Skocz do zawartości
IGNORED

UK Audio Club


bartek_bart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj

 

Wieczorem zrobie fotke. Wyswietlacz ma tylko jedna linie. Prymitywny ale spelnia swoja role. Mozesz przemieszczac sie po dysku i przegladac zawartosc.

Nie wiem czy opcje menu dziala na nim- chyba nie ze wzgledu na jego prostote;-)

 

Ale do najwazniejszego - sluchania muzy czy radia w sam raz.

 

Pozdr

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy opcje menu dziala na nim- chyba nie ze wzgledu na jego prostote;-)

 

Chodziło mi o menu na tv jesli jakies jest gdy dune jest podłączony do tv ( tv włączone ). Czyli dla jasności jakbyś mógł dać fotke dune włączonego i ewentulanie fotkę tv wyświetlającego menu z duna jeśli jakieś jest. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek:)

 

...co do plikow ''gestych''

Sciagnalem/pozyczylem :) The Cats - Winter's End idzie ze srednia predkoscia 5.5Mbit/s . Jakosc bdb, zero ciecia itp... takze dune ciagnie ''geste'' pliki bez problemu.

 

Czyli ten poprzedni enya to byl zwykly cd rip bo mial bitrate 7x mniejszy , ale jakosc i tak byla bdb:)

post-11813-0-23608600-1348593322_thumb.jpg

post-11813-0-26653100-1348593324_thumb.jpg

post-11813-0-26289200-1348593326_thumb.jpg

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek:)

 

...co do plikow ''gestych''

Sciagnalem/pozyczylem :) The Cats - Winter's End idzie ze srednia predkoscia 5.5Mbit/s . Jakosc bdb, zero ciecia itp... takze dune ciagnie ''geste'' pliki bez problemu.

 

Czyli ten poprzedni enya to byl zwykly cd rip bo mial bitrate 7x mniejszy , ale jakosc i tak byla bdb:)

Squeezebox bez zadnego problemu poradzil sobie z plikami The Cats -Winter .... a Enya za żadne skarby nie chce ruszyć na SB a z tego co czytalem to SB duet nie daje rady tylko gestym plikom stad moja konkluzja o gestosci plikow Enya

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg dune wychodzi odwrotnie:)

Zreszta zobacz na wage. Cala plyta Enya to ok 800Mb /19 utworkow.

The Cats jeden utwor ok 300Mb

 

Czyli Twoj Sb czyta geste pliki:)

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg dune wychodzi odwrotnie:)

Zreszta zobacz na wage. Cala plyta Enya to ok 800Mb /19 utworkow.

The Cats jeden utwor ok 300Mb

 

Czyli Twoj Sb czyta geste pliki:)

wg informacji producenta SB Duet (taki wlasnie posiadam) nie czyta gestych plikow, a tak jak napisalem the cats przeczytal a enya go "onieśmiela" ;)

Wczoraj wpadla mi w ręce La Stravaganza Vivaldiego 24/96 ze strony Linn'a i tez bez zadnego problemu Duet sobie z tym poradzil zatem nie rozumiem czemu Enya nie wczytuje sie na SB Duet

Edytowane przez hubertrs

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dziwne:)

Ale patrzac na rozmiar pliku mozna stwierdzic ze the cats to gesty plik.

Trzeba by wrzucic te 2 pliki do jakiegos programu zeby sprawdzic wiecej info.

 

... a moze po ktoryms fw update juz smigaja geste pliki a Ty nie sprawdzales?:)

 

pozdr

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego :

https://www.youtube.com/watch?v=fjk8t1MNQBE

 

Więc jak widać nie ma problemu żeby sterować Dune z np. androida.

Powiedzcie Panowie jaki dysk do tego ?

problem z Dune jest taki ze nie obsluguje Flash'a co w moim przypadku go dyskwalifikuje

 

hmm dziwne:)

Ale patrzac na rozmiar pliku mozna stwierdzic ze the cats to gesty plik.

Trzeba by wrzucic te 2 pliki do jakiegos programu zeby sprawdzic wiecej info.

 

... a moze po ktoryms fw update juz smigaja geste pliki a Ty nie sprawdzales?:)

 

pozdr

Jesli tak to czemu twój Dune wczytuje Enya'e a Duet nie?? Do tej pory tylko Touch czytal geste pliki

Edytowane przez hubertrs

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego :

https://www.youtube.com/watch?v=fjk8t1MNQBE

 

Więc jak widać nie ma problemu żeby sterować Dune z np. androida.

