Skocz do zawartości
IGNORED

KBL Sound - ktoś zna?


adamgdansk

Rekomendowane odpowiedzi

Eeetam. Przeciez nikt sie tu nie obraza. Sek w tym zeby tak kazdy bral do siebie zdanie kazdego czlowieka to nie wiem co to by bylo. Ja juz od dluzszego czasu podazam swoja droga jesli chodzi o graty. I teraz komu tu wierzyc? Tym co pisali pozytywnie o Olivie i Blue czy dla pana jędrka? Hmmm? Oto jest pytanie.

 

Słuchaj opinii Rafał, to zawsze poszerza horyzonty , ale polegaj na swoich zmysłach, w końcu wydajesz własne pieniądze. Oto jest odpopwiedź ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadka jest z twojej strony o niczym kolego , gdyż kabli ani nie miałeś , ani nie słuchałeś ...

Za to gadka z Twojej strony kolego, to jest dopiero coś.

Zarejestrowany na forum 9 lat temu i praktycznie zero wpisów, nagle się ocknął w temacie kabli,

o których nikt tutaj nie słyszał, dopóki ktoś przypadkiem nie trafił na identyczny z innym logo za ułamek ceny

i klepie jak najęty po pół strony pod każdym postem jaki tylko się tutaj pojawi.

 

Nie ma tu przypadków i zbiegów okoliczności kolego.

No dokładnie o tym mówię kolego.

Wstaw sobie w stopkę wpis zawierał lokowanie produktu i przynajmniej wszystko dla wszystkich będzie jasne.

Kolego ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeetam. Przeciez nikt sie tu nie obraza. Sek w tym zeby tak kazdy bral do siebie zdanie kazdego czlowieka to nie wiem co to by bylo. Ja juz od dluzszego czasu podazam swoja droga jesli chodzi o graty. I teraz komu tu wierzyc? Tym co pisali pozytywnie o Olivie i Blue czy dla pana jędrka? Hmmm? Oto jest pytanie.

Powiedz Rafal, czy ja Ciebie obraziłem? Gdzie przekroczyłem kulturę słowa? Chyba nie potrzebujesz adwokata... Jeśli te osławione Olivy i Blue zagrały tak samo, jak DIY na Oehlbachu, to co ja mam napisać, jak nie miernota?

Pytasz, komu wierzyć? Własnym odsłuchom, własnym doświadczeniom, ale one muszą być rzetelne, trzeba być otwartym na różne koncepcje i nie zamykać się we własnych tylko przekonaniach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-28323-0-70039600-1367497521_thumb.jpgpost-28323-0-96233300-1367497512_thumb.jpg

 

---

 

post-28323-0-05899600-1367497541_thumb.jpg

post-28323-0-82391600-1367497529_thumb.jpgpost-28323-0-03638300-1367497493_thumb.jpg

 

---

 

post-28323-0-80099200-1367497590_thumb.jpg

post-28323-0-90097900-1367497562_thumb.jpgpost-28323-0-71209200-1367497578_thumb.jpg

 

---

 

post-28323-0-77438000-1367497584_thumb.jpg

post-28323-0-52819000-1367497505.jpgpost-28323-0-34601200-1367497499_thumb.jpg

 

 

...ale polegaj na swoich zmysłach, w końcu wydajesz własne pieniądze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę.

Ja nie wierzę, że nie rozpoznasz. Weź ukochaną płytę, którą znasz na pamięć, usiądź we właściwym miejscu dla optymalnego odsłuchu, nie zmieniaj tego miejsca nawet o centymetry, i zamieniaj na wtyczce fazy (ja usunąłem świadomie uziemienie w swoich sieciówkach). Tak jak napisał Gregdee, to jest czasami jak dostrojenie sprzętu. Największe różnice na odtwarzaczu CD. W jednym położeniu dźwięk na twarz, ostry sopran, skondensowana, zlewająca się średnica, w drugim: scena z głębią i powietrzem, łagodna góra, przyjemny drive, nie można tego nie słyszeć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz Rafal, czy ja Ciebie obraziłem? Gdzie przekroczyłem kulturę słowa? Chyba nie potrzebujesz adwokata... Jeśli te osławione Olivy i Blue zagrały tak samo, jak DIY na Oehlbachu, to co ja mam napisać, jak nie miernota?

