Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumna do 17m2 do 20 tyś PLN


moreno1973

Rekomendowane odpowiedzi

SF minima grały jak na maluchy super, nowe minima vintage nie słuchałem , ale pewnie jest podobnie.

SF Minima Vintage to jeszcze lepsza kolumna od Minimy.Ma większy głosnik mid/bas od oryginalnej Minimy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem Minima Vintage. Jak na taki mikry woofer to bas jest ok ale dla mnie za mały jak do słuchania muzyki operowej. Potrzebuję 17 cm. Mozliwe ze nie doceniam Electa 2 ale ja mam skrzywienie na punkcie Dynaudio i po prostu lubię słodycz esotara.

 

Mozliwe więc ze po prostu zamowię kolumny z esotarem i jakims topowym 17 wooferem.

Nic na rynku nie spełnia moich potrzeb od wizualnych do gabarytowych.

 

Dzięki za wszystkie opinie i porady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem Minima Vintage. Jak na taki mikry woofer to bas jest ok ale dla mnie za mały jak do słuchania muzyki operowej. Potrzebuję 17 cm. Mozliwe ze nie doceniam Electa 2 ale ja mam skrzywienie na punkcie Dynaudio i po prostu lubię słodycz esotara.

 

Mozliwe więc ze po prostu zamowię kolumny z esotarem i jakims topowym 17 wooferem.

Nic na rynku nie spełnia moich potrzeb od wizualnych do gabarytowych.

 

Dzięki za wszystkie opinie i porady.

Do muzyki operowej najlepszy efekt muzyczny uzyskasz z SF Stradivari.Jesli będą za drogie na Twoją kieszeń to tylko Guarnieri

nawet te ze starszej serii Hommage i będziesz miał swojego esotara.

Dynaudio dzwiękiem a tym bardziej wygladem nie dorównują SF/wg.mojej opinii /

 

Mozliwe ze nie doceniam Electa 2

Wszystko zależy z jakim wzmacniaczem słuchałeś Electy 2 - bo tu moze byc przyczyna słabego dżwieku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, tylko gdzie kupić Amator I w idealnym stanie? To co widziałem do tej pory to poobijane kolumny z niepewnego źródła. Nie boję się kupować z drugiej ręki ale akurat kolumny to śliska sprawa i muszę znać ich pochodzenie aby nie wpaść na minę eksperymentów jakiegoś szalonego DIY lub nie kupić reaktywowanych rzęchów.

 

Przepraszam, chodziło mi o Elekta Amator I a nie o Minima Amator I. Będziesz miał swój głośnik wysokotonowy Dynaudio (w przeciwieństwie do Elekty Amator II). Daj ogłoszenie 'kupię' na Audio Markt. Prędzej czy później trafi ci się para w idealnym stanie. Dla tych kolumn IMO warto poczekać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.