Powiedzcie Panowie jaki dysk do tego ?

 

zalezy jaki potrzebujesz. Polecam samsung F3 1TB lub 2TB. Mam go w swoim stacjonarnym i jest spoko dosc cichy i nic sie z nim nie dzieje

 

 

Kilka fotek:)

 

...co do plikow ''gestych''

Sciagnalem/pozyczylem :) The Cats - Winter's End idzie ze srednia predkoscia 5.5Mbit/s . Jakosc bdb, zero ciecia itp... takze dune ciagnie ''geste'' pliki bez problemu.

 

Czyli ten poprzedni enya to byl zwykly cd rip bo mial bitrate 7x mniejszy , ale jakosc i tak byla bdb:)

 

Dziekuje za fotki good job :))

Edytowane przez bartek_bart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem z Dune jest taki ze nie obsluguje Flash'a co w moim przypadku go dyskwalifikuje

 

Do czego potrzebujesz flasha?

Powiedzcie Panowie jaki dysk do tego ?

 

Ja zaraz po zakupie wsadzilem seagate green eco cos tam 2TB i smiga do dzis. Trzeba szukac zeby nie grzal sie mocno poniewaz skrzynka dosyc mala i wentylatorow nie ma...

Dziekuje za fotki good job :))

 

Jakies takie marne wyszly telefonem ale zarys widac:)

Ogolnie jest prosto ale czytelnie.

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego potrzebujesz flasha?

 

 

Myslalem o Dune jako dysku sieciowym dla SB (z ktorego nie chce zrezygnowac ze wzgledu na latwosc nawigacji za pomoca pilota) i do filmow z yt (tu obsluga Flash jest niezbedna), ale ogólnie wydaje sie być ciekawym rozwiazaniem

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem o Dune jako dysku sieciowym dla SB (z ktorego nie chce zrezygnowac ze wzgledu na latwosc nawigacji za pomoca pilota) i do filmow z yt (tu obsluga Flash jest niezbedna), ale ogólnie wydaje sie być ciekawym rozwiazaniem

 

No ale Youtube dziala na dune smart bezproblemowo mimo iz nie ma flash'a... Sam czesto puszczam teledyski sobie. Ida w hd (jezeli jest) bez zaciec itp.

 

Jest ten program DMC na androida do sterowania dunem. Jeszcze nie bawilem sie bo akurat nie potrzebuje ale moze z ciekawosci sprawdze:)

 

Jednak dune ma flash'a . Jakas wersja lite ... http://dune-hd.com/firmware/flash/flashlite_info.txt dlatego youtube smiga:)

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Youtube dziala na dune smart bezproblemowo mimo iz nie ma flash'a... Sam czesto puszczam teledyski sobie. Ida w hd (jezeli jest) bez zaciec itp.

 

Jest ten program DMC na androida do sterowania dunem. Jeszcze nie bawilem sie bo akurat nie potrzebuje ale moze z ciekawosci sprawdze:)

 

Jednak dune ma flash'a . Jakas wersja lite ... http://dune-hd.com/firmware/flash/flashlite_info.txt dlatego youtube smiga:)

 

czyli dune znowu wchodzi w rachubę ;) a jak sobie radzi z shoutcastami??

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shoutcast jest. Sa tam tysiace stacji ale ja wole robic swoje wlasne listy radiowe. Robisz liste w winampie i zapisujesz ja -> kopiujesz na dune i masz swoje ulunione stacje. Koledzy z forum wklejali nawet logo kazdej stacji:)

 

Jest jeszcze cos takiego jak RadioTime. Cos ala shoutcast ...

Edytowane przez stecko

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie porównanie :

http://www.chip.pl/testy/akcesoria/odtwarzacze-plikow-multimedialnych/@@compare_products?sid=1012&compareproducts%3Alist=54592&compareproducts%3Alist=56139&compareproducts%3Alist=

 

Asus O!Play tv Pro, na plus dla niego cena 144F (ebay) Szybsza karta sieciowa (1 Gbit) , lepszy Usb bo 3.0, WiFi w standarcie, Flash, wyjście Koaksjalne, bezpieczeństwo WiFi, DLNA, tuner Dvbt można nagrywać jeden kanał oglądając inny.

