Skocz do zawartości
IGNORED

KBL Sound - ktoś zna?


adamgdansk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość StaryM

(Konto usunięte)

Co wywnioskujesz o dźwięku po zobaczeniu np. specyfikacji wzmacniacza lampowego?

Różne rzeczy. Odstęp sygnału użytecznego od szumu, moc, charakterystykę pasma przenoszenia. Wspominałem zresztą również o kolumnach i gramofonach. Chodziło mi o sprzęt, który ma znaczenie, bo sorry, ale kable... jak kolega vcore napisał: A kable same w sobie są tak biernym elementem, że postrzeganie ich brzmieniowej „jakości” zależeć może od faz księżyca, ciśnienia atmosferycznego czy kierunku wiatru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka prosta, przyzwoita zasada z innej dziedziny: domniemanie niewinności.

Dokąd nie dowiedziesz lub nie możesz powołać się na swój przypadek, to nie osądzaj.

A tutaj wbita w klawiaturę nazwa takiej czy innej firmy i wyrok: "łudząco podobne, identyczne".

Te określenia, to cytaty. Zweryfikowane, o czym mowa w innym (zamkniętym) wątku.

 

Jak rozumiem używacie łączówek cinch za 2 złote z plastikowymi wtykami?

Tylko taki efekt może wynikać z tych faz księżyca i innych nadprzyrodzonych zjawisk.

Kondo i Siltech jeszcze tego nie wiedzą - napisz do nich. Mogą kupić od ciebie (masz fajne źródła dostępu) i sprzedawać według swojego cennika, to jeszcze więcej zarobią. Spienięż jeden z drugim swoją wiedzę. Przekrojów nie trzeba przedstawiać... uda się!

 

StaryM --> "Odstęp sygnału użytecznego od szumu, moc, charakterystykę pasma przenoszenia"

 

Jak te dane pomogą ci w doborze kolumny? Gdybyś oceniał audiofilskimi kryteriami sprzęt sceniczny, to żaden koncert by się nie odbył, bo żadnego wzmacniacza czy kolumn byś nie dopuścił do użycia jako godnego do grania muzyki. Podobnie do kabli z tytułu - to można zweryfikować - bo są dobrze nagłośnione koncerty - i spokojnie zamknąć temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość StaryM

(Konto usunięte)

Gdybyś oceniał audiofilskimi kryteriami sprzęt sceniczny, to żaden koncert by się nie odbył, bo żadnego wzmacniacza czy kolumn byś nie dopuścił do użycia jako godnego do grania muzyki.

Chciałeś powiedzieć, że audiofilski to przymiotnik równoważny - niekompetentny i bezsensowny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

??

 

Ma się rozumiec ze te z ebay to zwykly chinski wtyk, a te użyte w produktach kbl sound mimo podobienstwa, wykonane są w kosmicznej technologii i maja ze soba niewiele wspólnego ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncepcja przewodu nie dotyczy wtyku. Mam wyliczyć, ile różnych firm wykorzystuje wtyk WBT-1044?

 

Połowa kolumn ma zaciski WBT i jeśli zaprezentujemy zdjęcie z ich zbliżeniem, to uprawnia to do powiedzenia, że ta niezliczona liczba konstrukcji gra tak samo?

 

Może jednak przyjmijmy, że w obecnym temacie powinni się wypowiedzieć ludzie, którzy doświadczyli czegoś w związku z poznaniem tych kabli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowinkami jest tak. Przedsiębiorca wkłada pieniądze w nowatorskie rozwiązania. Badania rynku, badania wewnętrzne, testy, marketing...itd. W przypadku tej firmy jedynym wkładem jest chyba marketing, bo jeśli coś podobnego jest już na rynku to jaka to nowość. Cena produktu wtedy jest nie uzasadniona, bo gdzie koszty.

Przyznawanie się do stosowania chińszczyzny pod argumentem, że inaczej się nie da, albo że wszyscy tak robią to absurd.

Komponenty na takie druty można kupować w europie lub USA, w Polsce bez problemu.

Aż taka zbieżność w wyglądzie? Dajcie spokój z tłumaczeniami. Mi to wygląda na demagogię, trudne słowo.

 

Demagogia (gr. demos lud, agogos wiodący, prowadzący) – wpływanie na opinię publiczną poprzez działanie obliczone na łatwy efekt, poklask.

 

Demagogia rozwinęła się już w starożytnej Grecji, lecz pierwotnie miała nieco inne niż współcześnie znaczenie. Po grecku znaczy to "prowadzący lud". Nazywano tak doskonałych mówców potrafiących wpływać na decyzję zgromadzenia ludowego. Izokrates przeciwstawiał demagoga tyranowi, lecz już wówczas Tukidydes zauważał, że demagog prowadzi lud schlebiając jego próżności.

