Skocz do zawartości
IGNORED

UK Audio Club


bartek_bart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiepsko, mam serwer z 2t dyskiem na ktorym mam pliki flac, ale spoczywaja tam bezczynnie bo slucham ze spotyfi za pomoca marantza na6005, nie ma tragedii aczkolwiek jak sie postawi na przeciw takiego klimaxa jakiego ma kolega kennijczyk to slychac, ze jest kiepsko, na szczescie dla mnie to tylko dodatek do vinylu.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli stawiasz na vinyl a reszta jako dodatek?? Vinyl fajna sprawa bo ma klimat ale u mnie raczej nie zagości choć nigdy nic nie wiadomo. Ja na początku poszedłem w CD. Zacząłem kupować płyty bo praktycznie nic nie miałem. Uzbierałem ok 180 szt i stanęło to w miejscu a teraz pliki mi w głowie ze względu na wygodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Ja można powiedzieć mam dopiero od dzisiaj stereo przy którym nie kręcę zbytnio nosem. Monitorki atc zaczęły dopiero grać na kabelku tellurium q black. Używka 130f i szczerze mówiąc nie spodziewałem się aż takiej zmiany. Muzyka zaczęła płynąć. Klimax jest dobry streamer, ale vinyl huberta pokazał mi ,że nie jest dokonały. Analog dodaje troszkę więcej wypełnienia przestrzeni. Streamer jest muzykalny ,ale wciąż lekko neutralny bym powiedział, także przy neutralnych atc, taki muzykalny kabelek pokazał co może zdziałać. Pozostałe trzy które mam sprawiały ,że muzyka mnie po prostu męczyła. Polecam. Możemy protestować jak macie ochotę :)

 

Witam cubus85, zerknij na górę, wrzuciłem link do Vinyl Show które odbędzie się pod koniec kwietnia. Może Cię zainteresuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bawie sie w pliki juz jakies 7lat, wczesniej mialem squeezeboxa ktorego uwazam za naprawde swietne uzadzonko, obecnie mam marantza na6005 ktorego bede lampizowal, nie zmienia to faktu, ze jest to tylko dodatek, calkowicie jestem zdania iz nic tak nie zagra jak analog, nawet jak podlaczylismy do mojego systemu klimaxa to niby super ale jednak czegos mi brakowalo. Co do pro-jectow to mialem ich kilka i o malo co ni zniechecilem sie do analogu.

Tomek trzeba bedzie sie ustawic na jakies spotkanko bo ciekaw jestem tych kabli a na dodatek sporo grzebalem w pre i w samym wzmaku i chcialbym poznac twoja opinie na temat zmian.

Edytowane przez hubertrs

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja można powiedzieć mam dopiero od dzisiaj stereo przy którym nie kręcę zbytnio nosem. Monitorki atc zaczęły dopiero grać na kabelku tellurium q black. Używka 130f i szczerze mówiąc nie spodziewałem się aż takiej zmiany. Muzyka zaczęła płynąć. Klimax jest dobry streamer, ale vinyl huberta pokazał mi ,że nie jest dokonały. Analog dodaje troszkę więcej wypełnienia przestrzeni. Streamer jest muzykalny ,ale wciąż lekko neutralny bym powiedział, także przy neutralnych atc, taki muzykalny kabelek pokazał co może zdziałać. Pozostałe trzy które mam sprawiały ,że muzyka mnie po prostu męczyła. Polecam. Możemy protestować jak macie ochotę :)

 

 

Witam cubus85, zerknij na górę, wrzuciłem link do Vinyl Show które odbędzie się pod koniec kwietnia. Może Cię zainteresuje.

 

 

Ojjjj Heathrow trochę daleko. Raczej się nie pojawię. No nic będę przekonywał forum i internety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitorki atc zaczęły dopiero grać na kabelku tellurium q black. Używka 130f i szczerze mówiąc nie spodziewałem się aż takiej zmiany

 

używka w tej cenie to już wyższa półka

 

obecnie mam marantza na6005 ktorego bede lampizowal,

 

Bedziesz wysyłał do Grzegorza?? czy na miejscu będzie Ci ktoś ogarniał??