Nie wiem czy można nim jakoś sterować bez włączania TV to ewentualnie byłby pewien minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie porównanie :

http://www.chip.pl/t...roducts%3Alist=

 

Asus O!Play tv Pro, na plus dla niego cena 144F (ebay) Szybsza karta sieciowa (1 Gbit) , lepszy Usb bo 3.0, WiFi w standarcie, Flash, wyjście Koaksjalne, bezpieczeństwo WiFi, DLNA, tuner Dvbt można nagrywać jeden kanał oglądając inny.

Nie wiem czy można nim jakoś sterować bez włączania TV to ewentualnie byłby pewien minus.

Wystarczy ze bedzie opcja sterowania ze smartphona i wyswietlacz przestaje byc potrzebny, na ekraniku masz wszystko dokladnie tak samo jak na ekranie tv

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ze bedzie opcja sterowania ze smartphona i wyswietlacz przestaje byc potrzebny, na ekraniku masz wszystko dokladnie tak samo jak na ekranie tv

 

+

0

 

 

Raczkuje dopiero w tym temacie...

 

Dziękuje także koledze stecko za te wszystkie informacje o DUNE że tak powiem na żywo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada jak byl mial jakies powiazania z dune i naganiam klientow;-) Co jak co ale z dune jestem bardzo zadowolony. Mam juz prawie 2 lata. W dalszym ciagu jest nowe FW. Dopoki nie zaprzestana na nim pracowac bede go trzymal. Moze kiedys zmienie na inny. Jedynie czego bym chcial to iptv . Chetnie bym wykupil jakis platny pakiet muzyczny... moze kiedys;-)

 

Co do tego asusa sprawdzcie jaki ma scalak w srodku- to bardzo wazne. Mialem kiedys novatrona i kosztowal ponad 1k zl. Na tym dziadostwie nawet jednego filmu w calosci bez zwiechy czy szarpania nie dalo sie ogladac.

Co chwile twardy reset;-) Po przesiadce na dune ulga niesamowita. Ten player poprostu dziala jak nalezy.

Obecnie sa na ebay po 177£ czyli cena calkiem niezla.

 

Poczytajcie o tym asusie na forach. Co ludzie pisza. Czy ma problemy z oprogramowaniem i czy asus robi poprawki...

 

Dune od kilku lat jest sprawdzony i tylko tym sie zajmuje. Wiadomo asus to moloch i nigdy nie wiadomo kiedy porzuci projekt;-)

 

Poczytam sam z ciekawosci o nim.

 

 

 

Panowie poczytajcie kilka pierwszych komentarzy pod testem tego asusa ze strony chipa ktory Kolega wyzej podczepil... Ja bym sobie go darowal. Fakt jest to nowe / nowsze urzadzenie od dune. Ma 3D usb 3.0 ale ludzie pisza ze chodzi jak chinski szmelc za 300zl i wiesza sie notorycznie... cos ala moj poprzedni novatron...

To juz chyba starszy palyer ale sprawdzony z dopracowanym fw bedzie lepszym pomyslem.

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poczytajcie kilka pierwszych komentarzy pod testem tego asusa ze strony chipa ktory Kolega wyzej podczepil... Ja bym sobie go darowal. Fakt jest to nowe / nowsze urzadzenie od dune. Ma 3D usb 3.0 ale ludzie pisza ze chodzi jak chinski szmelc za 300zl i wiesza sie notorycznie... cos ala moj poprzedni novatron...

To juz chyba starszy palyer ale sprawdzony z dopracowanym fw bedzie lepszym pomyslem.

 

A wiesz że chyba poszukam go tutaj w sklepach np.Richard Sounda lub superFi uk i zapytam czy za odpłatą da sie dwa wypożyczyć lub chociaż tego Asusa...

 

A tu znalazłem mały ranking;-)

 

http://www.chip.pl/ranking/akcesoria/odtwarzacze-plikow-multimedialnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj co ludzie/uzytkownicy pisza. Daruj sobie tego playera. Ja juz przez to przechodzilem...

