Skocz do zawartości
IGNORED

sluchawki hi-end do...iPoda


soso

Rekomendowane odpowiedzi

>>soso

 

Chciałeś hi-end słuchawki do ipoda? Czy chciałeś tylko pomarudzić? Napisałem idź w najdroższe Denony jeśli chcesz Hi-End. One brzmią świetnie ze słabszymi źródłami/wzmocnieniem.

 

Boze, nie marudze. Mam w domu 5 par sluchawek nazwijmy to nie z najnizszej polki. No i kazde brzmia inaczej z iPodem. Niektore nie nadaja sie no bo trudno sie przemieszczac z duzymi sluchawkami z 3 m kablem ;)Naprawde szukam opinii o czyms fajnym. Nie chce wydawac 5000 zl na sluchawki do iPoda bo jak mi sie wkreca w szprychy to bede mial o sobie nie najlepsze zdanie. Ale cos fajnego za rozsadna cene to czemu nie. Moze wyda sie to Wam dziwne ale uzywam iPoda naprawde czesto, nawet przy robotkach domowych czy na zakupach. No i jak cos kiedys gralo dobrze w uchu to pozniej juz nie ma odwrotu :)

 

pzdrw

 

såså

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Nie chce wydawac 5000 zl na sluchawki do iPoda

>>Ale cos fajnego za rozsadna cene to czemu nie

 

Hi-End to sprzęt który ma cenę lekko mówiąc nie rozsądną :) Zatem Ty nie chcesz słuchawek Hi-End co mi podpowiada, że nie tą zakładkę wybrałeś. Ajm sory :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Ten kto doświatczył wybitnego zestawu w paskudnym pomieszczeniu i budżeciaka pod akustyką idealną odnajdzie spokój ducha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już było ale ja polecam także Koss PortaPro , do sprzętu przenośnego sa super i bardzo wygodne z regulacją siły przylegania, a wygoda jest równie ważna w przypadku słuchawek jak sam dźwięk.

 

Pozdrawiam

R

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Nie chce wydawac 5000 zl na sluchawki do iPoda

>>Ale cos fajnego za rozsadna cene to czemu nie

 

Hi-End to sprzęt który ma cenę lekko mówiąc nie rozsądną :) Zatem Ty nie chcesz słuchawek Hi-End co mi podpowiada, że nie tą zakładkę wybrałeś. Ajm sory :)

 

 

Mikel, prosze Cie, oszczedz sobie wynurzen na moj temat, dzieki za rade bym kupil sobie Denony - nie kupie. Nie zawierzam za bardzo Tobie skoro w 'o sobie' piszesz:

 

Zestawik salonowy:

Denon M38 z kolumnami Mission MX1 - dowód na to, że coś tak taniego może grać fantastycznie.

 

 

Jezeli na tym opierasz swoje zdanie o hi-endzie to brak slow...

 

pzdrw

 

 

såså

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^

ojojojoj to traszne :) Są tam tez inne informacje np. co miałem... a słyszałem jeszcze więcej ale o tym nie raczyłeś wspomnieć bo przecież nie miałbyś jak zabłysnąć :) Swoją drogą ten zestaw naprawdę świetnie brzmi - jak za takie pieniądze rzecz jasna.

 

A jak tam u Ciebie? Jaki będzie kolejny temat? Hi-Endowy wzmacniacz na działkę za 2.000 zł? Takie osoby jak Ty udowadniają, że spora część osób zakładających w zakładce Hi-End temat chce się tyko podbudować psychicznie :/ Sad but true...

 

Swoje zdanie o Denonach AH-D5000 lub AH-D7000 podtrzymuję. Zagrają z iPodem na wysokim poziomie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Ten kto doświatczył wybitnego zestawu w paskudnym pomieszczeniu i budżeciaka pod akustyką idealną odnajdzie spokój ducha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu do iPoda to i KRELL produkuje!

 

 

 

Wadia takze :)

 

^

o Takie osoby jak Ty udowadniają, że spora część osób zakładających w zakładce Hi-End temat chce się tyko podbudować psychicznie :/ Sad but true...

 

Swoje zdanie o Denonach AH-D5000 lub AH-D7000 podtrzymuję. Zagrają z iPodem na wysokim poziomie.

 

 

 

Nie musze sie podbudowywac, Mikel, naprawde, wierz mi. :)

 

pzdrw

 

såså

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam iPoda i w podróży korzystam z Audio-Technica ATH-M50, odtwarzacz nie ma większych problemów z ich napędzeniem, a co najistotniejsze słuchawki świetnie izolują od szumu silników w samolocie (w ubiegłym tygodniu przetestowane w kilku 2-godzinnych przelotach Fokkerem 50 - silniki turbośmigłowe) i oprócz tego są bardzo funkcjonalne jeśli chodzi o różne możliwości ich składania do podręcznego bagażu.

