Jump to content
IGNORED

Jakie słuchawki do Forum IV 608?

Zadora972

Recommended Posts

Witam,

Zainteresowałem się ostatnio możliwościami słuchawek i coś mi się wydaje , że to jest właściwe dla mnie rozwiązanie - zestaw stereo stoi i straszy - jak już mam czas na słuchanie muzyki to jest zbyt późno by tenże odpalić i się nim nacieszyć (dzieciaki). Ale przecież są słuchawki :)

Wpadł mi w ręce ostatnio wzmacniacz słuchawkowy FORUM IV 608. Podpięty on na razie jest pod zintegrowaną kartę dźwiękową (do czasu) - muzyka więc z komputera - format flac. Jakie polecilibyście słuchawki do tego wzmacniacza , muzyka jakiej słucham to rock progresywny i muzyka klasyczna, zależy mi na szczegółowości brzmienia i "szerokim" dość graniu tych słuchawek - żeby nie grały wprost do głowy, a bardziej przestrzennie.

Kwota wyjściowa to było 300 zł, potem 500, a teraz górny pułap to Sennheiser HD 600 (ale to tylko w ostateczności). Czytałem jeszcze o Beyerdynamic DT880 (i tu nie wiem czy Edition czy Pro) oraz o cenowo lepszym dla mnie rozwiązaniu z Sennheiserem - HD598 (żona jeszcze to jakoś zniesie :) . Nie znam się na słuchawkach, nie traktowałem ich do tej pory poważniej - co było błędem - i nie wiem jakie zakupić. Niespecjalnie mam możliwości odsłuchania tych wybrańców.

Okazjonalnie te słuchawki będę podpinał także pod odtwarzacz CD - DENON DCD-700 AE.

Co moglibyście mi polecić ?

Pozdrawiam,

Zadora

Witaj,

Posłuchaj koniecznie Beyerdynamic DT880 w wersji 250 omowej oraz jeden z modeli Audio-Technica np. ATH-AD900. Są to trochę inne słuchawki pod względem brzmienia, jednak idealnie współpracujące z Forum 608.

Zapraszam na odsłuchy, jest także możliwość wypożyczenia nauszników do przetestowania we własnym systemie.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Witam,

Zainteresowałem się ostatnio możliwościami słuchawek i coś mi się wydaje , że to jest właściwe dla mnie rozwiązanie - zestaw stereo stoi i straszy - jak już mam czas na słuchanie muzyki to jest zbyt późno by tenże odpalić i się nim nacieszyć (dzieciaki). Ale przecież są słuchawki :)

Wpadł mi w ręce ostatnio wzmacniacz słuchawkowy FORUM IV 608. Podpięty on na razie jest pod zintegrowaną kartę dźwiękową (do czasu) - muzyka więc z komputera - format flac. Jakie polecilibyście słuchawki do tego wzmacniacza , muzyka jakiej słucham to rock progresywny i muzyka klasyczna, zależy mi na szczegółowości brzmienia i "szerokim" dość graniu tych słuchawek - żeby nie grały wprost do głowy, a bardziej przestrzennie.

Kwota wyjściowa to było 300 zł, potem 500, a teraz górny pułap to Sennheiser HD 600 (ale to tylko w ostateczności). Czytałem jeszcze o Beyerdynamic DT880 (i tu nie wiem czy Edition czy Pro) oraz o cenowo lepszym dla mnie rozwiązaniu z Sennheiserem - HD598 (żona jeszcze to jakoś zniesie :) . Nie znam się na słuchawkach, nie traktowałem ich do tej pory poważniej - co było błędem - i nie wiem jakie zakupić. Niespecjalnie mam możliwości odsłuchania tych wybrańców.

Okazjonalnie te słuchawki będę podpinał także pod odtwarzacz CD - DENON DCD-700 AE.

Co moglibyście mi polecić ?

Pozdrawiam,

Zadora

Najlepiej napisz do Piotrka608 on coś do swojego wzmaka poleci.

• 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.