Skocz do zawartości
IGNORED

UK Audio Club


bartek_bart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za cynk.Swietny wypad tylko ten czas lecial zbyt szybko.Czasu bylo jedynie na jeden utwor w pokoju jesli sie chcialo zobaczyc / posluchac wszystkiego, ale warto, polecam kazdemu kto nie byl a kto byl to pewnie tam wroci. Przyszly rok koniecznie na dwa dni i koniecznie od samego rana. Jeszcze raz dzieki kolego za cynk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Dzieki za cynk.Swietny wypad tylko ten czas lecial zbyt szybko.Czasu bylo jedynie na jeden utwor w pokoju jesli sie chcialo zobaczyc / posluchac wszystkiego, ale warto, polecam kazdemu kto nie byl a kto byl to pewnie tam wroci. Przyszly rok koniecznie na dwa dni i koniecznie od samego rana. Jeszcze raz dzieki kolego za cynk.

 

Nie ma sprawy :) Fajnie ze sie podobalo. Jak znajdziesz chwile to napisz co bylo ciekawego, co gralo dobrze :) Na dwa dni chyba nie da rady bo to jednodniowa impreza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

I następne darmowe imprezy ,które przypadkiem znalazłem. Londyn i okolice:

 

Saturday, 9 April 2016 at 10:00 - Sunday, 10 April 2016 at 17:00

The Guildford Audio Show

https://www.eventbrite.co.uk/e/the-guildford-audio-show-tickets-21013152906

 

Friday the 15th and Saturday the 16th of April - Martin Logan Neolith London Premiere

https://www.eventbrite.co.uk/e/martin-logan-neolith-london-premiere-tickets-24325526304

 

Friday 20th and Saturday 21st of May, Wilson Audio Alexx UK Launch in Central London

https://www.eventbrite.co.uk/e/wilson-audio-alexx-uk-launch-in-central-london-tickets-24396772403

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Panowie

 

2 dni temu wpadł mi ręce wzmacniacz Marantz PM6004. Wypiąłem mojego exposura i podłączyłem marantza zabierając sie zaraz za odsłuchy. Muszę przyznać , że nie spodziewałem się nie wiadomo czego ale mile się zaskoczyłem. Wzmak ładnie się zgrał z cd marantza i eposami. Dźwięk naprawdę przyjemny , czysty ze sporą ilością detali i smaczków. W sumie jest to wzmak budżetowy ( nie wiem dokładnie ile kosztował jako nowy ale zdobył jakieś nagrody w budżecie do 500 poundów ) ale śmiało mogę go polecić komuś z mniejszym budżetem. Czasami brakuje delikatnie stopy basowej w zależności od rodzaju muzyki ( ja słuchałem z włączonym source direct ) ale można sobie włączyć funkcję loudness i wtedy dźwięk staje się cięższy z lepszym dołem ale nadal detaliczny. Ciekawy sprzęt w tej cenie a do tego całkiem ładny.

 

8583c897cbba862cmed.jpg

Edytowane przez bartek_bart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Panowie możecie polecić z własnego doświadczenia jakiś dobry, prosty w obsłudze program do zgrywania CD na FLAC?

 

Niestety, wszystko z internetu mam, ale tez bym się chętnie dowiedział. Nie wiem czy foobar nie ma jakiegoś plugina. Jedyny program któremu ufam :)

 

O prosze ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie warto pachac sie w tidala, bardzo malo tytulow, spotify albo deezer jest pod tym wzgledem korzystniejszym wyborem, no chyba, ze ktos ma naprawde dobry sprzet, ale jesli mowimy o budzetowym to wg mnie deezer lub spotyfi.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dobrze pamietam to bartek jest posiadaczem lampizowanego przez Grzeska cd marantza, a wiem tez, ze dokladnie tym samym sposobem mozna zlampizowac na6005 marantza, takze niewielkim nakladem finansow moze przeskoczyc z cd na pliki.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestem hehe musiałem troszkę odespać po pracy.

 

A myslales o Tidalu?

 

myślałem o jakiejś stronce z muzą ale raczej jako dodatek niż główny sposób słuchania.Szczerze mówiąc nie jestem zbytnio obeznany w tym temacie ale domyślam się, że nie ma tam opcji ściągnięcia sobie muzy jaka nam się podoba w ramach abonamentu.