Pytasz, komu wierzyć? Własnym odsłuchom, własnym doświadczeniom, ale one muszą być rzetelne, trzeba być otwartym na różne koncepcje i nie zamykać się we własnych tylko przekonaniach.

 

Ok , może to tylko ja. Nie bierz tego do siebie Jędrek.

Kwestię doświadczenia i wiary popieram w 100 %.

 

Za to gadka z Twojej strony kolego, to jest dopiero coś.

Zarejestrowany na forum 9 lat temu i praktycznie zero wpisów, nagle się ocknął w temacie kabli,

o których nikt tutaj nie słyszał, dopóki ktoś przypadkiem nie trafił na identyczny z innym logo za ułamek ceny

i klepie jak najęty po pół strony pod każdym postem jaki tylko się tutaj pojawi.

 

 

No dokładnie o tym mówię kolego.

Wstaw sobie w stopkę wpis zawierał lokowanie produktu i przynajmniej wszystko dla wszystkich będzie jasne.

Kolego ;)

 

witam kolegę parantulę

z powrotem .. i co widzę ?

 

nic nowego, te same w

koło Macieju, klepanie

bez ładu ,składu i pojęcia.

 

Cóż jest warte twoje ponad 3000 wpisów przeciwko moim 30-tu

gdy przychodzi do treści ? Czy wierzysz ,że one coś wnoszą do

zbiorowej wartości zasobów tego forum ? Pozwolę sobię się nie

zgodzić.

 

Nikt ich nie słyszał , bo to nowa oferta jak ci wiadomo , stąd

właśnie ten wątek i zapytanie ,z prośbą o odpowiedź od tych

KTÓRZY MAJĄ COŚ DO POWIEDZENIA !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po opadnięciu pierwszych emocji związanych z przewodami KBL, dochodzę do wniosku, że produkt powinien się sam obronić, bo jakość to zadowolenie klienta. Czasami prosta myśl jest najlepsza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po opadnięciu pierwszych emocji związanych z przewodami KBL, dochodzę do wniosku, że produkt powinien się sam obronić, bo jakość to zadowolenie klienta. Czasami prosta myśl jest najlepsza.

 

dokładnie Jędrek

 

i ten produkt ,broni się moim zdaniem bez trudu ,

rzecz w tym ,żeby mu nie przeszkadzać rozsiewając

nieprawdziwe opinie i pomówienia pod adresem

uczciwości manufaktury.

 

słowa nie powiem ,jeśli ktoś kto tego przewodu

( i każdego innego na ziemi ) słuchał i ma coś do

powiedzenia , pozytywnego ,czy negatywnego -

opinia zawsze jest przecież subiektywna

 

ale głupotę obłudnię odzianą w oświaty szaty,

kroczącą blaskomiotnie w swym majestacie

niepojetym pietnował będę i obnażał jak na

to zasługuje ;)

 

uff ! troche retoryki na obrone krytyki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż jest warte twoje ponad 3000 wpisów przeciwko moim 30-tu gdy przychodzi do treści ?

Do jakiej treści?

Sam chińczyka nawet na oczy z bliska nie widziałeś, a zaraz dasz się żywcem pokroić w obronie czci KBL i wiary w KBL,

co już na pierwszy rzut oka jest co najmniej podejrzane, a po prześledzeniu Twojej kariery na forum wręcz zabawne,

bo nawet gdyby mi sufit na głowę upadł, to nie uwierzę, że Twoja aktywność w tym temacie po dziewięciu latach milczenia,

podobnie jak podobieństwa pomiędzy kablami z dwóch różnych końców świata, to jest czysty przypadek i zbieg okoliczności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jakiej treści?

Sam chińczyka nawet na oczy z bliska nie widziałeś, a zaraz dasz się żywcem pokroić w obronie czci KBL i wiary w KBL,

co już na pierwszy rzut oka jest co najmniej podejrzane, a po prześledzeniu Twojej kariery na forum wręcz zabawne,

bo nawet gdyby mi sufit na głowę upadł, to nie uwierzę, że Twoja aktywność w tym temacie po dziewięciu latach milczenia,

podobnie jak podobieństwa pomiędzy kablami z dwóch różnych końców świata, to jest czysty przypadek i zbieg okoliczności.

