Skocz do zawartości
IGNORED

UK Audio Club


bartek_bart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem jechać ale nie mam transportu, umawiałem się z kolegą Hubertrs i kontakt się nam urwał więc chyba odpuszczę.

 

kolega hubert sie wybiera tak jak mowil, tylko, ze nie mial czasu poklikac na forum. ;(

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lipa Panowie jak wszyscy będziecie w niedziele. Mi ten dzień nie pasuje ze względu na pracę :( Jak będę miał jechać sam ( miał jechać ze mną jeden kolega ale zjechał do Polski ) to chyba sobie odpuszczę chociaż szkoda by było...

No to faktycznie pechowa sprawa. Jak rozumiem chorobowe nie wchodzi w grę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartek_bart

To lipa Panowie jak wszyscy będziecie w niedziele. Mi ten dzień nie pasuje ze względu na pracę :( Jak będę miał jechać sam ( miał jechać ze mną jeden kolega ale zjechał do Polski ) to chyba sobie odpuszczę chociaż szkoda by było...

 

 

My akurat atakujemy w sobote.

pozdr.

Edytowane przez TOMEK75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jedziecie zobaczyć coś co szczególnie Was interesuje czy tak ogólnie ?

 

jeśli pojadę to chciałbym zobaczyć jak najwięcej sprzętu ale w szczególności zajrzeć do firm których sprzęt posiadam i do tych które może by mnie interesowały czyli dynaudio. roksan, exposure, pmc, itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie przyjechac to wtedy moglibysmy sie ustawic jakos pod hotelem okolo godz 9:45 i razem pochodzic po pkojach. Wyslij mi na PW twoj nr telefonu to zadzwonie jak bede na miejscu. ( chyba ze cos sie zmieni i nie pojade ale to dam Ci znac odpowiednio szybko )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sam się zdziwiłem ale zajeło nam to 3h. Zajrzeliśmy do wszystkich pokoi. W niektórych posiedzieliśmy kilka minut słuchając muzyki w innych nie ( zazwyczaj wtedy gdy muzyka niczym nie porywała ). Z biletami żadnych problemów nie było. Zapłacilismy na miejscu.

 

 

9a0652f33064b6f9m.jpg

 

Najlepiej grający zestaw na Audio. Bardzo niepozorny...

Edytowane przez bartek_bart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.