Skocz do zawartości
IGNORED

Klub okablowania Argentum


Bartolus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niniejszym zakładam Klub Argentum.

 

Równocześnie zaczynając przyłączam sie z moim interkonektem gramofonowym Argentum

zaprojektowanym indywidualnie, choć podobnym do konstrukcji interkonektu SCG 6/4

Zapraszam do dzielenia się spostrzeżeniami i pochwalenia się jakim okablowaniem łączycie.

 

Pozdrawiam

Bartolus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 lata później...
  • 7 miesięcy temu...

Witam. Posiadam kable głośnikowe argentum 2/4 GCG w zestawie onkyo tx8150 i kolumny dali zensor 7 jak dla mnie gra bardzo dobrze w tym zestawieniu. Nie sa ostre jak niektórzy pisza słucham różnej muzyki pop roc. sprzet fajnie cyka bas ok ale czasami myślę ze na miedzianych supra classic 4 był bardziej soczysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...

Witam.Posiadam już 3 przewody IC od pana Szafrańca i jestem bardzo zadowolony:SG-02/2,SCG-6/4E GOLD i SW-0,5/1. Ale z tej trójki ten ostatnI najbardziej mnie zadziwił,biorąc pod uwagę jego cenę.Naprawdę świetny kabel.Do tego zamówiłem w Argentum drut 0,55mm i wymieniłem nim wszystkie zwory w końcówce mocy.Efekt-jakby watę z ucha wyciągnął.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.