 

Nie daj sie nabrac na ranking chipa:-P

 

Oto komentarze najlepszego playera wg chipa :

 

Gość IP: 89.68.145.* 2012.06.19 15:04ludzie na forum i to nie tylko asusa twierdzą zupełnie co innego - świetny w załozeniach w praktyce strasznie niedopracowanyzgłoś nadużycie ›

 

Gość IP: 78.88.240.* 2012.08.08 22:16Niestety, z przykrością stwierdzam, że Asus właśnie strzelił sobie w stopę. Ostatnia aktualizacja do ww urządzenia usunęła możliwość kopiowania plików z poziomu menedżera plików. Ma to podobno zapobiegać praktykom pirackim. Wyobraźcie więc sobie zakupiony i zainstalowany wewnętrzny dysk 3Tb, na który nie można nic skopiować!! Zabawy z PC linkiem pomijam jako bezsensowne i czasochłonne. Jedynym rozwiązaniem jest powrót do starej wersji softu. Ciekawe, że nie zaobserwowałem tego w najnowszej aktualizacji do Popcorna A200. Zdecydowanie odradzam zakup tego urządzenia, no chyba że chcecie oglądać wyłącznie filmiki miernej jakości z serwisów internetowych ilub po sieci. Jak zobaczyłem ten pomysł Asusa, to po prostu mnie zatkało Nie mogę uwierzyć, że można być aż tak głupim.zgłoś nadużycie ›

 

Gość IP: 83.17.81.* 2012.08.09 11:08Niedawno kupiłem ten model odtwarzacza i dokupiłem wewnętrzny dysk twardy 1,5tb. Pracował znośnie, choć nie tak sprawnie jak o 3 lata starszy Popcorn. Tu nie mam żadnych wątpliwości, ten sprzęt jest o klasę gorszy. Test zaprezentowany na tym portalu nie ma istotnej wartości, a co więcej potrafi nieźle namieszać w głowie. Niedawno podkusiło mnie, żeby dokonać aktualizacji. Teraz menu chodzi jeszcze wolniej niż przedtem, a z menu menedżera plików zniknęły opcje "kopiuj" i "przenieś". Na twardy dysk urządzenia nie można teraz skopiować pirackich treści (co najważniejsze!) oraz przy okazji własnoręcznie nagranych filmów z kamery oraz żadnych plików ze swojej kolekcji (to samo dotyczy działania w drugą stronę- z dysku na inny nośnik. Oficjalna instrukcja obsługi ze strony Asusa nie zmieniła się i nadal informuje o możliwości kopiowania wprowadzając klienta w błąd. Kupujemy więc urządzenie w dobrej wierze z określonym zestawem funkcji, które następnie szybko i bez ostrzeżenia zostaje wykastrowane (to chyba najlepsze określenie na to, co zrobiła firma Asus). Na wszelki wypadek, żeby szanownemu użytkownikowi nie przyszło do głowy kopiować niewłaściwych treści nie będzie on mógł kopiować żadnych treści. Jeżeli mogę cokolwiek poradzić czytelnikom, to nie powtarzajcie mojego błędu i nie sugerujcie się w podejmowaniu decyzji o zakupie testem z tej strony. Czytajcie fora dyskusyjne i wybierajcie mądrze pisane posty bez błędów ortograficznych i wulgaryzmów. Sprzęt, który zajął tu pierwsze miejsce (nawet pomijając tą niefortunną aktualizację) irytuje niedopracowaniem i powolnością działania. Zdecydowanie nie polecam tego zakupu. Pozdrawiam wszystkich!zgłoś nadużycie ›

 

Gość IP: 79.190.170.* 2012.08.10 11:27No cóż, gratulacje dla "zwycięzcy" testu. Sprzęt jest po prostu tragiczny. Mnie wiesza się przynajmniej dziesięć razy dziennie. Ze starszym firmware kopiowanie z usb 3.0 na usb 3.0 miało dokładnie taką samą prędkość jak po 2.0. Po aktualizacji do najnowszej wersji problem znika, bo nic się już nie da skopiować  Dedykowany dla Facebooka przycisk na pilocie, to rzeczywiście innowacja, która pomaga pielęgnować powszechny "facebookowy" ekshibicjonizm. Urządzenie pracuje wołowato, ospale i niestabilnie. Przeglądanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości trwa wieki, i lepiej to sobie odpuścić, bo szkoda nerwów. Podsumowując:ten zakup to pieniądze wyrzucone w błoto.zgłoś nadużycie ›

 

