR do KRELL s550k a ten via Velum LS-G do Audio Physic Cardeas Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.