Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  118 członków

Ayon Klub
IGNORED

Ayon Klub


marslo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


Szanowni Państwo,

 

chciałbym serdecznie zaprosić 11-go maja 2023 o godzinie 19:00 na koncert Marka Bilińskiego, który odbędzie się w Audytorium Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, przy ul. Podchorążych 2
 

Marek Biliński to pionier muzyki elektronicznej w Polsce, kompozytor, performer, producent muzyczny.
Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Poznaniu. Popularność solową na rodzimym rynku muzycznym zdobył bestsellerowym albumem „Ogród Króla Świtu” oraz wideoklipem „Ucieczka z Tropiku”, który przez telewidzów uznany został za najlepszy klip 1984 roku. W tym czasie miał już na swoim koncie kolejną „złotą płytę” oraz szereg koncertów w kraju i za granicą (koncertował m.in. w Berlinie, Hamburgu, Bremie, Pradze, Moskwie i Kuwejcie), zaś w plebiscytach na najpopularniejszego instrumentalistę przez pięć kolejnych lat (1981–1985) zajmował pierwsze miejsce. 

Prawdopodobnie po raz pierwszy w Polsce koncert zostanie nagłośniony hi-endowym system audio, opartym na referencyjnej elektronice lampowej Octave Jubilee 300B Single Ended oraz topowych kolumnach Avantgarde Acoustic Trio Luxury Edition 26 ( jedynie 26 par na świecie). 

Jakość i dynamika tego systemu jest kwintesencją doświadczenia i wiedzy jaką zebraliśmy na przestrzeni niemalże 30 lat.


Do zobaczenia!!

(wstęp na koncert jest darmowy, jednak WYMGA wcześniejszego zapisu na listę. By zapisać się, prosimy wysłać nam wiadomość na konto. Ilość miejsc ograniczona). 

 

Pozdrawiam, Robert Szklarz

Nautilus, dystrybutor marki Ayon w Polsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Tu mnie jeszcze nie było więc... jestem, ja i mój Triton. To niesamowite co potrafi ta lampa z elektrostatami, z którymi niejeden tranzystor poległ. 

Oczywiście pytanie czy w klubie Ayon jest miejsce na vintage ?? 

Martin Logan CLS, Ayon Triton 8 x KT150, DAC STAX (2xPCM63K na 6414/ECC81), Rotel RCD (TDA1541 na 6N9S) ,Yamaha PX3 z Yamaha MC5 (Shibata na boronie) z pre na 6N9S/6S2S, Volumio pod R Pi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Takie pytanie mam.

Robił ktoś downgrade lamp ?? Różnice po zmianie z KT150 na KT88 w Triton ??

Poprzednie lampy ( klasa A , KT w trybie Triody ), które miałem na KT88 grały pękną średnicą z centralnym, namacalnym wokalem bez straty na dole i górze. Triton na KT150 gra naprawdę mocno, precyzyjnie, analitycznie, głeboka scena ale... mam bliższe skojarzenia z wysokiej klasy tranzystorem niż harmonicznym czarem lampy. Czy na KT88 jest szansa na powrót do lampowości, czy to już charakter i doskonałość Tritona wrzuca go w wyższą półkę wzmacniaczy solid state ??

To może inaczej, może ktoś z KT88 przesiadł się na KT150 i może powiedzieć różnice ??

Martin Logan CLS, Ayon Triton 8 x KT150, DAC STAX (2xPCM63K na 6414/ECC81), Rotel RCD (TDA1541 na 6N9S) ,Yamaha PX3 z Yamaha MC5 (Shibata na boronie) z pre na 6N9S/6S2S, Volumio pod R Pi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Cześć,posiadam Ayon CD 10ii w wersji ultimate.Od kilku dni zauważyłem że po wyjściu z xlr jeden kanał R gra ciszej .Co ciekawe na wyjściu rca nie ma tego problemu.Kable są ok sprawdzone kilka kompletów na każdym ten kanał gra zdecydowanie ciszej.Czy ktoś z was może mi coś poradzić?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palkap

Co tu po próżnicy pisać, serwis. Taka moja rada. Z formy postu wnoszę, że nie jesteś elektronikiem. Należy więc oddać sprzęt do serwisu. Owszem, możesz próbować zamienić lampy miejscami, ale trzeba wiedzieć co się robi. Jak efekt się przeniesie na drugi kanał, wiadomo, że lampa. Serwis i tylko serwis.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.