 

Współcześnie oznacza to kłamanie na rzecz wygranej w wyborach lub schlebianie wyborcom, np. rozdawanie kiełbasek. Za demagogię uważane są kłamstwa, składanie popularnych i efektownych, ale nie dających się spełnić obietnic (populizm) albo składanie obietnic bez intencji ich realizacji, schlebianie masom, szukanie kozła ofiarnego, stosowanie nielogicznych, ale przekonujących argumentów.

 

Om3ga, ale o niczym to nie świadczy. Te same wtyki stosuje Acrolink :)

 

Niby skąd wiesz jakie wtyki stosuje Acrolink, na stronie jest napisane gdzie zamawiają?

Problem dużych producentów polega na tym, że jak się da coś wyprodukować Chińczykom to potem zalewają tym świat, oczywiście za ułamek ceny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>> bogdanmazur

 

Rozumiem, że jak idziesz na rozmowę o pacę, to na wstępie mówisz, że to co ty możesz zaoferować pracodawcy może zaoferować również kilka setek innych osób w tym regionie i na tym kończysz?

 

Firma, to wartości. Nie da się ich poznać, jeśli nie masz z nią żadnego kontaktu. Twierdząc inaczej uprawiasz... demagogię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

StaryM i vcore, skoro kwestionujecie wpływ kabli na brzmienie to po co w ogóle wypowiadacie się na ten temat. Jest to dla mnie nie pojęte. Wpływ kabli jest oczywisty. Im wyższej jakości sprzęt tym wyraźniejsze są wszelkiego rodzaju zmiany. No ale temat był już wałkowany wielokrotnie i nie zamierzam nikogo uświadamiać. Problem polega na tym że nie rozumiem po co wypowiadacie się na temat firmy produkującej kable skoro temat kabli jest wam zupełnie obcy.

 

W przypadku tej firmy jedynym wkładem jest chyba marketing, bo jeśli coś podobnego jest już na rynku to jaka to nowość.

 

bogdanmazur, właśnie to co Ty uprawiasz to jest pomówienie. Kto powiedział że te kable nie mają swojej technologii i własnego patentu na dobór żył, ich grubości, sposobu izolacji itp. Przecież nikt producentowi kabli nie każe własnoręcznie wytapiać miedzi czy srebra, bo jak sam producent stwierdził, tylko kilka firm na świecie jest w stanie taki proces technologiczny przeprowadzić. Czy to znaczy że małe firmy jak Auditorium23, Stereovox itp. są do niczego?? Nie, wręcz przeciwnie.

 

Co do jakości tych kabli to mogę powiedzieć, że rozmawiałem z producentem kabli i wielokrotnie testowałem te kable. To nie jest człowiek który pewnego dnia postanowił sobie produkować kabelki a drugiego dnia założył swoją firmę, tylko ktoś kto prze kilkadziesiąt lat zajmuje się wysokiej klasy sprzętem audio i to nie jakimś budżetowym tylko Hi-endowym i od 10 lat robi kable profesjonalnie. Dopiero teraz postanowił wejść na rynek komercyjny i od razu wieszają na nim psy.

 

Bardzo niekulturalne i nieładne postępowanie osób, które w życiu nie słyszały tych kabli a nawet nie miały ich w ręku.

 

Nie bronię tego producenta dlatego że mam w tym jakiś interes, tylko dlatego że nie rozumiem osób które nie znając produktów wypowiadają się w sposób całkowicie nieodpowiedzialny. Ponadto wiem ile producent KBL Sound wkłada wysiłku i pracy żeby kable rzeczywiście były na wysokim poziomie. To są lata prób i eksperymentów z kablami i ich budową. Możecie mi wierzyć lub nie. Produkty same się obronią, ale jeżeli ktoś nie chce nawet posłuchać bo i tak nie wierzy w kable to po jakiego grzyba w ogóle zawraca głowę swoimi wypowiedziami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wątek nie ma powodu znikać - wystarczy przeczytać wyjaśnienia producenta w wątku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Szanowni Panowie Moderatorzy

 

Rzecz nie jest w tym ,żeby zdejmować każdy wątek z KBL Sound w tytule. To rzecz jasna do niczego nie prowadzi. Rzecz w tym ,żeby ustalić pewną etykę wieszania postów przez członków forum i respektowanie wykroczeń poprzez zawieszenie konta ,lub ujemne punkty na skali reputacji . Coś co sprawi ,że ludzie bedą odpowiedzialni za swoje słowa oraz unikać będą pomówień i zwykłego chamstwa w stosunku do siebie na wzajem. Takie działania w celu podniesienia kultury dyskusji, sprawią moim zdaniem ,że

forum stanie się bardziej wartościowe i zasobne w treści ,które inni mieliby ochotę przeczytać. Pamiętajcie o tym, że jakość forum jest dokładnie taka jak jego społeczności pisanie , parafrazująć wypowiedziedź wielkiego poety.