 

treść = wartość = sens

 

chińczyka nie widziałem i w ogóle nie jestem nim zainteresowany ,nigdy nie

twierdziłem inaczej , i jeśli mówimy o rozumieniu prostych treści : tytuł wątku brzmi : BKL SOUND - ktoś zna ? Proste więc - znasz ?

 

kroić się nie muszę ,bo używam Albedo Monolith i KBL Sound Red Eye

w moim systemie , w związku z czym WIEM O CZYM MÓWIĘ ? A TY ?

 

nic nie jest więc dla mnie podejrzane, podobnie jak o kariere na forum nie zabiegam . mam karierę zawodową i życie prywatne- na nich sie skupiam ;)

w watku który zawieszono udzieliłem ci już odpowiedzi na to pytanie odnośnie mojego milczenia, do którego z uporem maniaka powracasz

 

w życiu są większe zbiegi okoliczności , nie uważasz ?

np: dlaczego głupota zawsze wraca jak boomerang ?

 

Rynek sam zweryfikuje wszelkie wątpliwości.

 

Amen

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wierzę, że nie rozpoznasz. Weź ukochaną płytę, którą znasz na pamięć, usiądź we właściwym miejscu dla optymalnego odsłuchu, nie zmieniaj tego miejsca nawet o centymetry, i zamieniaj na wtyczce fazy (ja usunąłem świadomie uziemienie w swoich sieciówkach).

O wlasnie. Zamiast siedziec jak slup, zmien miejsce o 10cm i mega zmiany! Odkrycie roku! Nie trzeba wydawac setek na kabe, wystarczy siadac 10cm obok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁaŁ!

I na pewno też nie masz programu antywirusowego w swoim Windowsie. ;)

Oczywiście, że nie mam.

 

O wlasnie. Zamiast siedziec jak slup, zmien miejsce o 10cm i mega zmiany! Odkrycie roku! Nie trzeba wydawac setek na kabe, wystarczy siadac 10cm obok.

Skoro tak uważasz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)
<br />Ja nie wierzę, że nie rozpoznasz. Weź ukochaną płytę, którą znasz na pamięć, usiądź we właściwym miejscu dla optymalnego odsłuchu, nie zmieniaj tego miejsca nawet o centymetry, i zamieniaj na wtyczce fazy (ja usunąłem świadomie uziemienie w swoich sieciówkach). Tak jak napisał Gregdee, to jest czasami jak dostrojenie sprzętu. Największe różnice na odtwarzaczu CD. W jednym położeniu dźwięk na twarz, ostry sopran, skondensowana, zlewająca się średnica, w drugim: scena z głębią i powietrzem, łagodna góra, przyjemny drive, nie można tego nie słyszeć. <br />

Część pierwsza postu.

Instrukcja dla audiofila/melomana,siadaj słuchaj tu i teraz,ani drgnij,także twój kij :))jednocześnie zamieniaj na wtyczce fazy!!

Jak już ci się uda ta sztuka,z opisu wynika że w czasie odsłuchu zmieniłeś radio tranzystorowe mono na zestaw stereo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część pierwsza postu.

Instrukcja dla audiofila/melomana,siadaj słuchaj tu i teraz,ani drgnij,także twój kij :))jednocześnie zamieniaj na wtyczce fazy!!

Jak już ci się uda ta sztuka,z opisu wynika że w czasie odsłuchu zmieniłeś radio tranzystorowe mono na zestaw stereo :)

Skoro tak sądzisz... Zostawiam Cię w tym błogim stanie, na zdrowie.

 

Przeciez ty tak uwazasz.

Nie manipuluj. Jeśli chcesz poznać różnice, musisz zachować te same warunki odsłuchu, dobrze to wiesz, a podniecasz się, że mi dowaliłeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt sie tu nie podnieca, tylko wez przeczytaj to jeszcze raz i sie zastanow jaki to wszystko ma sens? Szkoda ze wplywu nie slychac tylko w pelni, albo gdy pada grad.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent nie kupuję śmieci ,tylko surowce. Nie pacykuje tylko wytwarza . Nie nalerzy ...

