Skocz do zawartości
IGNORED

UK Audio Club


bartek_bart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W odwiecznie piastowskim grodzie Wrocław.

 

 

 

Miałem nadzieję, że kolegom się dobrze wiedzie i mieli okazję usłyszeć te Furutechy, bo u Nas znaleźć taką osobę graniczy z cudem.

Kolega nie slyszal jak poprzedni prezydent stwierdzil, iz do uk to uciekli tylko nieudacznicy?

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi standami to na serio a i subwoofer komuś dam bo stoi w kącie i prosi o właściciela :-) tak po chamsku wciskam sie hehe

Ps: standy wysokie i do satelitarnych głośników lub do mocno skutecznych monitorków np. elac :-)

poza tym to mam dwa kable głośnikowe 2x 1,5

biwire qed genesiss silver spiral :-)

kabelki do jakiegos zestawu w sypialni polecam za dobra flaszke oddam :)

no to tyle z newsöw :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Mieszkam w Northampton, jestem poczatkujacym w tej dziedzinie. Sprzet tez mam raczej dla poczatkujacych (wzmak, cd, tuner Onkyo), nic nadzwyczajnego ale jestem z niego zadowolony i narazie nie chce nic zmieniac.

 

Wybiera sie ktos z Was na:

 

http://www.chestergroup.org/national-audio-show-13/national-audio-show-13-main-page-articles/national-audio-show-13-the-countdown-begins.html

 

Bylem w zeszlym roku i prawdopodobnie w tym tez sie pojawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Mieszkam w Northampton, jestem poczatkujacym w tej dziedzinie. Sprzet tez mam raczej dla poczatkujacych (wzmak, cd, tuner Onkyo), nic nadzwyczajnego ale jestem z niego zadowolony i narazie nie chce nic zmieniac.

 

Wybiera sie ktos z Was na:

 

http://www.chestergroup.org/national-audio-show-13/national-audio-show-13-main-page-articles/national-audio-show-13-the-countdown-begins.html

 

Bylem w zeszlym roku i prawdopodobnie w tym tez sie pojawie.

Ja tez z Northampton i moze tez bym sie wybral?.

When it comes to A Class amplifiers . I am totally biased.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pisze tutaj z uwagi że mieszkam w uk wysyłka wchodzi w gre:

 

Zmieniam sprzęt także mam pare rzeczy na sprzedaz:

 

Cambridge audio 650a,Marantz cd4000,roth oli 40;)

 

Gdyby był ktoś zainteresowany pls priv

Ja jestem zainteresowany, pieniądze już wpłaciłem. Kiedy otrzymam sprzęt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Siemka maryjan, w `sugdenowym` watku wyczytalem ze polujesz na PMC.Mozesz napisac jakie dokladnie przypadly Ci do gustu?

Sugden duzy upgrade?

Pozdro.

No witam, myślę że duży upgrade za te pieniądzę biorąc pod uwagę że mam słabe kolumny.

Myślę o TB2+ lub FB1+

Głupio mi strasznie ale pamiętam o naszym odsłuchu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja nie wiem czy w tym roku się wybiorę, Byłem w listopadzie w Polsce na audio show 2013 i tak się zastanawiam czy będzie coś czego nie było w Wawie a co bym chciał zobaczyć. Jesli jednak bym się wybrał to w piątek albo sobotę bo w niedzielę idę do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako że mieszkam w UK pomyślałem że pasowało by sie tu przedstawić. Mieszkam w Cambridge. Posiadam kolumny podłogowe Usher diy. Link do konstrukcji na której sie wzorowałem

http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=5210526#5210526

Napędzam je starym JVC A-X1. Ładnie brzmi np. Chopin lub Markus Miller ale słuchając popu czy rocka brak przeszczenności i scenografij dźwięku. W nie dalekiej przyszłości planuje zmianę wzmacniacza. Myślałem o jakimś Chińskim lampowcu. Źródłem chce zająć sie na końcu, tymczasowo jest Nad 5420.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.