Skocz do zawartości
IGNORED

UK Audio Club


bartek_bart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W moim zestawie najlepiej sie sprawdza el34 rft 12ax7 raytheon i 12au7 tca long black plate. Bilem sie z myslami odnosnie tego na lampach 300b ale balem sie , ze bede mial klopot z doborem kolumn w przyszlosci, ze wzgledu na mala moc tego wzmacniacza, z czym to u Ciebie gra??

P.s. lampami mocy tez sie bawiles??

Edytowane przez hubertrs

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra u mnie z focalami , bawilem sie z wszyskimi lampami .W 300b mocy nie brakuje , uwiez mi a dzwiek jest bajeczny i bardzo szczegolowy. Juz po wygrzaniu lamp w mc 13 bylem w szoku a jak zmienilem na 300b to szok dopadl mnie jeszcze wiekszy :). Teraz bawie sie z gramofonem Thorens td150 jeszcze dluuuuuga droga do ukonczenia przerobek ale kolega ma podobny zestaw thorensa z mc 13 i gra to przecudnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie lampy mocy miales mc13?? Troche meczy mnie nosowy charakter srednicy ale nie ma tragedii. Co do analogu to trzeba przyznac, ze lampa z vinylem to udana para, niestety yaqin jest bezlitosny dla zle zrealizowanych plyt, wczesniez z wkladka 510 ortofona nie bylo az tak to widoczne , 2m blue nie jest juz tak laskawa.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie daleko, jak by Ci sie obilo o uszy cokolwiek na temat kogos kto sie zajmuje grzebaniem w lampach to bede wdzieczny za namiar, a co do wkladek to polecam sie kontaktowac z kolega Yull, bardzo sympatyczny i pomocny a do tego ogromna wiedza,

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos sie wybiera na te audio 22-23? Edynburg piekne miasto podobno, mozna by pozwiedzac a jednoczesnie zaliczyc kilka godzin w milym dla ucha miejscu.Jakby co, to do zobaczenia na miejscu.450 km to nie tak daleko jakby sie moglo wydawac. Pozdrawiam

Dobrze, że napisałeś. Myślę, że jak nic mi w tym czasie nie wypadnie, to na pewno się wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo by super,

p.s. przeszperalem dzisiaj siec, szukajac opinii na temat ms-300b

i nie znalazlem zbyt wielu informacji a nadal mnie interesuje, po pierwsze ciekawosc brzmienia lampy 300 a po drugie jego design jest naprawde pierwszoligowy.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hubertrs widzę,że choroba postępuje ... :) Klasa A, tylko klasa A może Cię uratować :)

hehe, ale tylko w lampie, a co do choroby to znasz takiego co by sie z niej wyleczyl??

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

www.przesyłarka.pl

 

paczka idzie DPD z ubezpieczeniem do 5 tys zl i koszt jakos 17 funtow za 31kg ...

wyslalem we wtorek , na piatek bylo juz w kraju.

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.przesyłarka.pl

 

paczka idzie DPD z ubezpieczeniem do 5 tys zl i koszt jakos 17 funtow za 31kg ...

wyslalem we wtorek , na piatek bylo juz w kraju.

 

Jesli chodzi o wysyłanie sprzętu audio to DPD zdecydowanie odradzam, paczki dochodzą dosyć szybko ale często w na prawdę fatalnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, DPD loteria ale chyba jak z kazdym kurierem. Osobiscie uzywalem przesylarki (DPD) kilka razy. Czasem idzie paczka 4 dni a czasem 7. Na kuriera tez trzeba czekac caly dzien. Czasem mniej. Zalezy jak sie uda. Tak wiec wole wysylac (z Lonynu) Pewna Paczka. Zbieraja paczki w Ndz wioza do Polski. W Pl odbiera je DPD i zwykle dowozi na wt.

 

Pzdr

 

Ps Pakowac pakowac i jescze raz pakowac solidnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna wiadomo, ze tego typu firmy maja w gdzies zawartosc, i loteria jest w jakim stanie dotrze, na necie pelno jest filmikow z tym jak sa traktowane przesylki przez kurierow.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

panowie zalezy mi na szybkiej sprzedazy auta - jaguar xf,74k na liczniku..lekko rysniety- wycena u lakiernika to 500£.

 

oddam za 10.500 czli 1.5k mniej niz wyceniono,wiem ze to forum audio ale zaznaczam ze w srodku gra bowers and wilson :)

Roksan Caspian m2, Epos m12.2,Cambridge Audio Stream Magic 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.