...Tego nie wiemy i szczerze mówiąc w ogóle mnie ( mniemam NAS ) to nie interesuję

... że nie kupił byś ...

 

Do szkoły waść wysyła, od niedouczonych nazywa, a sam takie byki wali ... Wstyd.

I to "ę" na końcu. Gdzie tak uczą pisać?

Z ciekawości pytam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt sie tu nie podnieca, tylko wez przeczytaj to jeszcze raz i sie zastanow jaki to wszystko ma sens? Szkoda ze wplywu nie slychac tylko w pelni, albo gdy pada grad.

Skoro twierdzisz, że faza w audio nie ma sensu, to ja nie wiem co tutaj robisz, człowieku, tracisz czas. Albo się tylko podniecasz. Ostatnio u kumpla był pan z salonu audio, kumpel tyle sprzętu powymieniał, że sprzedawca postanowił naocznie sprawdzić, co i jak. Wiesz z czym przyszedł i co w pierwszej kolejności sprawdził? Domyślasz się? A jeśli grasz tylko dyletanta, to graj sobie sam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma prąd w gniazdku?

...Przebieg fazy we wszystkich sieciówkach, kolego. Facet niczego nie zmienił, powkładał wtyczki po swojemu, ustawił głośniki po swojemu i kumplowi szczęka opadła. Kiedy widzę na czym słuchasz i jak ustawione to masz w pokoju, to już nic więcej nie musisz mi tłumaczyć, bo wiem, dlaczego nie słyszysz różnicy w przewodach, amen.

 

Ja nie.

A założysz się, że poznasz? Weź tylko dobrze zrealizowaną płytę, najlepiej akustyczne instrumenty i głos. I do boju. Nie wiem, czy uznasz w zgodnej fazie jako lepsze rozwiązanie, czy w przeciwnej, Twoja sprawa, ale poznasz, że jest inaczej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chińczyka nie widziałem i w ogóle nie jestem nim zainteresowany ,nigdy nie twierdziłem inaczej

Nigdy?

Przecież w każdym swoim poście podkreślasz, zaznaczasz i stanowczo twierdzisz, że KBL nie ma z chińczykiem nic wspólnego.

Skąd ta pewność drogi przyjacielu i skąd takie zaangażowanie z Twojej strony w temat, którym nie jesteś zainteresowany.

Jak nie ten, to tamten, który został zamknięty, gdzie też było Ciebie pełno, a podobno masz to gdzieś...

 

nic nie jest więc dla mnie podejrzane, podobnie jak o kariere na forum nie zabiegam . mam karierę zawodową i życie prywatne- na nich sie skupiam ;)

w watku który zawieszono udzieliłem ci już odpowiedzi na to pytanie odnośnie mojego milczenia, do którego z uporem maniaka powracasz

Nieprawda.

Nie widziałem tam odpowiedzi na pytanie co robiłeś przez ostatnie 9 lat od dnia rejestracji na forum,

gdzie zacząłeś się udzielać dopiero w wątku o KBL i jego chińskim odpowiedniku,który przecież Ciebie nie interesuje...

 

w życiu są większe zbiegi okoliczności , nie uważasz ?

Nie, nie uważam.

Uważam za to, że nic nie dzieje się bez przyczyny.

 

np: dlaczego głupota zawsze wraca jak boomerang ?

Tego akurat nie wiem, ale może w domu zapytaj...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do szkoły waść wysyła, od niedouczonych nazywa, a sam takie byki wali ... Wstyd.

I to "ę" na końcu. Gdzie tak uczą pisać?

Z ciekawości pytam.

