Skocz do zawartości
IGNORED

Pliki wysokiej rozdzielczośći - skok jakościowy czy nabijanie w butelkę?


Harrold1986

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rochu

(Konto usunięte)

Rochu, co za różnica jaki posiada sprzęt? To tak, jak by Możdżer nie znał się na muzyce i dźwięku, bo ma w domu Denona.

 

A gdzie ja napisałem, że pytam o posiadany sprzęt?

Ja zapytałem o posiadane doświadczenie.

Wypadałoby pisać ze zrozumieniem jeżeli się odpowiada.

 

Na marginesie Możdżer nie jest jakimś wyznacznikiem czegokolwiek.

Powoływanie się na kogoś kto robi za drugiego Rubika jest nieco śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoływanie się na kogoś kto robi za drugiego Rubika jest nieco śmieszne.

 

No tutaj to kolega wykazał się... ;-)

 

Być może masz doświadczenie w ilości przesłuchanego sprzętu,

ale nie jeśli chodzi o wiedzę w zakresie muzyki.

Porównywanie Możdżera do Rubika świadczy tylko o braku wiedzy na temat co robi jeden i drugi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

ale nie jeśli chodzi o wiedzę w zakresie muzyki

 

I znowu kulą w płot. Kolekcja rocha jest naprawdę spora. I obejmuje różne formaty. Przy czym facet ma otwarty umysł i próbował już niemal wszystkiego. Włącznie z gęstymi plikami PC audio itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

To napisał jakiś głuchy gość. Jak discomaniak.

 

Niestety Mozdzer jest juz zbyt stary by zalapac sie na poziom Jaretta i juz plonne nadzieje czy cos z tego wyniknie ..byle jaka plyta Keitha jest poza poziomem pana Leszka...

 

Ja nie twierdzę, że Możdżer prezentuje poziom Jaretta, ale jak można go porównywać do chałturnika Rubika, uprawiającego zupełnie coś innego?

Nie kumam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisał jakiś głuchy gość.

 

Skoro każdą wiedzę, przekazywaną dodatkowo za darmo traktujesz w te sposób, to może faktycznie słuchaj tych swoich bitów......

 

Jak śpiewała Metallica - Sad But True!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

No tutaj to kolega wykazał się... ;-)

 

Być może masz doświadczenie w ilości przesłuchanego sprzętu,

ale nie jeśli chodzi o wiedzę w zakresie muzyki.

Porównywanie Możdżera do Rubika świadczy tylko o braku wiedzy na temat co robi jeden i drugi.

 

To raczej świadczy o tobie i o twoich ograniczonych horyzontach.

Rozejrzyj się po świcie, zobacz jak twój idol rozmienił się na drobne a co w tym czasie zrobili inni.

 

Potrafisz tylko ludzi nazywać debilami.

I to w zasadzie wystarczy aby wiedzieć jakim jesteś prostym człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej świadczy o tobie i o twoich ograniczonych horyzontach.

Rozejrzyj się po świcie, zobacz jak twój idol rozmienił się na drobne a co w tym czasie zrobili inni.

 

Potrafisz tylko ludzi nazywać debilami.

I to w zasadzie wystarczy aby wiedzieć jakim jesteś prostym człowiekiem.

 

Po pierwsze to nie ja, ale discomaniak nazywa ludzi debilami, więc nie przeinaczaj, tylko poczytaj sobie łaskawie wstecz,

a po drugie - Możdżer nie jest żadnym moim idolem. Ja jedynie cenię go, bo jest dobrym pianistą, natomiast Rubika nie cierpię, dlatego takie głupie porównanie mnie irytuje.

 

Skoro każdą wiedzę, przekazywaną dodatkowo za darmo traktujesz w te sposób, to może faktycznie słuchaj tych swoich bitów......

 

Jak śpiewała Metallica - Sad But True!

 

każdą wiedzę?

 

Masz chyba na myśli tę waszą wiedzę o potędze płyty CD.

Taką wiedzę to możesz sobie wsadzić... wiesz gdzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie zmienia faktu, że masz prosty światopogląd i proste metody jego egzekwowania na bliźnich.

Dla mnie - nie jesteś gościem z Rio.

 

Więc łaskawie odstosunkuj się od mojej osoby i nie pieprz głupot nie zgodnych z prawdą.

 

Kolejny megaloman ze stajni discomaniaka, cholera...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Kolejny megaloman ze stajni discomaniaka, cholera...

