Jump to content

Open Club  ·  434 members

Marantz Klub
Nikonman

KLUB MIŁOŚNIKÓW MARANTZA

Recommended Posts

zdrada!

zdrada!!

zdrada!!!

podstępne zimne oczy gada: toshiba sa-7100 oraz sansui tu-7900 i au-7900.

postanoviłem trohę dla odmiany popżeplatać svoją pasję do marantza rodzynkami z innyh ciast. a smakują dobże, dzvięk jest pyszny.

POZDRO

post-21456-100002916 1255923073_thumb.jpg

post-21456-100002917 1255923073_thumb.jpg

post-21456-100002918 1255923073_thumb.jpg

Czerwony- miałem takiego parę lat, fajnie gra

elektrospiro- gratuluję kolekcji!!!

Jak można dostrzec piękno niedoskonałym spojrzeniem?

Witam,pozwolicie że przyłączę się do klubu z pytaniem,czy warto wymienić Marantz SA 7001 na SA 8400?,jak duża różnica jest między nimi?

Trudno znalezdz jakieś opinie użytkowników tego cd playera,na dziś słucham muzyki na Marantz SA 7001+Marantz PM 7001 z kolumnami Wharfedale Evo 30 Pacific,interkonekt Van Den Hul The Bay C5 Hybrid.

Nie mam możliwości posluchania tego cd-ka więc zakup bylby trochę w ciemno oparty na waszych opiniach,cena Marantza SA 8400 to 1650 zł,czy warto?

przegladaelm na spokojnie caly watek jako ze tez Marantza posiadam, doszedlem do ostatniej strony i ostatnich zdjec i zbladlem:)

powiem tylko tyle, G R A T U L U J E!!!!

Mag

Hej Elektrospiro... w takiej piwnicy to ja bym spędzał cały swój wolny czas i wogóle z tamtąd nie wychodził.Ściany obić na miękko i klamki powyciągać....Śmiało mozesz pochwalić się resztą twojej skromnej kolekcji.Szacunek za włożoną pracę w reanimacje tych staroci.Tam doczekają spokojnej emeryturki.

dzięki Nikonman. tyś pżynajmniej uczony a ja jestem elektronik jak z koziej dupy trąba (dobże że hoć bżmi to muzycznie), czyli jestem zvykły ham elektroniczny. moje nażędzia to kilof i młot dziesięciokilovy. do vymiany scalakuv użyvam subtelniejszego pieciokilovego. hoć dziesięciokilovy jest bardziej vydajny, za jednym zamahem można vymienić ih kilka i pży okazji napravić to co stało odpoviednio blisko.

horoba moja jest rozvojova o czym śviadczą puste miejsca na pułkah i pełna poczekalnia. to co teraz zmajstrovałem v mojej noże to kolejny objav ale pżynajmniej viadomo o co hodzi. o postępah horoby będę informovał możlivie na bieżąco by vas vszystkih ostżec. będę dokumentovał kolejne vykvity i ih metamorfozę, może dzięki temu coś zaradzicie. PZDR

witam chcialem sie doradzic w kwestii marantza poniewaz chcialem zakupic Wzmacniacz stereo PM 8003 + cd 6003

Beda podlaczone do Monitor audio rx6 co myslicie o takim zestawie czy zagra to przestrzennie detalicznie??

pozdrawiam

i dziekuje za pomoc

JVC x5500 | Screen 100' Magic Screen Future Black | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box x10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Witam.

Właśnie jestem na kupnie jakiegoś dobrego sidika Marantza, no i mam mały problem z wyborem...

Na dzień dzisiejszy w grę wchodzą trzy modele:

SA-17S1 (używany) za ok. 4.000PLN

SA-15S1 (nowy) za ok. 5.000PLN

SA-11S2 (używany) za ok. 9.000PLN

No i to jest ten problem właśnie. Sama kasa nie gra większej roli, tylko który z nich jest wart swojej ceny, bo różnica pomiędzy pierwszym a ostatnim jest dość znaczna, a z tego co w necie wyszperałem nie wynika jakoś nic szczególnego, co mogłoby mnie przekonać do zakupu tego ostatniego. Poza tym oba są używane, a z tym też różnie bywa, nigdy nic nie wiadomo. SA-15S1 kusi ceną, zapachem nowości, gwarancją i linią wzorniczą pasującą idealnie do mojego wzmaka (PM-11S1) no ale ten z kolei jest wyraźnie tańszy od pozostałych z tej grupy (patrząc na ceny nowych) w dodatku zanim do mnie przyjedzie, to już straci sporo na wartości, a jak mi nie przypasuje... Poradźcie coś :)

Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.

Witam serdecznie,

pozwólcie, że zamelduję się w Klubie Marantza.

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem zestawu SR8002+DV7001. Gra to z Audio Physic Yara II Superior.

I to jak gra!

Pozdrawiam wszystkich, Adam.

jeszcze marantz nie zaginął dopuki my żyjemy. deki marantza-zbiur zamknięty: 5025b, 5030b, 5000, 5120, 5400, 5420, 5020, 5200, 5220 plus 5010b (zatrudniony v vieży na terenie domu), czyli vszyscy v domu.

post-21456-100007326 1261376417_thumb.jpeg

Czy ja ze swoimi skromnymi Marantzami CD10 i CD14 mogę mieć cień szansy na wstąpienie do klubu?

pzdr.

post-1122-100007233 1261503324_thumb.jpg

post-1122-100007234 1261503324_thumb.jpg

post-1122-100007235 1261503324_thumb.jpg

Wysłane z Atari 130 XL za pomocą Klawiatury

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.