Skocz do zawartości
IGNORED

Definitive Technology ProSub 1000 wrażenia po zakupie


Adek45

Rekomendowane odpowiedzi

On tylko lata gdy użytkownik za mocno podkręci kosztem jakości , użytkownik wie wtedy że przesadził zaczyna się uczyć o audio .

 

 

O Panie jakie BZDURY. Kolega wydal kupę kasy na suba, chce sobie pohulać a ten sub mu tańczy po pokoju. Zawsze mnie to zastanawia, super sub, kupa kasy, pełen profesjonalizm, i co -- "kupsko" oszczędności na MDFie, wg mnie stabilność przy tego typu konstrukcji to podstawa ( tak jak przy kolumnach stereo).

 

a nieważne - przecież nie możemy podkręcać tylko uczymy się audio, żenujące

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nieważne - przecież nie możemy podkręcać tylko uczymy się audio, żenujące

 

, a kolega podkręca za mocno i słucha łubu dubu i buczenia , kolega ma wieśwagena i dużego suba w bagażniku ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetl postUżytkownik Adek45 dnia 18.04.2013 - 10:38 napisał

byc może z czasem przyzwyczaję się do tego basu

Nie przyzwyczaisz się. Po prostu ten sub nie zaspokaja Twoich potrzeb i to się nie zmieni, zawsze będziesz czuł niedosyt. Wcześniej czy później, w zależności od budżetu, trzeba szukać innego suba.

 

 

kolego omen a muszę Ci "powiedziec" , że jednak jak wcześniej pisałem przyzwyczaiłem się do tego basu i doceniłem go po odsłuchu u kolegi tego Paradigma DSP 3200

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT nieznana marka w Polsce , wszyscy nieliczni właściciele piszą on nich dobrze , a wielu twierdzi że reklamują i krytykują , nie znają . Natomiast dobrze pisze się o niższych modelach np. Velodyne . Reklama jest wielka .

Dziwnym trafem kolumny półaktywne DT do KD w salonie szybko sprzedają się po odsłuchu klienta , z DT jest coś na rzeczy , najlepiej samemu sprawdzić przy zdarzającej okazji co ten czester plecie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , masz racje tylko jest też coś takiego jak przyzwyczajenie do wcześniejszego "basu" : ciągnącego sie wszędobylskiego buczącego , dudniacego od którego cieżko jest się odzwyczaic . Wiem to po sobie jak to jest z tymi przyzwyczajeniami .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnym trafem kolumny półaktywne DT do KD w salonie szybko sprzedają się po odsłuchu klienta

 

Hmm, trochę branżowy ten wpis…

można więcej szczegółów? Jak szybko się sprzedają? O ile szybciej w stosunku do innych marek? Skąd te dane?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Panie jakie BZDURY. Kolega wydal kupę kasy na suba, chce sobie pohulać a ten sub mu tańczy po pokoju. Zawsze mnie to zastanawia, super sub, kupa kasy, pełen profesjonalizm, i co -- "kupsko" oszczędności na MDFie, wg mnie stabilność przy tego typu konstrukcji to podstawa ( tak jak przy kolumnach stereo).

 

a nieważne - przecież nie możemy podkręcać tylko uczymy się audio, żenujące

 

2000zł to kupa kasy za suba? Zwykły wejściowy subwoofer o zbyt dużym stosunku maksymalnej mocy do wagi, z tej prostej przyczyny, że producent włożył wzmacniacz stworzony do sekcji niskotonowej w kolumnach podłogowych o wadze 18kg, a sub waży 14kg.

 

Trzeba tu podkreślić - maksymalnej mocy, stąd Adkowi zwrócono uwagę, że lekkie przykręcenie rozwiąże temat. Pewnie wzmacniacze też polecacie rozkręcać na 100%, a jak przesteruje to żenada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale aż mnie skręca od tego branżowego odwracania kota ogonem w marnym stylu. Panowie handlowcy - skoro sub tańczy po podłodze to oznacza, że został źle skonstruowany, że nazbyt zaoszczędzono na materiałach - tylko o tym i o niczym więcej.