 

Literówki kolego się zdarzają kiedy piszesz szybko. Co widzę to poprawiam expresem, również rozumiejąc innym nie wytykam. Odsyłam do uzupełnienia wiedzy w kwestiach formalnych , odnośnie wypowiedzi , które pozbawiono są sensu, a tutaj wyrażane

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsyłam do uzupełnienia wiedzy w kwestiach formalnych , odnośnie wypowiedzi , które pozbawiono są sensu, a tutaj wyrażane

Co drugi durszlak przywleczony na lawecie z niemieckiego szrotu ma na klapie znaczek M3 albo AMG

Według Twoich wypowiedzi NIE pozbawionych sensu, a tutaj wyrażanych, powinienem najpierw sobie kupić każdy z nich,

żeby się przekonać i móc napisać, że obok M3 czy AMG nawet nie stały?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy?

Przecież w każdym swoim poście podkreślasz, zaznaczasz i stanowczo twierdzisz, że KBL nie ma z chińczykiem nic wspólnego.

Skąd ta pewność drogi przyjacielu i skąd takie zaangażowanie z Twojej strony w temat, którym nie jesteś zainteresowany.

Jak nie ten, to tamten, który został zamknięty, gdzie też było Ciebie pełno, a podobno masz to gdzieś...

 

 

Nieprawda.

Nie widziałem tam odpowiedzi na pytanie co robiłeś przez ostatnie 9 lat od dnia rejestracji na forum,

gdzie zacząłeś się udzielać dopiero w wątku o KBL i jego chińskim odpowiedniku,który przecież Ciebie nie interesuje...

 

 

Nie, nie uważam.

Uważam za to, że nic nie dzieje się bez przyczyny.

 

 

Tego akurat nie wiem, ale może w domu zapytaj...

 

 

tak jak się spodziewałem , wciąż masz problem " z rozumieniem prostych treści " jak to sam okresliłeś , a teraz widzę ,że również z kontrolą emocji : )

 

bywaj kolego , nie sądze ,żeby mi się chciało tracić czas i powtarzać ci w kółko to samo, bacz jednak na wątków tematy , by ich świadomie lub nie - nie zaśmiecać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Przebieg fazy we wszystkich sieciówkach, kolego. Facet niczego nie zmienił, powkładał wtyczki po swojemu, ustawił głośniki po swojemu i kumplowi szczęka opadła. Kiedy widzę na czym słuchasz i jak ustawione to masz w pokoju, to już nic więcej nie musisz mi tłumaczyć, bo wiem, dlaczego nie słyszysz różnicy w przewodach, amen.

 

Juz jednego tu mamy co wiedzial co jak gra patrzac na zdjecia. Widze ze mamy jeszcze zdolniejszego :) Co masz do ustawienia moich kolumn? Maja ,mnostwo miejsca na boki i do tylu. Nic wiecej nie trzeba, to raz, a dwa ze innego ustawienia juz zastosowac nie moge i nie chce w sumie, bo juz kombinowalem i tak jest OK. Myslisz ze wszystkie rozumy zjadles, bo pare drutow sobie wymieniles w systemie? Zaserwuj nam jeszcze bajeczke ze w nocy lepszy prad plynie dlatego system w nocy lepiej gra. :) Jak to skomentujesz?

 

Co drugi durszlak przywleczony na lawecie z niemieckiego szrotu ma na klapie znaczek M3 albo AMG

Według Twoich wypowiedzi NIE pozbawionych sensu, a tutaj wyrażanych, powinienem najpierw sobie kupić każdy z nich,

żeby się przekonać i móc napisać, że obok M3 czy AMG nawet nie stały?

Plakietki M czy AMG to juz dzialnosc naszych wiejskich tjuningowcow. Niemcy raczej nie bawia sie w takie bzdury.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co drugi durszlak przywleczony na lawecie z niemieckiego szrotu ma na klapie znaczek M3 albo AMG

Według Twoich wypowiedzi NIE pozbawionych sensu, a tutaj wyrażanych, powinienem najpierw sobie kupić każdy z nich,

żeby się przekonać i móc napisać, że obok M3 czy AMG nawet nie stały?

 

nie , ale wg moich odpowiedzi tutaj wyrażanych powinneś je zobaczyć na żywo , nie na zdjęciu , wówczas wiedziałbyś czy śą tym na co wyglądają ,czy też nie , o ile posiadasz stosowną wiedzę , by ten fakt rozpoznać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.