Skocz do zawartości
IGNORED

UK Audio Club


bartek_bart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moje kolumny pomimo że zacząłem je robić juz dawno temu wciąż są w stanie surowym. Pomalowane podkładem czekają na obłożone skórą, oklejenie i lakierowanie ale jakoś ciągle brakuje czasu. Całość kosztowała mnie około 500 funtów (głośniki ściągane z USA) i sporo pracy, ale przy piwku, zimowymi wieczorami to przecież sama przyjemność :). Link do podobnych: http://www.cinematic.pl/index.php?doc=217.

Nie mogę powiedzieć że sie opłacało, ale moim zdaniem ukończone będą dużo ładniejsze niż oryginał, przynajmniej mam taką nadzieje ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia szansa przed wystawieniem na ebay atc scm 11 oddam za 5 paczek,nietuzinkowe monitory dla kogos zamozniejszego od mnie lol.

 

Ewentualnie moge zamienic jesli ktos ma ciekawa propozycje,dynaudio i proac very welcome

Edytowane przez hydrogen

Roksan Caspian m2, Epos m12.2,Cambridge Audio Stream Magic 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kolumny pomimo że zacząłem je robić juz dawno temu wciąż są w stanie surowym. Pomalowane podkładem czekają na obłożone skórą, oklejenie i lakierowanie ale jakoś ciągle brakuje czasu. Całość kosztowała mnie około 500 funtów (głośniki ściągane z USA) i sporo pracy, ale przy piwku, zimowymi wieczorami to przecież sama przyjemność :). Link do podobnych: http://www.cinematic.pl/index.php?doc=217.

Nie mogę powiedzieć że sie opłacało, ale moim zdaniem ukończone będą dużo ładniejsze niż oryginał, przynajmniej mam taką nadzieje ;).

 

Coś też mogę powiedzieć o DIY ale ja bardziej ustroje akustyczne, kolumny po przeanalizowaniu wszystkich aspektów jakoś mnie nie wciągnęły do zrobienia. Kolega robił sobie własny projekt na linii transmisyjnej i tak jak ty, jeszcze tylko dostroić i będzie można wykańczać ale kolumny już od kilku miesięcy grają :)

 

Moje gadgety możesz zobaczyć tu :

http://www.audiostereo.pl/dyfuzor-qrd_105778.html

post 16,19,25

 

Jeszcze raz przypominam że w ten weekend AudioShow Bristol:

http://www.bristolshow.co.uk/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

W tym tygodniu na pokładzie :

Pro-ject RPM 6, ( wkładka MC Ortofon Samba)

Pre Yaqin MS 12-B

Sugden A21a

PMC Fb1+

 

 

 

Dzięki za odwiedziny.

 

Na dobra nalewke zawsze warto zaleciec ;)

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, kiedy jest jakies audio show w uk?

 

http://www.bristolshow.co.uk

20-22 luty 2015

Moze jest jeszcze gdzies w innym terminie, ale to jest to, na ktore wiekszosc uk forumowiczow zaglada

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bristolshow.co.uk

20-22 luty 2015

Moze jest jeszcze gdzies w innym terminie, ale to jest to, na ktore wiekszosc uk forumowiczow zaglada

 

O tym już słyszalem,teraz przynajmniej juz znam date, dzieki

coż trzeba bedzie poczekac do lutego, mialem tylko nadzieje,ze gdzies jeszcze bedzie w tym roku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witam

pisze z Edynburga,sprzęt mam wypisany na dole

Castle posiadam od Lipca,przesłuchane na nich ponad 50h i już pokazują swe ciepłe oblicze w połączeniu z Marantzem,wcześniej były Kefy iQ70 ale góra była krzykliwa i dłuższe słuchanie męczyło,bas wychudzony ale pojawiał się kiedy musiał

 

Stoje przed dylematem czy iść w Roksan Kandy K2 amp+CD,czy pozostać przy japońcu i wymienić go na UD7007 + PM8005,hmm

 

 

muzyka jaka mnie intersuje to:

próbuje sił w jazzie

ambient,chill,electro,

wszelkiej maści polskie granie,Kult,Bednarek jego bardziej żona słucha,Dżem itp

instrumentalna no i w duszy od 1990r jest metal ale trzymam się raczej starych wyjadaczy i stare albumy

 

pozdrawiam Wszystkich maniaków audio

Edytowane przez bolth

Łokmen Saba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Troszke nie po drodze, Bristol jednak w bardziej przyjaznych dla mnie okolicach ;) a tak z innej beczki, czy jest na sali jakis wlasciciel chinskiej mysli technologicznej w postaci wzmacniacza lampowego??

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam yaqina 300b a poprzednio yaqin mc13s.

 

Czemu zdecydowales sie pozbyc mc13 ?? Pytam dlatego , ze chcialbym w nim dokonac operacji na otwartym sercu a nie posiadam takowych umiejetnosci, a przedewszystkim chcialbym uslyszec takiego po modyfikacjach, bo nie jestem pewien czy warto bawic sie w takie zeczy.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo naczytalem sie o 300b i skusilem sie na niego .Roznica jest kolosalna oczywiscie na plus.Lecz z drugiej strony nie moge powiedziec nic zlego o mc13.

Wiele kpi sie tu na tym forum z yaqinow "fachowcy" twierdza ze to chinskie gowno, i pewnie tak jest w porownaniu z accuphase itp. Nasluchalem sie naprawde wielu klockow i yanek za te pieniadze jest nie do pobicia. To jest oczywiscie moje prywatne zdanie. Ze swojej strony naprawde goraco polecem te "chinskie Gowno" :)

Edytowane przez manio28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od paru miesiecy slucham na tym chinskim "gownie" i takze mam dobre zdanie na ich temat, nic nie brumi, nic sie nie pali, aczkolwiek chcialbym dodac sterowanie glosnoscia z pilota i zalaczanie napiecia anodowego, sa schematy nic tylko robic, ale jak go rozkrecilem to doszedlem do wniosku ze jedyne co moge to zrobic krzywde (sobie lub wzmacniaczowi)

P.S. wymieniales lampy w mc13??

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.