 

Cena w Polsce za nowe dużo poniżej wskazanego przez Ciebie poziomu :-)))

 

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, to pisz na priva.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Żyj chwilą! Przyszłość i tak jest nieznana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat gość marudzi że szuka hajendowych słuchawek do ajpoda ale żeby były tanie i grały z nim super(ma siedem ale nie są wystarczająco hajendowe) i ktoś mu jeszcze poleca porta pro (do słuchania w autobusie!!!) czy ja dobrze czytam czy mam omamy? :) zakładka hi-end = bocznica

 

no i niema ograniczen finansowych w przedziale(...)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat gość marudzi że szuka hajendowych słuchawek do ajpoda ale żeby były tanie i grały z nim super(ma siedem ale nie są wystarczająco hajendowe) i ktoś mu jeszcze poleca porta pro (do słuchania w autobusie!!!) czy ja dobrze czytam czy mam omamy? :) zakładka hi-end = bocznica

 

no i niema ograniczen finansowych w przedziale(...)

 

 

To Ty marudzisz, chlopie. Napisz cos na temat a nie udawaj madrale.

 

pzdrw

 

såså

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez szukalem dlugo słuchawek do ipoda i przekopałem sporo. Wybór w końcu padł na Bose QuietComfort 15.

Nie znalażlem lepszych słuchawek do samolotu które w dodatku przyjemnie sie słucha. Inne wynalazki typu np. Koss PortaPro które

mam również są fajne jednak do samolotu nie nadają się wogle, tam musi być idealna izolacja od hałasu.

Bose QuietComfort 15 umozliwiaja nawet cichy odłsuch muzyki w samolocie, może równiez odłączyć kabel i cieszyć się samą ciszą.

Jesli ktoś spędza dużo czasu w samolocie to doceni te słuchawki na pewno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"czy ktoś spotkał odtwarzacz przenośny grający lepiej od ipoda?"

 

Bez żartów. Apple względem innych odtwarzaczy to sieczka. Ipody nie grają i tyle w temacie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"czy ktoś spotkał odtwarzacz przenośny grający lepiej od ipoda?"

 

Bez żartów. Apple względem innych odtwarzaczy to sieczka. Ipody nie grają i tyle w temacie

Wprawdzie używam dwóch iRiverów i żadnego iPoda, ale takiej bzdury bym nie napisał. Ile iPodów słyszałeś? Ja tak z kilka modeli, i każdy grał innym charakterem dźwięku. Dla mnie przereklamowane są Cowony, a szczególnie ich BBE, który za pomocą wysokiego basu ma wytwarzać niski, tylko nic z tego nie wychodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soso,

 

zapomniałem jeszcze Ci napisać, że do laptopa, ale tylko w pracy za biurkiem, korzystam z Senek HD435, z Pavilionem DV6 zgrywają się całkiem nieźle.

 

Niestety, do podróży nie nadają się w ogóle, słabo izolują od szumów na zewnątrz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Żyj chwilą! Przyszłość i tak jest nieznana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zastosowaniu IPOD Line Out Dock Cable (LOD) oraz dobrego wzmacniacza słuchawkowego plus dobre słuchawki iPod/iPhon gra całkiem fajnie.

 

Tylko pewnie nie wpuszczą Cię z czymś takim na pokład samolotu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-11945-098080000 1298806121_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zastosowaniu IPOD Line Out Dock Cable (LOD) oraz dobrego wzmacniacza słuchawkowego plus dobre słuchawki iPod/iPhon gra całkiem fajnie.

 

Tylko pewnie nie wpuszczą Cię z czymś takim na pokład samolotu :)

 

 

Wpuszczą bez problemu :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Żyj chwilą! Przyszłość i tak jest nieznana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz na bose triport, cena do przyjecia i bardzo ladnie graja, ergonomia na 4+ i da sie wytrzymac kilka godzin sluchania.

 

Pozdrawiam

 

 

Te Bose dali mi do sprobowania w ich firmowych sklepie - koszmar! loudness to 3 potegi, nie dla mnie - za duzo hissow, basu i bardzo krzykliwa prezentacja - nie.

 

pzdrw

 

såså

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że najlepsze wyjście to kupienie słuchawek Klipsch X10 (dokanałówki zawsze przy sobie), a osobno wzmaka słuchawkowego do ipoda (np. Graham Slee Voyager) i dużych słuchawek, ale z niską impedancją <50 Ohmów, które będą łatwe do wysterowania przez słaby prądowo wzmacniacz (np. Ultrasone PRO 2500, jakieś Grado albo ewentualnie AKG 701). Najpierw bym kupił wzmak i chodził i słuchał co z nim najlepiej gra i co mi najlepiej leży na głowie.