 

Ciekaw jestem czy stojąc ze mną twarzą w twarz też powiedziałbyś że jestem debilem i megalomanem. Przypominam jednocześnie że ja nikogo personalnie nie nazwałem w tym wątku debilem. Sformułowanie miało charakter ogólny i opisywało pewne zjawisko: ludzi oceniających świat z perspektywy własnych czterech liter, bez wiedzy i osłuchania forsujących sobie wygodne teorie sprowadzając je do prawd ogólnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy stojąc ze mną twarzą w twarz też powiedziałbyś że jestem debilem i megalomanem. Przypominam jednocześnie że ja nikogo personalnie nie nazwałem w tym wątku debilem. Sformułowanie miało charakter ogólny i opisywało pewne zjawisko: ludzi oceniających świat z perspektywy własnych czterech liter, bez wiedzy i osłuchania forsujących sobie wygodne teorie sprowadzając je do prawd ogólnych.

 

Podobnie jak ja ciebie nie nazwałem debilem, a jedynie napisałem, że wielu tu użytkowników ma ciebie za takiego, jak czytają te twoje brednie.

 

Naucz się czytać ze zrozumieniem... wszak przecież ciągle tego samego wymagasz od innych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Podobnie jak ja ciebie nie nazwałem debilem, a jedynie napisałem, że wielu tu użytkowników ma ciebie za takiego, jak czytają te twoje brednie.

 

Naucz się czytać ze zrozumieniem... wszak przecież ciągle tego samego wymagasz od innych.

 

Ci podobni do Ciebie ignoranci mnie kompletnie nie interesują bo ich opinia warta jest co najwyżej funta kłaków. Interesuje mnie zdanie ludzi z klasą mających wiedzę i takich od których można byłoby się czegoś nauczyć a u tych mam jak najlepszą opinię. Dodatkowo polecam rankingi zaufania do forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdą wiedzę?

 

Masz chyba na myśli tę waszą wiedzę o potędze płyty CD.

Taką wiedzę to możesz sobie wsadzić... wiesz gdzie.

 

Powiem tak: ze wsi może i wyjedziesz, ale wsi z siebie raczej nie wypędzisz :) Spróbuj to napisać w 24 bitach :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci podobni do Ciebie ignoranci mnie kompletnie nie interesują bo ich opinia warta jest co najwyżej funta kłaków. Interesuje mnie zdanie ludzi z klasą mających wiedzę i takich od których można byłoby się czegoś nauczyć a u tych mam jak najlepszą opinię. Dodatkowo polecam rankingi zaufania do forumowiczów.

 

To po kiego prowadzisz ze mną tę jałową dysputę? Widocznie lubisz...

 

Jakie rankingi zaufania? Nie rozśmieszaj mnie. ;-)))

Chodzi ci o twoje towarzystwo wzajemnej adoracji i twoich klakierów typu rochu, czy neomammut?

 

Zero samokrytycyzmu... za to bufonada do potęgi n-tej.

 

Dobrej nocy. Śpij dobrze. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokój bo nie ma o co się kłócić, każdy będzie słuchał tego co lubi. W cd jest duży i nie zawsze do końca wykorzystany potencjał. 16 bitów do audio w zupełności wystarczy. Proponuję zakupić oryginał I love ballads prezentowanego przez Marka Sierockiego wydanego przez Sony Music - jest odjazd i to na zwykłym cd. Gęsty format ma sens w video ale w stereofonicznym audio to już nie koniecznie, jakość obecnego sprzętu audio leci na pysk więc mami się ludzi bijącą jakością gęstych formatów w audio żeby interes się kręcił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gęsty format ma sens w video ale w stereofonicznym audio to już nie koniecznie

 

Boże co za bzdury się tutaj wypisuje, poziom "argumentów" piewców 16bitów sięgnął dna ..........

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

To po kiego prowadzisz ze mną tę jałową dysputę? Widocznie lubisz...

 

Jakie rankingi zaufania? Nie rozśmieszaj mnie. ;-)))

Chodzi ci o twoje towarzystwo wzajemnej adoracji i twoich klakierów typu rochu, czy neomammut?

 

Zero samokrytycyzmu... za to bufonada do potęgi n-tej.

 

Dobrej nocy. Śpij dobrze. ;-)

 

Takich mądrych jak Ty jest dzisiaj wszędzie wielu. W dupie byli i gówno widzieli ale w swoim mniemaniu są wielce wykształceni po prywatnych szkołach za kasę, robią znakomite zdjęcia choć pies z kulawą nogą się tym nie interesuje i nikt im za to grosza nie zapłaci i znakomicie znają się na audio choć nic w życiu nie słyszeli. Dożyliśmy czasów kiedy każdy jest mistrzem i znawcą. Zresztą obecny rząd sam propaguje taką wizję świata. Niestety jest to droga donikąd. Przekonuje o tym samo życie. Wcześniej czy później balonik pęka i następuje powrót do smutnej rzeczywistości.

Rankingi zaufania były robione za czasów Lukara. Można było wtedy kliknąć tylko jeden raz na konkretną osobę. Ale mniejsza z tym nie będę do tego wracał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie zmienia faktu, że masz prosty światopogląd i proste metody jego egzekwowania na bliźnich.

