Skocz do zawartości
IGNORED

banda AUDIO RESEARCH -a


Gość masterofdeath6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, muda44 napisał:

Masz fajne transporty CD i plików,  po co to dublować?

😉

Też tak myślę . Oba przed modyfikacją grały gorzej , choć i tak lepiej niż konkurencja na tym samym poziomie cenowym , szczególnie streamer . Nie mam porównania z bardzo drogimi źródłami ale podejrzewam , że w nich to właśnie DAC to większość sukcesu ( oczywiście inne elementy też ważne ) , a jaki transporty może nie są dużo lepsze , a przynajmniej nie proporcjonalnie do ceny . 

Nie raz mnie tu obśmiali , że te transporty kiepskie i , że kupowanie sieciówki wartej więcej niż one to czysta głupota . Ale ja wiem (słyszę) swoje . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, carlos med napisał:

Też tak myślę . Oba przed modyfikacją grały gorzej , choć i tak lepiej niż konkurencja na tym samym poziomie cenowym , szczególnie streamer . Nie mam porównania z bardzo drogimi źródłami ale podejrzewam , że w nich to właśnie DAC to większość sukcesu ( oczywiście inne elementy też ważne ) , a jaki transporty może nie są dużo lepsze , a przynajmniej nie proporcjonalnie do ceny . 

Nie raz mnie tu obśmiali , że te transporty kiepskie i , że kupowanie sieciówki wartej więcej niż one to czysta głupota . Ale ja wiem (słyszę) swoje . 

 

Obydwa są bardzo dobrymi transportami. Weź do sklepu i sam porównaj a najlepiej wypożycz i w domu to zrób. 

Są oczywiście lepsze niestety o ile brzmieniowo lepsze to już obsługa, aplikacja, działanie, trwałość, niezawodność może być różnie. 

Ja Reimyo sprzedałem a zainwestowałem w zasilanie od gniazdka w ścianie,  kabla do listwy, listwę i sieciówki do urządzeń. Stolik i pozostałe kable. 

I z tej strony poprawiłem brzmienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 7 miesięcy temu...

Cześć witam, zastanawiam się nad upgradem mojego systemu i zainteresowałem się preampem ref 5 se. Jest trochę testów na jego temat Ale mam nadal kilka wątpliwości, czy ktoś z was parował  ten przedwzmacniacz z końcówką Macintosha np. MC 452? Czy ktoś z was porównywał C2600 z ref 5 SE? Czy zmiana z c2600 na ref5SE to będzie rzeczywiście duża zmiana jakościowa w dźwięku?

z góry dzieki za komentarze.

Pozdrawiam Michał
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć witam, zastanawiam się nad upgradem mojego systemu i zainteresowałem się preampem ref 5 se. Jest trochę testów na jego temat Ale mam nadal kilka wątpliwości, czy ktoś z was parował  ten przedwzmacniacz z końcówką Macintosha np. MC 452? Czy ktoś z was porównywał C2600 z ref 5 SE? Czy zmiana z c2600 na ref5SE to będzie rzeczywiście duża zmiana jakościowa w dźwięku?

Gdzieś na forum czytałem ze ARC wymaga impedancje wejściowa wzmacniacza większa niż 20kOhms, mc452 ma 22kOhms dla RCA i xlr. Było kilka opini ze niby to grało ale dolne rejestry nie były najlepsze, podobno bas nie byl swobodny, dziek byl skompresowany utwardzony.

z góry dzieki za komentarze.

Pozdrawiam Michał
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Panowie czy jest ktoś zainteresowany zakupem Cd7.5? Bdb stan, kompletny wraz z kartonem, rzadziej spotykany kolor czarny.

Myślę nad przekazaniem go w dobre ręce😄 Niestety lenistwo wzięło za wygraną( tidal i pliki) i praktycznie od 2 lat cd stoi i tylko się kurzy, a szkoda.

Jestem zainteresowany luminem x1, także wszelakie wymiany/dopłaty wchodzą w grę.

 

Edytowane przez stecko

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.