Skocz do zawartości
IGNORED

Nowy Van Halen


jarex

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy Van Halen, prawie w oryginalnym składzie:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Van Halen

Nie widzę w tym pomysłu na "nowe". Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść w przeciwnym wypadku kończy się jak Karel Gott, grywający do kotleta dla niemieckich emerytów. "Business is business", ale brak w tym energii i szaleństwa:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak te nowe,ale ten kawalek to jest po prostu zywy ogien!! niesamowite!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

When it comes to A Class amplifiers . I am totally biased.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy kawałem jest faktycznie nie najgorszy, refren zostaje w główce

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak te nowe,ale ten kawalek to jest po prostu zywy ogien!! niesamowite!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Dla mnie ten utwór zawiera również niesamowity power, a poza tym jest dużo lepszy

pod względem kompozycji.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zwolennikom starego Van Halen polecam (pewnie wiekszosc je dobrze zna:) zapomniane juz nieco plyty solowe Davida Lee Rotha: "Eat Em and smile" oraz "Skyscraper". Ze swietnymi muzykami, m.in. Stevem Vai'em oraz Billym Sheehanem, generalnie kawal swietnej muzy.

 

Niezle oceniana jest jeszcze "A Little Ain't Enough", juz bez Vai'a, ale nie udalo mi sie jej kupic. Jest chyba juz u nas nieosiagalna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy VH nie jest taki zly...

 

Za to nowy Chickenfoot z Sammy Hagarem

 

Piszesz o "III" ? Czy jest nowsza?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, piszę o III.

Przecież to ich druga płyta, nie wiedzieć czemu nazwana jak trzecia.

Uważam, że kompozycje są bardzo dobre, aczkolwiek nie jest tak bardzo rockowa.

Natomiast Van Halen chciał powrócić do solidnego łojenia, tylko niestety nie mają juz pomysłów na dobre kompozycje. Dlatego słucha się tego bez emocji i bez chęci do powtórnego przesłuchania.

Słucham muzyki na tyle długo, że juz po pierwszym przesłuchaniu potrafię odróżnić płytę, która może się nie podobać od razu, ale jest na tyle intrygująca że wyzwala we mnie chęć powtórnych przesłuchań, bo czuję że po każdym następnym będzie podobać się bardziej, od płyty, która tych znamion nie ma.

Jednym słowem - nowa płyta VH należy do tej drugiej kategorii - po przesłuchaniu wiem, że nie spodoba mi się bardziej po kolejnyc i trzeba sobie odpuścić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, piszę o III.

 

Bardzo dobra płyta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje,kawałek co najmniej niezły,ale..,David powinien zatrudnić nowego/starego fryzjera:) Tutaj jest za"grzeczny",bez pazura.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

O, dzięki! Ponieważ już jakiś czas temu zaprzestałem kupowania winyli, zamówiłem ten tytuł w Stanach na CD, tam jest jeszcze osiągalny. Bo też muza Van Halen i Davida Lee Rotha jest za oceanem chyba znacznie popularniejsza niż u nas:).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba? :)))

Tam są otoczeni czcią.

A Dave jest wspaniałym wokalistą.

Moim zdaniem o niebo lepszym od Hagara.

No i showmen z niego niesamowity.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Dave jest wspaniałym wokalistą.

Moim zdaniem o niebo lepszym od Hagara.

 

 

Co do tego, że Lee Roth był lepszym wokalistą, czy też może właściwiej należałoby powiedzieć – lepiej konweniującym ze stylistyką Van Halen) – pełna zgoda. Nie ma jednak co kompletnie lekceważyć ery Hagara, warty polecenia jest zwłaszcza album "For Unlawful…" szerzej znany jako "F.U.C.K.). Polecam recenzję z niedawnego przekrojowego materiału z "Teraz Rock", nie jest dziełem przypadku że płyta ta, jako jedyna z repertuaru zespolu poza "I" i "1984", uzyskała 5 gwiazdek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego, że Lee Roth był lepszym wokalistą, czy też może właściwiej należałoby powiedzieć – lepiej konweniującym ze stylistyką Van Halen) – pełna zgoda. Nie ma jednak co kompletnie lekceważyć ery Hagara, warty polecenia jest zwłaszcza album "For Unlawful…" szerzej znany jako "F.U.C.K.). Polecam recenzję z niedawnego przekrojowego materiału z "Teraz Rock", nie jest dziełem przypadku że płyta ta, jako jedyna z repertuaru zespolu poza "I" i "1984", uzyskała 5 gwiazdek.

 

Album FUCK to totalna porażka muzyczna zespołu, a recenzenci Tylko Rocka (i nie tylko) już tak mają, że wychwalają (czasem) pod niebiosa płyty słabe, tak samo jak nie potrafią docenić płyt znakomitych.

To są po prostu ich subiektywne opinie. Piszą ładnie, zgrabnie, ale pojęcie o muzyce miewają różne.

 

Natomiast zgadzam się z tym, że Haggar to wokalista nie gorszy od Rotha, tylko osadzony w trochę innej stylistyce hard rocka. Ostatnio jednak lepszy wokalnie jest Haggar.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

De gustibus... Osobiście uważam album "F.U.C.K." za świetny, dorównujący klasą takiemu klasykowi jak choćby "Fair Warning" (warto pamiętać że repertuarowo "F.U.C.K." jest powtórzony nieomal w całości na świetnym albumie koncertowym "Right here, right now"). Jest bez przebojów w rodzaju "Jumpa", ale to imo bardzo dobra, "gęsta" gitarowa płyta, trzyma równy poziom, w zasadzie poza średnim "In'N'Out" nie ma tam słabych numerów. Stylistycznie to jedna z najciężej brzmiących płyt z repertuaru VH i nie zmienia tego "popowy" glos Hagara.

 

Jest, owszem, jeden słaby aspekt "F.U.C.K.", realizacja. To obciach dla firmy Warner, że na rynku dostępna jest wciąż tylko pierwotna wersja tej płyty sprzed ponad 20 lat, w niezmasterowanej wersji. Podobnie zresztą jak świetna płyta Davida Lee Rotha "Skyscraper" – aż prosi się o remastering. Dobrze że przynajmniej AC/DC pożegnali się z Warnerem, dzięki temu można kupić ich płyty w godnej oprawie wydane przez wydawcę, któremu się chce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Niezla plyta koncertowa. Szkoda, ze w skladzie z Rothem nie nagrali jej jeszcze w latach 80-tych, ale lepsze to niz nic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roth w średniej formie (lata lecą), a jakość nagrania raczej w stylu bardzo dobrze nagranego bootlega.

Muzycznie obleci ze względów sentymentalnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roth w średniej formie (lata lecą), a jakość nagrania raczej w stylu bardzo dobrze nagranego bootlega.

 

Poprzedni live van halen to też była dźwiękowa tragedia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No wlasnie... szukam jakiegos przyzwoitego bootlega "Live" z krotkiego acz fenomenalnego okresu wspolpracy DL Roth - Steve Vai...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Czy zna ktoś to najnowsze wydanie? To nowy remaster z 2015. Jak to gra?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.