Skocz do zawartości
IGNORED

Excel's Audio Nirvana - tylko winyl !


excel

Rekomendowane odpowiedzi

Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

Jeśli dobrze pamiętam to moja "najdroższa" płyta ma cenę 1200zł tj., przekreśloną długopisem pieczątkę z ceną jakoś 750zł i poprawioną tymże długopisem na 1200 :)

To się nazywało galopująca inflacja, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za spełnienie mego koncertu życzeń.......bardzo dziękuję-mimo,że grali ciutkę jak dla mnie za szybko,pewnie Zeppelin odlatywał))

 

Spełniło się kolejne moje marzenie..............znowu jest lubiany w Nirvanie!!!

 

Excel-pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jeden hicior :

Zachęcony hasłem "hicior!" tym razem włączyłem filmik i usłyszałem klasycznie piękne pss, psss, PSSS i szy, sszy, SSSZY. Excelu, daj choć te "treble" na zero, bo krew z uszu się leje strumieniami.

Pozdro,

Yul

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu jest lubiany w Nirvanie!!!

Tylko ta nirvana jest lepszej jakości :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

There is no dark side in the moon, really. As a matter of fact it's all dark

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- wczoraj była dosyć interesująca wymiana poglądów i opinii na jednym wątku - niestety Krzysiek, korzystając z uprawnień ojca założyciela, zablokował wątek. Mam w związku z tym mieszane uczucia - pewnie stwierdził, że dyskusja jest zbyt ostra i postanowił wystąpić w roli mentora. Miał uprawnienia, żeby zamknąć, ale czy miał prawo ? Jaka jest wasza opinia ? Ja uważam, że założyciel wątku rzuca pewne hasło, ideę i na tym powinna się jego rola kończyć. Jestem za tym, żeby wycofać uprawnienie do zamykania wątku założycielowi - no bo niby czemu ma to służyć ? Wiele fajnych wątków zostało niepotrzebnie zamkniętych, bo założyciel uważał, że jest odpowiedzialny i musi pilnować, co się dzieje w "jego" wątku. Moim zdaniem to nieporozumienie, albo gorzej - nieuzasadniona nadgorliwość, która to cecha w naszym kręgu kulturowym nie jest zbyt ceniona. Krzysiek zamykając wątek stał się niejako stroną w dyskusji, bo sprawił, że ostatnie słowo należało do kolegi Yula, bez możliwości riposty. Dlatego apeluję: nie zamykajcie wątków, bo one nie są już wasze, tylko nasze.

- przy okazji wrzucam fragmenty płyty "Jazz Jamboree 75" SX 1340 - Namysłowski, Szukalski, Karolak, Jarzębski, Bartkowski, a vocal należy do niejakiej Karin Krog:

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

excelvinyl winylmania blog szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siek zamykając wątek stał się niejako stroną w dyskusji, bo sprawił, że ostatnie słowo należało do kolegi Yula, bez możliwości riposty.

Ależ excelu, mogłeś zabrać głos, chyba nie byłes zakneblowany, co? Wtedy ostatnie słowo należałoby do Ciebie, jakby mogło to coś zmienić :) Pisałem na priva do Krzyśka w sprawie zamknięcia wątku, ale jego postawa zakrawa na kpinę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem na priva do Krzyśka w sprawie zamknięcia wątku, ale jego postawa zakrawa na kpinę.

 

- czyli w sporze z seniortelefono uznałeś się za pokonanego na całej linii, skoro musiałeś się uciec do tak drastycznych kroków. Swoją drogą Krzysiek mógłby się wykazać większą niezależnością :) Nie bardzo natomiast rozumiem drugą część zdania, bo przecież spełnił Twoją prośbę ? pzdr.

 

Ależ excelu, mogłeś zabrać głos, chyba nie byłes zakneblowany, co?

 

- ja w temacie wkładek jestem cienki, ponieważ od dłuższego czasu używam tylko jednej - dobra sprawdzona konstrukcja...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

excelvinyl winylmania blog szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czyli w sporze z seniortelefono uznałeś się za pokonanego na całej linii, skoro musiałeś się uciec do tak drastycznych kroków. Swoją drogą Krzysiek mógłby się wykazać większą niezależnością :) Nie bardzo natomiast rozumiem drugą część zdania, bo przecież spełnił Twoją prośbę ?

