Jump to content
IGNORED

Media strumieniowe.


Hakata

Recommended Posts

Ci, którzy corocznie odwiedzją Audio Show, nie mogli nie dostrzec faktu, że media strumieniowe coraz skuteczniej zdobywają rynek. Ich oferta jest coraz szersza i zdobywa sobie coraz większe grono zwolenników. Chciałbym wyjść z inicjatywą otwarcia osobnego działu zajmującego ich problematyką. Czy są wśród nas, czytających to forum, urzytkownicy tych urządzeń lub ich przyszli nabywcy ? Czy czyjecie potrzebę wymiany doświadczeń na temat sprzętu, konfiguracji, softów i wreszcie źródeł i formatów plików których słuchacie ?

Link to comment
Share on other sites

W listopadowym numerze AV pojawił się test sieciowego odtwarzacza CD Yamaha N500. Za model kosztujący około 2500zł mamy już pełny Hi-End. Ocena : 100%.

 

Nie przypominam sobie od lat aby tak wysoko został oceniony jakikolwiek zwykły sprzęt budżetowy !!!) Niestety po nim przetestowano CA StreamMagic 6, jednakże ten nie dostał już ani jednego % . Czyżby pomyłka, małe zagapienie? albo ....?

 

Niedługo pojawią się kolejne wydania miesięcznika i nowe sieciowce i aż boję się co będzie w następnych numerach : 105%, 110%?

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś miał już styczność na dłużej z Yamahą cd-n500? Jakiej jakości tam siedzi CD? Chciałem kupić Pioneera N-50 ale może lepiej skusić się na Yamahę? Jest co prawda droższa ale mógłbym wtedy sprzedać mojego Creeka CD43 tylko czy jest sens, bo jeszcze Yamahy nie słuchałem...

Link to comment
Share on other sites

Zmienic naped. Niektore z nich zabazpieczone plyty zgrywaja, odtwarzaja wlasnie w ten sposob.

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Link to comment
Share on other sites

Zmienic naped. Niektore z nich zabazpieczone plyty zgrywaja, odtwarzaja wlasnie w ten sposob.

 

Dzięki! Faktycznie coś jest na rzeczy, na laptopie szumią, na stacjonarnym te same płyty też szumią, desperacko sprawdziłem na starszym stacjonarnym i nic nie szumi, odtwarza czysto i WAVy także się zrzuciły czyściutko!

Czasem wydaje mi się, że takie nietypowe problemy tylko mnie się przytrafiają patrząc po wygooglowanych znikomych zgłoszeniach takich przypadłości! :)

Tu znalazłem taki temat, ale też facetowi niewiele pomogli

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

OK koniec offtopu

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.