 

ps. nie traktujcie proszę forumowicza Adka jak jakiegoś matołka, co to mu można wcisną każdą ciemnotę. Po pierwsze - z szacunku dla niego, po drugie - chłop ma widać łeb na karku i nie musicie mu makaronu na uszy nawijać ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale aż mnie skręca od tego branżowego odwracania kota ogonem w marnym stylu. Panowie handlowcy - skoro sub tańczy po podłodze to oznacza, że został źle skonstruowany, że nazbyt zaoszczędzono na materiałach - tylko o tym i o niczym więcej.

 

ps. nie traktujcie proszę forumowicza Adka jak jakiegoś matołka, co to mu można wcisną każdą ciemnotę. Po pierwsze - z szacunku dla niego, po drugie - chłop ma widać łeb na karku i nie musicie mu makaronu na uszy nawijać ...

 

ja z branży nie jestem, firmę znam i cenię zanim jeszcze w Polsce się pojawiła, a Twoja zaciętość faktycznie wygląda na branżowca spod zazdrosnej gwiazdy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, daj już spokój. Nawet średnio rozgarnięty forumowicz po lekturze twoich wpisów nie będzie miał wątpliwości, że jesteś tylko kolejnym wzmacniaczem, a polecanie marki DT to twoja specjalność. Po prostu lepiej już nie odzywaj się, wpisz sobie "branża" pod Nickiem i sytuacja stanie się klarowna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnym trafem kolumny półaktywne DT do KD w salonie szybko sprzedają się po odsłuchu klienta , z DT jest coś na rzeczy , najlepiej samemu sprawdzić przy zdarzającej okazji co ten czester plecie .

 

Czester pracujesz w salonie audio ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to ja pierwszy wkleiłem tańczący sub DT Adkowy i rozpocząłem dyskusję o tańczącym subie .

Po drugie nie jestem handlowcem , a gdzie pracuję to na bocznicy w temacie nie moim zdaje się " Dom z drewna " ( pracuję Budimex Danwood )

 

 

No i co zatkało kakało ?

 

Mam gdzieś ile sprzeda się DT w Polsce i na świecie , a nawiasem mówiąc jest konkurencyjna podobna firma gość z DT , chyba wcześniej z " Polk Audio " robi podobne konstrukcję , pisałem o tym i pytałem się retorycznie branży , ale brak odpowiedzi .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

można więcej szczegółów? Jak szybko się sprzedają? O ile szybciej w stosunku do innych marek? Skąd te dane?

 

 

Takich szczegółów nie mam , twierdzę tylko na podstawie takiej , że gdy zajadę do Białegostoku i wpadnę na Handlową do sklepu RMS chcąc posłuchać te kolumny półaktywne to mi mówią znowu ktoś posłuchał i kupił ( na odsłuch nie umawiam się celowo , bo i tak nie kupię , na razie jestem zadowolony z pasywnych DT , tak tylko z ciekawości ) .

Raz jednak była jedna i poprosiłem , żeby podłączyli , a sprzedawca , że nie sprawna , pewnie jakaś reklamacja miał przyjechać technik .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Takich szczegółów nie mam , twierdzę tylko na podstawie takiej , że gdy zajadę do Białegostoku i wpadnę na Handlową do sklepu RMS chcąc posłuchać te kolumny półaktywne to mi mówią znowu ktoś posłuchał i kupił

 

 

Typowy kit, stosowany przez wielu handlowców, mający niby podkreślać niesamowitą chodliwość towaru. Czester, nie mów że się na to złapałeś, a dodatkowo na podstawie tej nawijki wyciągasz wnioski co do szybszej zbywalności w stosunku do konkurencji ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i kit , ale żeby sprzedać nieznaną markę wchodzącą to trzeba mieć na stanie i zaprezentować , tak to rozumiem , np. JBL większa marka , lecą na estradówkach , nagłośnieniem kin i walą więcej kasy na reklamy ( chyba w Polsce też bezpośrednio ze " swojej puli ? ) .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - trzeba mieć na stanie i zaprezentować, a nie wciskać kity i robić szum na forach - a to właśnie robi dystrybutor tej marki (i nie tylko tej), na co już wielokrotnie zwracano uwagę na tym forum

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , masz racje tylko jest też coś takiego jak przyzwyczajenie do wcześniejszego "basu" : ciągnącego sie wszędobylskiego buczącego , dudniacego od którego cieżko jest się odzwyczaic . Wiem to po sobie jak to jest z tymi przyzwyczajeniami .