 

pozdr B.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że najlepsze wyjście to kupienie słuchawek Klipsch X10 (dokanałówki zawsze przy sobie), a osobno wzmaka słuchawkowego do ipoda (np. Graham Slee Voyager) i dużych słuchawek, ale z niską impedancją <50 Ohmów, które będą łatwe do wysterowania przez słaby prądowo wzmacniacz (np. Ultrasone PRO 2500, jakieś Grado albo ewentualnie AKG 701). Najpierw bym kupił wzmak i chodził i słuchał co z nim najlepiej gra i co mi najlepiej leży na głowie.

 

pozdr B.

 

 

nie chce wzmaka do sluchawek. tylko sluchawki do iPoda :)

Rozmowa jest tylko o zamknietych i dokanalowych, reszta odpada.

 

pzdrw

 

såså

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Tak tu narzekacie na iPody, a ja kupiłem córce jakiś rok temu iPoda Nano 16GB, wtedy ostatniej generacji (już nie chce mi się dochodzić teraz której, córka twierdzi, że 6G). Podłączyłem to do zachwalanych słuchawek Sennheiser MX 400. Było okropnie. Nie chcąc zrazić córki do słuchania muzyki, poszedłem po rozum do głowy, spędziłem parę dni studiując internet i kupiłem douszne słuchawki Sony MDR-EX85. Pierwszy mój odsłuch spowodował, że tak powiem kolokwialnie, opad mojej szczeny. Miło było patrzeć przez następne około pół roku (później nie zwracałem na to uwagi) jak córeczka skwapliwie idąc do szkoły, czy też gdzieś tam, zabiera swój mały zestawik audiofila, czego wcześniej z innymi odtwarzaczami mp3 nie robiła. Szkoda tylko, że nie przekonałem jej do słuchania plików bez kompresji :(. Powiem też więcej, nie za bardzo była przekonana, że mój ówczesny budżetowy zestaw Heco Metas 500, Nakamichi oms5EII i Yamacha AX900 grał lepiej. Ja też pod tym względem miałem rozterki. Basik z zestawu córeczki był jednak na pewno lepszy. PS. Różnica między Sennheiser MX 400 a MDR-EX85 w tym zestawie to przepaść. Sennheisery zagrały jak tanie pchełki. Więc warto poszukać lepszych słuchawek jak pisze forumowicz soso.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce wzmaka do sluchawek. tylko sluchawki do iPoda :)

Rozmowa jest tylko o zamknietych i dokanalowych, reszta odpada.

 

pzdrw

 

såså

Hi-end i słuchanie muzyki w terenie to lekkie nieporozumienie.

Jeszcze trochę i będą tu wchodzić ludzie z prośbą o dobór hi-endowego

sprzętu celem nagłośnienia niedzielnej imprezy w remizie strażackiej.

No bądźmy poważni i zakładajmy tematy w odpowiednich działach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem kilkuletnim użytkownikiem ipoda touch 3g.

Używam go jako źródło również do instalacji domowej. Ponieważ interesują Ciebie słuchawki przenośne to myślę że możesz skierować swoje poszukiwania na grado igrado. Tych słuchawek używam na wynos. Miałem okazję porównać te słuchawki z CAL i w mojej ocenie grado igradą są lepsze.

Zgodzę się z opinią ze igrado nie wyglądają atrakcyjnie. Rekompensują za to dźwiękiem, gdyż dobrze zgrywają się z iPodem.

Tadeusz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem kilkuletnim użytkownikiem ipoda touch 3g.

Używam go jako źródło również do instalacji domowej. Ponieważ interesują Ciebie słuchawki przenośne to myślę że możesz skierować swoje poszukiwania na grado igrado. Tych słuchawek używam na wynos. Miałem okazję porównać te słuchawki z CAL i w mojej ocenie grado igradą są lepsze.

Zgodzę się z opinią ze igrado nie wyglądają atrakcyjnie. Rekompensują za to dźwiękiem, gdyż dobrze zgrywają się z iPodem.

Tadeusz

 

Poczytalem o nich troche - iGrado podobno sa slyszalne w otoczeniu a to nie jest dobra cecha. Wolalbym sluchawki naprawde w systemie zamknieteym. Ale dzieki za tip. :)

 

pzdrw

 

 

såså

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytalem o nich troche - iGrado podobno sa slyszalne w otoczeniu a to nie jest dobra cecha. Wolalbym sluchawki naprawde w systemie zamknieteym. Ale dzieki za tip. :)

 

pzdrw

 

 

såså

 

To prawda że są otwarte ale nie słychać ich tak jak sennheiser hd600. Przyznaję że dla osób w pobliżu może to być problem.

Tadeusz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem T50p i z tego typu słuchawek - rewelacja - i ta jakość wykonania...

 

 

... niestety nie nadają się do rocka i ostrzejszej muzyki :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.