 

Szkoda, że praktycznie wszyscy z naszego klubu siedzą w Londynie... trochę daleko ode mnie. Tylko po zazdrościć Wam możiwości spotkań

 

Ja myślałem nad kilkoma rozwiązaniami grania z plików i chyba pójdę w kierunku maliny bo zbiera bardzo dobre opinie i uniwersalny sprzęcik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj sie Simple Audio Roomplayer, Marantzem 510/511 lub Denon DNP-F109. Nie uwierzysz ze tak male urzadzenia moga ci dac tyle muzyki w tej cenie. Oferty na ebay'u byly, mam nadzieje ze jeszcze sa. ;)

Edytowane przez DawidM

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz wysyłał do Grzegorza?? czy na miejscu będzie Ci ktoś ogarniał??

 

Sam bede robil, Grzesiek ma mi wyslac tylko PCB. Ostatnio wyslalem mu kilkanascie lampek na testy, bo on ciagle stosowal JAN Philips, efekt go zaskoczyl, takze jesli nadal masz w swoim cd oryginalne to polecam poeksperymentowac.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ja można powiedzieć mam dopiero od dzisiaj stereo przy którym nie kręcę zbytnio nosem. Monitorki atc zaczęły dopiero grać na kabelku tellurium q black. Używka 130f i szczerze mówiąc nie spodziewałem się aż takiej zmiany. Muzyka zaczęła płynąć. Klimax jest dobry streamer, ale vinyl huberta pokazał mi ,że nie jest dokonały. Analog dodaje troszkę więcej wypełnienia przestrzeni. Streamer jest muzykalny ,ale wciąż lekko neutralny bym powiedział, także przy neutralnych atc, taki muzykalny kabelek pokazał co może zdziałać. Pozostałe trzy które mam sprawiały ,że muzyka mnie po prostu męczyła. Polecam. Możemy protestować jak macie ochotę :)

 

Witam cubus85, zerknij na górę, wrzuciłem link do Vinyl Show które odbędzie się pod koniec kwietnia. Może Cię zainteresuje.

Witaj

 

Miales okazje porownac klimax do akurate? Czy ten drugi jest wart uwagi? Klimax cholernie drogo:)

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sam bede robil, Grzesiek ma mi wyslac tylko PCB. Ostatnio wyslalem mu kilkanascie lampek na testy, bo on ciagle stosowal JAN Philips, efekt go zaskoczyl, takze jesli nadal masz w swoim cd oryginalne to polecam poeksperymentowac.

 

Nie zmienialem lampek od poczatku wiec siedzą te , które włożył Grzesiek i są to philipsy tak jak mowisz. Moze tez bys mi podeslal jakies fajne, ktore sprawdziles i uważasz za dobre. Albo powiedz jakich szukac to popatrze na ebayu jesli mozna je tam dostac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Witaj

 

Miales okazje porownac klimax do akurate? Czy ten drugi jest wart uwagi? Klimax cholernie drogo:)

 

Tak, miałem, ale nie w swoim systemie wiec bardziej polegam na komentarzu właściciela. Stwierdził ze nie wie co dokładnie, ale jest jakby krystaliczniej, przy szybkiej muzyce wszystko jest wciąż wyraźne, akurat troszkę się gubił. Klimax w wersji renew jest sporo tańszy. Ale do akurate można podłączyć zewnętrzny DAC i to jest jego przewaga nad klimaxem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj sie Simple Audio Roomplayer, Marantzem 510/511 lub Denon DNP-F109. Nie uwierzysz ze tak male urzadzenia moga ci dac tyle muzyki w tej cenie. Oferty na ebay'u byly, mam nadzieje ze jeszcze sa. ;)

 

Malina też fajne urzadzenie do sluchania plikow plus strony z muza. W sumie ma niewiele ograniczen a za 200funtow mozna zlozyc maline z dedykowanym daciem i zasilaniem liniowym a wwszystko to w ladnej obudowie z kolorowym wyswietlaczem pasujacej do reszty klockow.

Temat jest nadal otwarty dla mnie ale sklaniam sie ku malinie.

Edytowane przez bartek_bart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Moze tez bys mi podeslal jakies fajne, ktore sprawdziles i uważasz za dobre. Albo powiedz jakich szukac to popatrze na ebayu jesli mozna je tam dostac.