 

 

Pewnie każdy przechodził taki etap , ja kręciłem wzmaki stereo , ale stopniowo odkręcałem do zerowych ustawień

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, daj już spokój. Nawet średnio rozgarnięty forumowicz po lekturze twoich wpisów nie będzie miał wątpliwości, że jesteś tylko kolejnym wzmacniaczem, a polecanie marki DT to twoja specjalność. Po prostu lepiej już nie odzywaj się, wpisz sobie "branża" pod Nickiem i sytuacja stanie się klarowna.

 

nie pracuje w branży i nie życzę sobie takich insynuacji, markę definitiv poznałem w USA i stamtąd przywiozłem ich pierwsze kolumny BP6, które mam do tej pory i uważam za bardzo dobre. aha, i będą ją polecał kiedy tylko uznam to za słuszne a Ty zacznij wylewać swoją żółć w innym wątku, a jak już czegoś posłuchasz z tej firmy to wróć i pogadamy na spokojnie, bo wydajesz się być rozsądnym człowiekiem ze sporą wiedzą, tylko do ludzi jakiś taki wilk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś szansę się wycofać, ale nie, idziesz w zaparte. OK, więc może mała próbka twojego miesięcznego "dorobku" na forum. Doprawdy, wielkim musisz być "wielbicielem" tej marki, poleciałeś już chyba całą ofertę. Czemu jednak nie wrzucisz sobie branży pod nickiem? Przecież robiąc taką chamską "promocję" robisz krzywdę promowanej marce, gdyż będzie się kojarzyła z cwaniactwem i ściemą ...

 

"Do 2 tys masz Definitive Technology SM45 - Stryjecki napisał, że jedyne monitory, które grają basem jak podłogówki."

 

"ja bym brał coś z Definitive Technology - masz mocny wzmacniacz więc monitory SM55 by się sprawdziły lub podłogówki BP6 - idealne do niezaadaptowanych pomieszczeń z wieloma ukosami"

 

"Ja bym zerknął na firmę, od której Paradigm przepisuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) definitivetech.com/products/mythos-six"

 

"W podstawowych słabo grających tak, poczytaj sobie o soundbarach Polk Audio i Definitive Technology - mega urządzenia, które nie potrzebują żadnych odbić, żeby wytworzyć efekt surround. Ba, nawet nie potrzebują procesora. Takie to sprytne."

 

"Morał z tego taki, że jak już ktoś napisał na forum, Paradigm produkuje zniekształcenia a Definitive produkuje bas"

 

"Na Twoim miejscu zainteresowałbym się BP8040 lub BP8060 - cena poniżej 10 tys, aktywny bas, mega wydajne głośniki, idealne do cichego słuchania

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) definitivetech.com/products/bp-8040st"

 

 

 

A na koniec ciekawy wpis użytkownika Marcus77:

 

"Uwaga na gościa Markus67. Podszywa się pod moje konto. Do tego stopnia, że skopiował mojego Avatara bo sam nic nie potrafi sam sobie wyszukać."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I q..na wódki mu dac , prawdę mówi , ja też spokojnie bym polecił tą markę każdemu kto by chciał kupic suba do 2,5 tysi mimo początkowych jakichś zgrzytów ,

i tak jak pisał też czester15.30 , że mam dobrego suba w tej cenie , potwierdzam to ,