Nie ja zamykałem ten watek i nie ja wnioskowałem do założyciela o jego zamknięcie. Jego postawa w mojej ocenie była i jest nadal fatalna, a o co chodzi, to krzysiek dobrze wie z mojego priva. Coś nieudolnie nadinterpretujesz, nie wiedząc o co biega. Zamknięcie tego wątku było, jak uważam, dużym błędem, bo sprawa fejków w szeroko rozumianym analogu została w ten sposób zamieciona pod dywan, a żadne niejasności w sprawie pochodzenia dziwnie taniutkich wkładeczek Ortofona (i nie tylko) od Wamata nie zostały rozwiane. Myślę, że temat będzie jednak kontynuowany, bo nie każdemu zależy żeby tonąć w domysłach, a wielu zależy aby nie kupić fejka.

Pozdro,

Yul

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja zamykałem ten watek i nie ja wnioskowałem do założyciela o jego zamknięcie. Jego postawa w mojej ocenie była i jest nadal fatalna, a o co chodzi, to krzysiek dobrze wie z mojego priva. Coś nieudolnie nadinterpretujesz, nie wiedząc o co biega. Zamknięcie tego wątku było, jak uważam, dużym błędem, bo sprawa fejków w szeroko rozumianym analogu została w ten sposób zamieciona pod dywan, a żadne niejasności w sprawie pochodzenia dziwnie taniutkich wkładeczek Ortofona (i nie tylko) od Wamata nie zostały rozwiane. Myślę, że temat będzie jednak kontynuowany, bo nie każdemu zależy żeby tonąć w domysłach, a wielu zależy aby nie kupić fejka.

Pozdro,

Yul

- wynika z tego, że żle Ciebie zrozumiałem - zwracam honor. To zamykanie wątków przez założycieli w przeważnie najciekawszych momentach dyskusji jest lekko wkurzające - no ale widać, że każda władza, choćby minimalna, deprawuje. Dlatego rzucam hasło: założyciel zrobił swoje i niech tak zostanie.

 

ps. gdybyś nie użył słówka "nieudolnie", to Twój post byłby naprawdę bardzo sympatyczny :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

excelvinyl winylmania blog szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyś nie użył słówka "nieudolnie", to Twój post byłby naprawdę bardzo sympatyczny :)

Excelu, sorry za błąd logiczny w słowach których użyłem. Oczywiście nie można czegoś nadinterpretować udolnie, a tym badziej nieudolnie. Każda nadinterpretacja jest w pewnym sensie nieudolna, inaczej mówiąc wadliwa. Nie ma udanych nadinterpretacji, sa najwyżej udane (udolne) interpretacje. Natomiast interpretacja czegoś już może być nieudolna.

Pozdro,

Yul

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Excelku zlituj się, Ola zbyt szybko, sporo za szybko. Leyton'em zrobiłes mi wspaniała niespodziankę, przy tym kawałku pracowałem nad pewnym Cudem, którego nie dane mi było posiąść. Dzieki:-) Mówią, że gra na sentymentach, to sukces o niskich pobudkach. Jednak Ty budzisz wspomnienia dawno minione i często watrte ponownego przemyslenia. Nie każda porazka młodości dziś jawi się przegraną :-))

Serdecznie W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Kocham tę płytę - jedynie za tangiem nie przepadam :-) To jedna z pierwszych płyt z muzyką rockową jakie odkryłem będąc niedorostkiem, mam do niej olbrzymi sentyment.

 

Hmmm... chyba zaraz sobie zapodam Jestem Kobietą, w sam raz na porę wieczorową. A tam, cała płyta leci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sssyczy Kora. Zgram Ci jakiś numer jak przyjdzie do mnie karta do laptopa, jakoś przyszły tydzień, to sobie ocenisz.

Muszę jeszcze zrobić tuning tej płyty... czyli powiększyć dziurkę - bo jako dumny przedstawiciel peerelu, jest oczywiście off center :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.