Lampy w ostatnim czasie poszybowaly w niebo, jesli chodzi o ceny, w ciagu roku cena wzrosla czterokrotnie, a ze gusta inne to i oczekiwania inne, wyslij na priv adres to podesle Ci kilka par, zobaczysz ktore Ci odpowiadaja a wtedy moge postarac sie cos Ci doradzic.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lampy w ostatnim czasie poszybowaly w niebo, jesli chodzi o ceny, w ciagu roku cena wzrosla czterokrotnie, a ze gusta inne to i oczekiwania inne, wyslij na priv adres to podesle Ci kilka par, zobaczysz ktore Ci odpowiadaja a wtedy moge postarac sie cos Ci doradzic.

 

Jak wszystko co staje sie popularne hehe

Tak z ciekawosci ile takie lampki kosztują ( domyslam sie, ze ceny są rożne ale tak mniej wiecej) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za moje ukochane rca black plate z lat 50tych trzeba wyskoczyc ze 100ki, clear topy sa w granicach 50, a telefunkeny e802cc chodza po 450£, wszystko to ceny sa za pare.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za moje ukochane rca black plate z lat 50tych trzeba wyskoczyc ze 100ki, clear topy sa w granicach 50, a telefunkeny e802cc chodza po 450£, wszystko to ceny sa za pare.

 

To calkiem niezle ceny... telefunkeny to juz ceny grube. Prawie 2x drożej niż mój CD player. Wkladac takie lampy to juz u mnie bylby przerost formy nad trescia. A moze mi powiedziec jeszcze jaki to rodzaj lamp jest bo szcze mam blade pojecie i musialbym rozkrecic CD zeby sprawdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy musza byc sparowane i pomierzone, jedna szt jest bezwartosciowa, liczy sie tez jej sprawnosc. Jesli chcesz dobrana dobra pare to trzeba zaplacic tyle ile ci napisalem, ja kupuje lampki na potege takze mozesz mi zaufac.

Edytowane przez hubertrs

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coraz trudniej kupic dobrana pare, ceny rosna z dnia na dzien a lamp ubywa. Te z nowej produkcji sa delikatnie mowiac do d...., ze wzgledu na miedzynarodowe zakazy uzywania pewnych stopow metali. End of an era. Dlatego jesli chcesz sie pocieszyc dobrym dzwiekiem ze swojego cd to nie ogladaj sie na nic tylko rob zapasy.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jesli chcesz sie pocieszyc dobrym dzwiekiem ze swojego cd to nie ogladaj sie na nic tylko rob zapasy.

 

W takim razie trzeba by coś zakupić na przyszlość tylko jeszcze trzeba wiedzieć co...

 

Jestem ciekaw czy Grzegorz wklada dobrane pary ale watpie. Pewnie wrzuca tak jak leci a i tak calkiem dobrze to gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego Ci napisalem, ze moge Ci wyslac kilka par grajacych inaczej, co bys wyczail w ktorym kierunku chcesz podazac a wtedy moge sie postarac cos Ci doradzic. Mozesz tez wybrac droge ktora ja obralem ale jest to bolesna droga dla portfela, na poczatek zapoznaj sie z tym wontkiem http://www.audiostereo.pl/najlepsze-ecc82_30932.html,

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wal jak w dym, ja wlasnie rozmawiam z Grzeskiem, ponoc jakis koles kupuje na potege jego lampizowane cd i sle do indii, dlatego plytka do mojego marantza jeszcze nie dotarla, w sumie to dobrze bo zastanawiam sie czy lampizowac streamera czy zrobic osobny DAC lampowy

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem bo odkad mi dales meila do niego to mam z nim staly kontakt, radzilem sie w wielu kwestiach jak robilem modyfikacje mojego wsmacniacza, a na onecna chwile to niewiele zostalo z oryginalu i dzwiekiem tez niewiele ma z oryginalu

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalo mi to sporo satysfakcji, ostatnio postawilem dokladnie taki sam wzmacniacz jak moj ktory przytargal kolega i testowalismy jeden do jednego, przepasc, jest dokladnie tak jak znawcy pisza, elektronika od skosnookich braci jest ok ale jako baza do modyfikacji, fakt jest taki, ze podliczajac wszystko to kosztowal mnie jakos ponad 2tys £ ale bylo warto

Edytowane przez hubertrs

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.