Dla mnie - nie jesteś gościem z Rio.

Rochu, a kto dla Ciebie nie jest gościem z Rio?

Przeciez rozstawiasz wszystkich po kątach. To, ze ktos ma w swojej kolekcji płyty np. Savalla i nawet od czasu do czasu ich słucha, jeszcze zupełnie nie świadczy o tym, ze do niego docierają. A może stanowią tylko ozdobę na półce, tak aby możnabyło sie pochwalić?

Do Możdzera można miec zastrzeżenia, ale porównywanie go do beztalencia i zera, jakim niewatpliwie jest Rubik świadczy albo o zupełnym braku wrażliwości muzycznej, albo o wybitnie złośliwej i skorej do głupich prowokacji naturze autora takiego stwierdzenia.

Osobiście skłaniałbym się do tej drugiej opcji. Ale kto cie tam wie ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich mądrych jak Ty jest dzisiaj wszędzie wielu. W dupie byli i gówno widzieli ale w swoim mniemaniu są wielce wykształceni po prywatnych szkołach za kasę, robią znakomite zdjęcia choć pies z kulawą nogą się tym nie interesuje i nikt im za to grosza nie zapłaci i znakomicie znają się na audio choć nic w życiu nie słyszeli. Dożyliśmy czasów kiedy każdy jest mistrzem i znawcą.

 

O tak, z tym się muszę zgodzić. Choć z przykrością muszę stwierdzić, że autor tego stwierdzenia sam się do takich znawców zalicza.

Ale grunt to dobre samopoczucie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Do Możdzera można miec zastrzeżenia, ale porównywanie go do beztalencia i zera, jakim niewatpliwie jest Rubik świadczy albo o zupełnym braku wrażliwości muzycznej, albo o wybitnie złośliwej i skorej do głupich prowokacji naturze autora takiego stwierdzenia...

 

Rubik po prostu robi kasę i śmieje się z Was wszystkich;-) A jaki jest poziom jego twórczości... No cóż przez grzeczność nie napiszę.

 

O tak, z tym się muszę zgodzić. Choć z przykrością muszę stwierdzić, że autor tego stwierdzenia sam się do takich znawców zalicza.

Ale grunt to dobre samopoczucie.

 

Nie będę oceniał Twojej "wiedzy" postawy i zachowania. Wybacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże co za bzdury się tutaj wypisuje, poziom "argumentów" piewców 16bitów sięgnął dna ..........

 

Myślę że powinieneś zrewidować swoją wiedzę na temat 16 bitów a co więcej proponuję Ci powrócić do płyt winylowych. Jak napisałem każdy słucha tego co lubi, mnie gęsty format audio poza ceną nie powalił niestety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że powinieneś zrewidować swoją wiedzę na temat 16 bitów a co więcej proponuję Ci powrócić do płyt winylowych. Jak napisałem każdy słucha tego co lubi, mnie gęsty format audio poza ceną nie powalił niestety.

 

To czego lubisz słuchać to Twoja prywatna sprawa, moja uwaga tyczyła się jedynie bzdur jakie wypisujesz na forum:

 

"Użytkownik piotr16091 dnia 18.08.2012 - 22:34 napisał

Gęsty format ma sens w video ale w stereofonicznym audio to już nie koniecznie"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ja napisałem, że pytam o posiadany sprzęt?

Ja zapytałem o posiadane doświadczenie.

Wypadałoby pisać ze zrozumieniem jeżeli się odpowiada.

 

A gdzie ja napisałem, że pytasz o sprzęt? Pytanie o "doświadczenie" jest jeszcze bardziej interesujące, bo zawiera podteksty a poprzez sformułowanie sugeruje i ustawia w z góry założonym szeregu odpytywanego a to zawsze budzi mój sprzeciw.

 

Możdżer był przykładem, który przyszedł jako pierwszy lepszy, bo właśnie słuchałem jego płyty. Artyzmu nie chcę komentować, ale żeby dyskutować z jego wiedzą o muzyce trzeba mieć tupet...

 

Innym przykładem (może prostszym) będzie pytanie do Beethovena: a jakie ma pan doświadczenie, bo sądząc po pańskiej głuchocie żadne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czego lubisz słuchać to Twoja prywatna sprawa, moja uwaga tyczyła się jedynie bzdur jakie wypisujesz na forum:

 

"Użytkownik piotr16091 dnia 18.08.2012 - 22:34 napisał

Gęsty format ma sens w video ale w stereofonicznym audio to już nie koniecznie"

 

No cóż moje bzdury nie biorą się z kosmosu, ale mimo wszystko życzę Ci zadowolenia z gęstego formatu i wielu Innym którzy są jego zwolennikami. Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.