 

A i dzwiekowo mysle ze jest wystarczajaco dobrze.

 

muzyka jest we Flac??

 

Jesli dobrze pamietam to bartek jest posiadaczem lampizowanego przez Grzeska cd marantza

 

Dobrze pamiętasz :) i cały czas go mam bo podoba mi się jak gra a upgrade Grześka naprawdę robi robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie jestem zbytnio obeznany w tym temacie ale domyślam się, że nie ma tam opcji ściągnięcia sobie muzy jaka nam się podoba w ramach abonamentu.

 

Jak poobcujesz troche z ktoryms z serwisow sam dojdziesz do wniosku, ze sciaganie muzyki nie ma sensu. Najlepiej sprobowac samemu, a co do jakosci to nie zrozum mnie zle ale nie sadze abys uslyszal wielka roznice w stosunku do cd, a do tego masz bonus w postaci dostepu do ilosci utworow ktorej nie jestes w stanie wysluchac. Ja slucham i szukam sporo na spotify a jak cos fajnego znajde to od razu kupuje na vinylu, dzieki temu nie mam w swojej kolekcji plyt ktorych bym nie chcial.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

w ramach abonamentu.

 

Panowie ,ale o czym mowa. To zaden abonament. To rownowartosc dwoch piw w pubie :)

Wimp.pl. Zakladamy sobie polskie konto. Placimy 6-7 funtow miesiecznie przez paypala. I mozemy uzywac Tidala, ktory na wyspach kosztuje ile? 20?

Aha tylko ciiii, nie mowcie wyspiarzom ;)

Edytowane przez kennijczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poobcujesz troche z ktoryms z serwisow sam dojdziesz do wniosku, ze sciaganie muzyki nie ma sensu

 

Akurat lubię też mieć trochę muzy ściągniętej , którą lubię bo mam też całkiem przyzwoite car audio i w aucie też słucham.

 

Ja slucham i szukam sporo na spotify a jak cos fajnego znajde to od razu kupuje na vinylu, dzieki temu nie mam w swojej kolekcji plyt ktorych bym nie chcial.

 

To akurat wielki plus bo jest ta możliwość posłuchania przed zakupem. Często jest też tak , że z całej płyty podoba się 1-2 utwory i trochę bezsensu jest kupowanie płyty. Słuchanie z plików daje właśnie tą mozliwość i wygodę słuchania tylko tych utworów , które się podobają bez konieczności częstego przekładania płyt

 

Panowie ,ale o czym mowa. To zaden abonament. To rownowartosc dwoch piw w pubie :)

Wimp.pl. Zakladamy sobie polskie konto. Placimy 6-7 funtow miesiecznie przez paypala. I mozemy uzywac Tidala, ktory na wyspach kosztuje ile? 20?

Aha tylko ciiii, nie mowcie wyspiarzom ;)

 

Akurat nie mam pojęcia jakie są opłaty. Dobrze wiedzieć. Czy musi być zachowana regularność płatności coś jak direct debit czy płaci się pay palem kiedy się chce i po opłaceniu mamy dostęp na miesiąc??

Rzeczywiście jest taka różnica w cenie pomiędzy kontem PL a UK??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat lubię też mieć trochę muzy ściągniętej , którą lubię bo mam też całkiem przyzwoite car audio i w aucie też słucham.

 

Podpinasz smartphonea do caraudio i gra muzyka, z konta mozna kozystac wszedzie, nawet w samochodzie

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Nie no spoko wiadomo. Do auta akurat potrzebuje pliki ktore musze wypalic na plyte. No ale nie jest to dzial car audio to juz nie robie off topa

 

Car audio ehh, gdybym mial tylko auto :) Mialem raz stary topowy model clariona 9375r i glosniki Morel Dotech mk2. Fajnie to nawet gralo :) Lezka sie woku kreci. Clarion stary dziadek byl ale gral elegancko, mial bypass i czysty dziwiek lecial omijajacy wszystkie ustawienia :)

 

drx9375r-01-1328701289756707336.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.