Skocz do zawartości
IGNORED

Definitive Technology ProSub 1000 wrażenia po zakupie


Adek45

Rekomendowane odpowiedzi

postawiłeś go na kolce? problem rozwiązany?

 

A postawiłem go w końcu , nóżki ma gdzieś 4-ro cm-owe a dokręcając kolce podniosłem go o następne kilka centów więc do podłogi ma ok 8-9 cm-ów no i tak , po pierwsze jednak jest za lekki bo podniesienie go nie zredukowało podskakiwania przy wypiłowaniu na ampli , musi byc dociążony ale za to jak mi się wydaje zmienił się z lekka charakter dźwięku , odniosłem wrażenie , że bas dłużej wybrzmiewa , nie gaśnie już tak szybko , , nadal jest taki szybki jak był ale brzmi dłużej , myśle , że to tyle odnośnie postawienia go na kolce . Na razie na nich stoi bo spodobał mi się ten basik .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , nie jest wolniejszy , po prostu wybrzmiewa dłużej , np gdy kończy się jakaś akcja z jakąś nawalanką to nie wygasa tak jak był niżej , przynajmniej takie odniosłem wrażenie , na szybkości nic nie stracił .

A pewnie , że nie kupię .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , nie jest wolniejszy , po prostu wybrzmiewa dłużej , np gdy kończy się jakaś akcja z jakąś nawalanką

 

Adek , ale jak w stereo ?

To w stereo testuje się szybkość subu , ma nadążać za rytmem muzyki , a w kinie wskazane w niektórych scenach takie rozciągnięcie .

Coś za coś .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pisałem , że nie jest wolniejszy , rock , metal , jest ok spokojnie nadąża , no właśnie wskazane rozciągnięcie a wcześniej zapewne z racji tego , że bierna była nisko nad podłogą szybko wygasał a teraz jakby dłużej wybrzmiewał , nie no jest fajnie , jest moc i kopyto więc spoko, ostatnio gdy zapodałem Star Trek W ciemnośc jest scenka gdzie faciu wysadza w powietrze bibliotekę ( chwile po rozpoczęciu filmu) jest tam takie dupnięcie , że córa aż podskoczyła na łóżku (spała) a ja nie wiedziałem , że tak walnie

 

znalazłem ostatnio na zagranicznych forach dużo pochwał na temat subów firmy HSU słyszeliście coś o tej firmie , z tego co ludzie piszą modele z serii VTF-2 i 3 mają niezłe i dobrze kontrolowane kopyto w najniższych rejestrach

 

a mówi Wam coś nazwa Earthquake , ta marka już jest w kraju i też dobre klocki robi i nie są aż takie drogie w stosunku np. do Velodyna czy REL-a

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.