Gość IP: 83.238.153.* 2012.08.11 14:40Ostatnia aktualizacja przywraca możliwość kopiowania i przenoszenia plików. To jednak nie zmienia faktu, że urządzenie pracuje na poziomie chińskich wynalazków o dziwnej nazwie za 150-200zł. W żadnym razie nie spełnia kryteriów markowego sprzętu. U mnie występują przynajmniej trzy zawieszenia dziennie, a poruszanie się po menu jest strasznie wkurzające. Takie testy jak tutaj kompletnie nic nie wnoszą. Nawet zwykły użytkownik, który używa tego playera na co dzień będzie bardziej wiarygodny niż ten powyższy hmmm..tester  Asusowi się tym razem kompletnie nie udało, ale sporo ludzi (w tym pan hmmm.. tester)dało się nabrać na sam opis techniczny zgłoś nadużycie ›

 

Gość IP: 83.3.4.* 2012.08.14 17:43Nieudane urządzenie. Menu stylizowane na Eye Candy wygląda żałośnie przy prezentacji w niskiej rozdzielczości jaką oferuje player. File manager jest jednym z najgorszych jakie widziałem. Oferuje różne tryby widoku plików, ale na żadnym nie widzimy jaką wielkość ma dany plik. Do tej informacji możemy się "dokopać" dopiero po uruchomieniu odtwarzania wciskając przycisk "i" na pilocie. Całkowitym kuriozum jest brak możliwości sprawdzenia ile wolnego miejsca jest na podłączonym przez USB nośniku. Przycisk "info" działa tylko dla zamontowanego dysku wewnętrznego. System wiesza się jeden raz na trzy przy uruchamianiu playera, wiesza się każdorazowo przy przejściu w stan uśpienia (sprawdziłem trzy wersje firmware z tym samym skutkiem, trzeba wyłączyć tą opcję). Całe szczęście że to nie mój sprzęt. Multimedia odtwarza bez problemów, ale nie będę chwalił lodówki za to, że chłodzi. Twierdzenie, że to obecnie "jedno z najlepszych tego typu urządzeń na rynku" jest kompletnie nieuprawnione i niczym konkretnym nie poparte.Z obecnym softem to produkt nie tylko niedopracowany,ale według wielu po prostu wadliwy. Aktualizacji należy oczekiwać z obawą i zawsze mieć w zapasie ostatnią w miarę działającą wersję. Nigdy nie wiadomo co strzeli do głowy specom z Asusa w ramach szeroko pojętej polityki antypirackiej. Może tym razem oprócz kopiowania zablokują nam też odtwarzanie z wymiennych nośników? Aktualizacji należy dokonywać w trybie serwisowym (z odłączaniem zasilania i przyciskiem reset).Aktualizacje z menu urządzenia są często niepełne i w efekcie z uszkodzonym systemem. Pan Marek powinien w nagrodę za wytypowanie zwycięzcy przymusowo zakupić urządzenie za własne pieniądze i używać go na co dzień Zobacz więcej:http://www.chip.pl/testy/akcesoria/odtwarzacze-plikow-multimedialnych/asus-o-play-tv-pro#ixzz27W5xs9zJ

Edytowane przez stecko

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale urzadzenie przetestowane w domu przez usera to najlepsza opinia. Wiadomo nie ma idealnych urzadzen ale tego asusa sobie darujcie. Sa pewnie inne firmy. Moze popcorn ma cos na ten rok? No i pocztajcie o nowym dune na 2012 rok...

Edytowane przez stecko

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze popcorn ma cos na ten rok?

 

A i owszem konkurencja nie śpi. Troszkę poszukałem nt konkurencji dla dune smart d1. Popcorn c300 tutaj mozna o nim poczytać http://www.popcorn-hour.pl/popcornhour_C300.html

Ma wszystko co dune a nawet więcej można zainstalować 2 dyski itp trochę bardziej rozwinięty a to za sprawą nowszego procesora Sigma Designs SMP8647 vs Sigma Designs SMP8643 w Dune. Jednak nic za darmo nowy popcorn to wydatek rzędu 350F a i zapewne Dune w modelach na 2012r będzie miał nowy procek i jakieś usprawnienia w stosunku do starszej wersji. Szczerze to nie wiem czy jeszcze jakiś odtwarzacz jest w stanie dorównać Dune i Popcorn.

Edytowane przez bartek_bart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o cena/jakosc to dune bedzie dzielnie sie trzymac. Slyszalem ze dune mial robic upgrade calej plyty glownej w serii smart do nowszej sigmy. Nie wiem czy to jest juz dostepne czy jeszcze nie. A zapewne przed swietami wypuszcza nowa serie smart poniewaz obecna ze dwa lata juz ma;-)

Bierz dune ew poczekaj na nowa wersje i zobaczysz ile beda kosztowac;-)

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.