koledzy nie ma co się żrec ze sobą , dlaczego jak to ktoś już gdzieś pisał nikt nie naskakuje na kogoś kto poleca Velodyna , Paradigma tylko gdy się dobrze wypowiada o DT , czy nie chodzi "tu" o pomoc ludziom chcącym kupic sprzęt ? Dobry sprzęt . Więc poleca się dobry sprzęt , właśnie DT, sprawdzony przez ludzi , a nie zasłyszany , mam nadzieje , że nikomu się tym nie naraziłem . To tak jak to , że ja polecam ludziom kolumny Taga Harmony 606v.3 , bo mam je , bo wiem jak grają , bo w tej cenie są wyjątkowe , bo są tanie a jak grają , też mógłby ktoś "powiedziec" , że jestem z branży audio i nimi handluję ( między innymi nimi) ale tak nie jest .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz śledzić dalej mczaj, bo będą kolejne wpisy, żeby Cię kolego na wylot wykręciło, odnotowuj wszystko i rób rachunek raz na miesiąc, starannie pielęgnuj swoje ziobrowskie paranoje. nawet sam użytkownik prosuba go chwali ale to i tak za mało - pewnie i on robi na etacie reklamowym, sprytnie wszystkich podszedł a teraz chwali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, drogi branżowcu, Adek poleca suba, którego sobi kupił, a nie jak ty - całą ofertę: od monitorów, przez podłogówki i suby po soundbary, sypiąc jak z rękawa dokładnie symbolami modelów i cenami, strzelając przy tym tekstami jak z reklamy. Ale o czym ja mówię, to jest niestety przekleństwo tego forum, i zgadza się, dotyczy to też innych, np. ludzie z paradigma też tu kiedyś udawali "miłośników" marki, na szczęście się uspokoili, piszą pod branżą...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek , a jak Ty podjąłeś decyzję w zakupie suba DT ?

Czytałeś na tym forum , na zagranicznych , sugerowałeś się zapewnieniami branży ? Zwykły przypadek ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem do jednego ze sklepow internetowych ( bylo ich tego dnia kilka i juz nie pamietam w ktorym to bylo) w sprawie suba konkretnie Vekodyne EQ-MAX10 lub 12 i Paradigm DSP3200 lub Jamo Sub 600 bo ktorys z nich chcialem kupic i pan zaproponowal mi wlasnie DT i ten model mowil ze maja w pokoju odsluchwym mniejszy model w sensie nizszy (800) i juz ten ladnie gra wiec zachecony tymi recenzjami zaczalem szukac cos o nim a ze na naszych stronkach bylo malo co w sumie nic o nim wtedy zaczalem grzebac na zagranicznych forach , bylo kilka testow w ktorych wypadl dobrze nie pamietam jaka mial konkurencje ale nie byle jaka tylko tyle pamietam , pomysalem ze skoro ten ladnie gra to wezme wiekszy i padlo na tysiaczka, fakt mialem pewne obawy bo pan recenzowal mi tego mniejszego ale zasugerowalem sie przede wszystkim danymi tecynicznymi w ktorych "wzielo" mnie jego zejscie ponizej 20Hz i membrana bierna czego konkurencja w tej cenie nie dawala , nie miala(membrana bierna) ,na zagranicznych forach byly tez niezbyt pochlebne opinie ale bardzo nieliczne w stosunku do pozytywnych wiec to tez w pewnym stopniu bralem pod uwage i to tyle w tej sprawie wiecej nic nie pamietam i obiecuje sie poprawic jak kupie pol swiniaka hehe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Chciałbym odświerzyc temat bo znajduja sie ludziska , którzy chcą kupic kino , może poczytają i zaopatrzą się w tego subka nie przepłacając będa mieli fajne "pudło"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie wybrac najśmieszniejsze fragmenty , jeśli też takie gdzieś widzieliście dorzucajcie

 

 

Ta , jasne stabilny i nic nie buczy to dlaczego mi i czesterowi sub "łazi" po pokoju co ?

 

A to wcale nie jest wigilia a sub to nie zwierze :) no chyba ,że ONI uważają go za zwierza :))

 

np. za żubra ( ze swoją mocą), który najlepiej podchodzi z wieczora :)

 

Nie wiem co tak do końca przez to rozumiesz, ale jeśli chodzi Ci o fizyczne ruszanie powietrzem, no to sub to nie wiatrak ;)

Chyba, że chodzi Tobie o wytwarzanie ciśnienia przy którym zatyka uszy lub czuć np. kopniecie na klatce.

 

Czy mam za duże wymagania , ja wiem , chyba nie , poczuc na sobie jak kichy Ci grają nie koniecznie z głodu , jak falują ci włosy na klacie a na głowie zmienia się fryzura , na plecach włos ci się jeży , a od drżenia podskakuje glazura :)))

 

Są np. systemy stereo gdzie " nogawki załopoczą " , ale chyba też od bas refleksu z przodu więcej niż od mebran .

Chcesz podmuch w pokoju , to zrzuć z wysokości 2 m. na płask płytę 2 x 1 m.

