Skocz do zawartości
IGNORED

UK Audio Club


bartek_bart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też lubie Clariona i jego brzmienie. Użytkuje model dxz958rmc

 

Ja i tak zawsze bede twierdzil, ze to co dostajemy od producenta tylke w wersji topowej gra lepiej niz auto audio tuningi.

 

Mam z goła odmiennie zdanie. Za te pieniadze co biorą producenci za topowe audio samemu mozna zrobic cos co to zmiażdży brzmieniem. Ale ilu osób tyle gustów i opinii

 

Jeszcze też jest kwestia o jakim firmow audio mowimy. Bo jesli o bose to srednia półka audio rozwali każdy ich system. Jesli mowimy o bang and olufsen to ok jakos jest spoko ale na co komu 13 glosbikow w aucie. Porzadny zestaw 2way lub 3way na przodzie plus sub robi super robotę

Edytowane przez bartek_bart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Mam z goła odmiennie zdanie. Za te pieniadze co biorą producenci za topowe audio samemu mozna zrobic cos co to zmiażdży brzmieniem. Ale ilu osób tyle gustów i opinii

 

Ja to samo, siedzialem w caraudio po uszy kiedys. Sluchalem raz auto wicemistrza polski i gralo to niesamowicie. IMO zaden fabryczny system tak nie zagra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mowie o radiach ktore mozna kupic w serwisie tylko o topowej wersji danego modelu ktory ma zintegrowany caly system audio, mialem kilka takich modeli audi z systemem bose i zaden audio tuning nie byl w stanie zagrac jak to co dostalem wraz z autem.

 

A no i nie wpadajmy w skrajnosci, nikt nie mowi o systemach audio za kase przekraczjaca wartsc auta.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Ja nie mowie o radiach ktore mozna kupic w serwisie tylko o topowej wersji danego modelu ktory ma zintegrowany caly system audio, mialem kilka takich modeli audi z systemem bose i zaden audio tuning nie byl w stanie zagrac jak to co dostalem wraz z autem.

 

A no i nie wpadajmy w skrajnosci, nikt nie mowi o systemach audio za kase przekraczjaca wartsc auta.

 

Jechalem raz z kumplem na f1 silverstone. Mial audi S5 z system bose. Slyszalem lepiej. Firmy samochodowe produkuja sprzet dla normalnych ludzi, ktorzy nie maja pojecia o audio. Samemu mozna o wiele wiecej, samo wygluszenie drzwi czy zrobienie porzadnych mocowan glosnikow juz duzo daje. Mozna sie zdziwic jak sie rozkreci drzwi jak producenci do tego podchodza. Przykrecone wszystko do cienkiej blaszki. Wcale nie trzeba duzo kasy, wystarczy poprawic to co zrobil producent. Taki tuning tez chopaki robili pamietam.

Edytowane przez kennijczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozna lepiej, tylko po co, jesli ktos to zrobil dobrze, mialem 5szt audi a6 w tym dwie z bose systemem, navigacjami i innymi duperelami i wiem jedno, trzeba sporo talarow aby to przebic. No i nie mam na mysli systemow z topowej hondy accord

Edytowane przez hubertrs

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
No i nie mam na mysli systemow z topowej hondy accord

 

W hondzie accord audio to porażka totalna. Tak się składa że mam accorda. Zestaw podstawowy to totalna padaka. Co najwyżej można słuchać radio. Hondowskie premium sound system to rowniez sprzet duzo ponizej przecietnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

W hondzie accord audio to porażka totalna. Tak się składa że mam accorda. Zestaw podstawowy to totalna padaka. Co najwyżej można słuchać radio. Hondowskie premium sound system to rowniez sprzet duzo ponizej przecietnej.

 

Bo auta sprzedaje sie w duzej ilosci a audiofilow paaru sie trafi. Nie oplaca sie firmom na tym skupiac i poprzeczka jezeli chodzi o audio jest nisko zawieszona. Bose ,to jak Apple, firma wlasnie dla mas, dobry marketing, prosta, sredni poziom i nic poza tym.

Edytowane przez kennijczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z choinki sie nie zerwalem, mialem kilka dobrych systemow w autach i wiem co mowie, zgadzam sie ze mozna lepiej ale trzeba troche wylozyc, z radiami z halfordsa nie ma nawet co stawac w szranki

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Panowie, z choinki sie nie zerwalem, mialem kilka dobrych systemow w autach i wiem co mowie, zgadzam sie ze mozna lepiej ale trzeba troche wylozyc, z radiami z halfordsa nie ma nawet co stawac w szranki

 

Jak bede mogl (parking haha) to kupie kiedys auto zeby wlasnie pobawic sie w caraudio. W sumie moje pierwsze hobby. Pierwszy raz zrozumialem co to jest scena muzyczna w samochodzie hehe. Te bose jak na standard moze i najgorzej nie gra, ale mozna to malym kosztem poprawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zaczynamy rozmowe typu: moja prawda jest prawdziwsza. Ja napisalem, ze mozna lepiej, ale ja caly czas twierdze ze w normalnym budzecie np audi daje swietne granie, ktore nie latwo jest przeskoczyc jesli nie mamy sporego nakladu finansowego

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zawsze jest ze kazdy swoja racje chce przeforsowac. Ju na koniec powiem tak. Slyszalem kilka zestawow bose i kilka aut z audio robione samemu. Wystarczy 500-700 funtow ( radio, zestaw odseparowany 2way, sub plus 2 wzmaki ) i mamy bardzo dobre granie lepsze niz fabryczne bose

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Tak zawsze jest ze kazdy swoja racje chce przeforsowac. Ju na koniec powiem tak. Slyszalem kilka zestawow bose i kilka aut z audio robione samemu. Wystarczy 500-700 funtow ( radio, zestaw odseparowany 2way, sub plus 2 wzmaki ) i mamy bardzo dobre granie lepsze niz fabryczne bose

 

A jak dorzucisz jeszcze kondycjoner to bedzie wszystko fruwac hehe musze sie chyba wkrecic w temat ponownie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym slyszales to bose? Panowie jalowa rozmowa, ja wole oryginalne wykonczenie, system ktory dziala, do ktorego da sie wszystko podlaczyc niz diy z halfordsa w plastkowym samochodzie od skosnookich braci, ktorego wnetrze przyprawia o mdlosci

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

W czym slyszales to bose? Panowie jalowa rozmowa, ja wole oryginalne wykonczenie, system ktory dziala, do ktorego da sie wszystko podlaczyc niz diy z halfordsa w plastkowym samochodzie od skosnookich braci, ktorego wnetrze przyprawia o mdlosci

 

Hubert teraz forsujesz swoje ,a nie siedziales w temacie caraudio z tego co piszesz. Ja slyszalem bose w s5 i jak pisalem nie bylem pod wrazeniem. A bylo to auto 300koni za 30tys funtow, w drogiej wersji wykonczenia. Tuning audio mozesz zrobic ,ze wyglada tak jak fabryczne ,a nawet lepiej, nic nie widac. Mi tez podoba sie wszystko z gustem i poukrywane jak to jest w standardzie. A co do cen to topowy 3drozny zestaw focali utopia to koszt 2k funtow, gdzie domowe ich kolumny kosztuja 10x tyle. Mozna w aucie zrobic naprawde dobre granie ,za ulamek pieniedzy tego co jest w home audio. O halfordsie nikt nic nie mowi ,bo to pomylka. Ponizej przykladowy slupek

 

12718090_10154053259429054_7383431686937371175_n.jpg?oh=90f6ea12bcb24f9d1f39e8dc950b0560&oe=577DFF22

Edytowane przez kennijczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I herkules dupa kiedy ludzi kupa. Dobry system jest tam wpasowany, wszystko jest zgrane a ty chcesz postawic na przeciw system za £700 hdzie drzwi sa szerokosci kartki papieru i slychac wszystko lacznoe z kamieniem na ktory najechales? Ok, mas racje forsowanoe swoich teori jest bezsensowne

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubertrs widac ze nie siedzialeś w aucie z audio niefabrycznym. W halfordsie to mozna co najwyzej kupic sobie plyn do spryskiwaczy lub detki do roweru a nie audio. Nikt kto robi samemu audio nie kupuje nic w halfordsie. Ja sluchalem bose w audi a4, mazdzie 6 i jeszcze w czyms juz nie pamietam.

 

Hubertrs posluchaj dobrze ztobionego auta dyi a zmienisz zdanie i zobaczysz ile warte jest bose. Koniec off topu hehe

Edytowane przez bartek_bart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w tanich samochodach, wiec czego sie spodziewasz??

Mam kilku znajomych z aspiracjami w tym temacie i nigdy nic mnie nie powalilo

Edytowane przez hubertrs

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to są tanie auta 120-150tys zl. Nie ma sensu sie przekamazac. Kazdy ma prawo do swojego zdania. Bose, ktore ja slyszalem to nic specjalnego. Aa i co do Audi to z tego co się orientuję to topowe wersje ich aut nie maja bose a systemy zrobione przez firme bang and olufsen ktore kosztuja po 20tys zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge udostepnic zdjecia Jesli masz watpliwosci. Na dodatek mamy inne oczekiwania co do dzwieku, ale ze kolege keninczyka car audio tuning pociaga to jestem zaskoczony, przepraszam panowie odpadam od dalszej konwersacji, pozdrawiam.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Fotki z dzisiejszej wyprawy na guilford audio show, maly opis w dziale hiend

 

http://s1377.photobucket.com/user/kenniGT/Audio%20-%20Rozne/Guilford%20Audio%20show%202016/story

 

hubertrs

Poczytaj sobie co chlopaki pisza o bose systemie w audi.

http://www.audiostereo.pl/bangolufsen-kontra-bose-w-nowym-a6_83911.html/page__hl__%20bose%20%20audi#entry2239301

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.