 

tak jak w Powrót do przyszłości kiedy to Marty stanął przed głośnikiem na całą ścianę i uderzył w struny i wy***ało go z butów , ale musiała byc jazda :)))) , to żart ale czy tam był wentylator

 

Adek tak jak Ci napisałem, podmuchów powietrza to ty takich nigdy nie poczujesz. Największe podmuchy to miałem w domu z kolumn z bass refleksem z przodu. W obudowie grały 2x20cm na basie w każdej kolumnie i mocno dmuchało z tych otworów. Kiedyś jak w lato oglądałem Matrixa to 1,5 godziny aż zmarzłem :)

 

kolega od trzech dni jest posiadaczem Paradigma DSP 3200 w pokoiku-saloniku 16-18 metrowym ( wcześniej to było jakieś 35 m i na taki metraż było kupowane kino, salon został podzielony , nieważne ) , mówiłem mu, że to będzie niezła kobyła w jego małej stajni ale chciał miec zapas mocy i ma

 

cd wcześniejszego o Paradigm DSP3200

 

gdy go podłączył pierwszy raz i wypiłował dzieciaki przyleciały ze swoich pokoi z drżącym głosem , że zaraz pospada im wszystko z półek ( głośnośc na całą pare) , przypuszczam , że u sąsiadów było podobnie

 

cd Paradigma DSP3200

 

z racji tego , że kolega był "głodny" basu od dłuższego czasu ( brak suba w kinie ) "dawał po garach" tak , że uszy zatykało

 

cd o Paradigm DSP3200

 

fakt , wygar to on ma , dudni nieludzko i zatyka uszy jak wspomniałem pod wpływem ciśnienia ale nie da się obejrzec całego filmu nie wychodząc z takiego seansu półgłuchym ( dowalał czadu na głośności żeby miec THX ( wspominany kiedyś gdzieś tam Onkyo 609 , w którym THX włącza sie prawie pod koniec skali więc daje nieludzko) , nie raz musiał ściszac bo średnie i wysokie aż kuły w uszy , te kuły bas zatykał i po chwili , żeby się porozumiec musieliśmy do siebie wrzeszczec siedząc pół metra od siebie jak stare pryki po osiemdziesiątce , hehehe ,

 

nie kręce tak głośno , słucham dużo muzy i nie pozwole sobie tak czadowac , szkoda słuchu a to sama przyjemnośc siedziec i cichutko słuchac muzy czy ogladac film gdy nagle coś jebnie bądź zadudni a jeśli tak cały czas słuchasz to jaka z tego przyjemnośc gdy cały czas jebie po uszach

 

No właśnie , ma nóżki to chodzi .

Łazi to łazi , na h... drążyć temat ( bez znaku zapytania )

 

Witam , dałem sq..wi tylko pół metra łańcucha więc daleko nie pójdzie :)

 

spodziewałem się ,po takiej mocy i przy podawanym zejściu poniżej 20Hz jakiegoś ciśnienia na płucach czy brzuchu ,jakiegoś zatkania uszu ( a tu chyba tylko woskowiną :)) a tu nic , nawet nogawek nie ruszy, kur..a , kolega się mnie pytał ostatnio czy czuc na klacie jak przyp..e a ja mu tak poczujesz jak Cię jeb..ę tymi obrzeżami

 

o to , że fizyki nie oszukasz , chcesz poczuć prawdziwą fale uderzeniową to musisz zdetonować bombę w chacie .

Sub robi niskie tony , a taki za 2000 PLN , nie nadyma powietrza

 

Testerzy z całego świata ostatnimi czasy na niewiele rzeczy narzekają , ciekawe czemu?

Może po Czarnobylu ogłuchli?

 

jest w instrukcji : obciążyć paletą cegły?

 

"testerzy prasowi z całego świata" nie piszą że sub chodzi jak pralka podczas wirowania, więc tak musi być :)))

 

Czy widziałeś/słyszałeś/czułeś kiedyś suba, który dmucha jak chiński wiatrak z portugalskiej biedronki ?

 

Oj usmiałem się troche z niektórych takstów , rozbawiły mnie niektóre do łez .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kulisy wątku ?

 

postawiłeś go na kolce? problem rozwiązany?

 

Problem sam rozwiązał się gdy ustawił głośność zgodnie z regułami dobrego basu , tak sądzę .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.