 

 

 

Teraz: wracając do tematu KBL Sound , firmy ,której produkty znam i używam,człowieka ,który stoi za tą marką ,który jest również osobą otwartą ,kompetentną i uczciwą, oraz produktów ,które są owocem jego autorskich opracowań ,z cenami skalkulowanymi na podstawie realnych działań rynkowych i zangażowanych nakładów finasowych:

 

Ktoś ,zatytułował wątek " KBL Sound - PRZEKRĘT !etc"

 

Wystosowano prośbę o:

 

Zmianę tytułu - który zawiera sugestię o nieuczciwości producenta i firmy.

nikogo to chyba nie powinno dziwić - znaczenie słowa przekręt jest oczywiste i nie jest to znaczenie pochlebne lub budzące zaufanie.

 

Poproszono grzecznie o satysfakcje, przeprosiny i sprostowanie pomówienia .

Prosta sprawa do sprostowania dla moderatorów . Wiem,bo sam moderuję na różnych szablonach - moim zdaniem ,rzecz w dobraj woli i zrozumieniu czyichś roszczeń i odpowiedzialności dziennikarskiej.

 

 

Żadnej z tych ,rzeczy nie uczyniono- po prostu zdjęto wątek , który w google wciąż wisi na pierwszej pozycji ,wraz ,ze swym szkalującym tytułem i głosami zabranymi w dyskusji . W nowych wątkach , bez znaczenia na temat, ta sama grupa członków ( choć raz nazwa adekwatna do statusu- to niełatwe słowo ;) powraca ze swoimi niesprawdzonymi sensacjami , linkami i pomówieniami.

 

To oczywisty rezultat braku sankcji za takie skandaliczne zachowania. Gdyby zostali zawieszeni na ( miesiąc powiedzmy ) temat umarłby śmiercią naturalną a lekcja zostałaby zapamientana na przyszłość , jakakolwiek byłaby okazja.

 

Fakt,że użytkownicy deklarujący się jako profesjonaliści ,pozwalają sobie na podobne komentarze i linki , zakrawa na skandal. Na każdym z 8 forach na

których piszę ( 6 anglojezycznych, 2 hiszpańskojęzyczne) tego rodzaju akt równałby się natychmiastowemu wykluczeniu i zdjęciu konta. Profesjonaliści nie mają prawa do komentarzy tego typu na żadnym znanym mi forum.

 

Dopóki to nie ulegnie zmianie ,Krzywda która spotkała tu Pana Szczerbowskiego i prawdopodobnie narazi go na straty w biznesie ,może spotkac każdego producenta lub zwykłego urzytkownika, w zależnosci od widzimisie chamstwa.

 

Jestem w 100% przekonany ,że potencjalni reklamodawcy widząc takie jak tu opisuje działania ,oraz oceniając poziom lingwistyczno-merytoryczny wątków

raczej nie bedą zainteresowani publikowaniem nań swoich treści reklamowych.

 

Ja osobiście bym tego nie uczynił, dopóki obowiązujące standardy zezwalają na happeningi tego typu jak ów nieszczęsny , wyżej opisany .

 

Dziekuję. Mam nadzieję,że krytyka ta postrzerzona zostanie jako konstruktywna. Nie napisałem jej ze złośliwości ,ale z dobrze pojętej troski oo interesy ,właścicieli portalu, podmiotów gospodarczych oraz uczestników indywidualnych pragnących dzielić się swoimi pasjami z osobami dzielącymi te same zainteresowania i zależy im by ICH forum było możliwie najwyższych lotów ,tak by chciałoby się do niego

powtórnie logować i brać czynny udział w jego funkcjonaowaniu i rozwoju .

(treści)

 

Kolego WUELEM, poznawać powiadasz. Czyli kupić, a potem płakać?

 

Proponuje wypożyczyć za kaucją , posłuchać i mieć opinię - własną ;)

 

Potem można kupić lub nie ,są gusta i gusta i nie wszystko musi się każdemu podobać. W iinym przypadku podpisuję się pod pańską demagogią w ujęciu WUELEM ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasa, kasa, kasssa, najważniejsza jest kasssa, bo co komu po splendorze, po fanfarach i pochwałach znajomych znanych i lubianych, jak kasy ni mo ?

 

???

mógłbyś Kazik rozwinąć swą złotą myśl ,tak by przystawała do reszty duskusji ?

 

proszę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

Ech,gdyby cena tych kabli była podobna jak ich wygląd,nie byłoby dyskusji.

Osobiście nie chciałbym znaleść się w sytuacji kupując komplet kabli za kilka tysięcy zł,

widząc póżniej podobne kilkukrotnie tańsze.

Oryginalnym kablem będzie ten który zrobisz i odziejesz w ubranko sam "audiofilu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nigdy nie został udowodniony.

 

Tutaj nie ma nic do udowadniania SM. Słuchasz dla własnej przyjemności mniemam,jak my wszyscy tutaj i gdzie indziej ;) Jeśli słyszysz różnicę i w twoim odczuciu kabel warto kupić bo poprawia brzmienie systemu - ok kupujesz ,

 

jeśli nie słyszysz żadnej poprawy brzmienia ,trudno byś wydał xxx sumę jaka by ona nie była na coś co twoim zdaniem nie ma sensu. To jałowa z twojej strony dyskusja - jest tyle fajnych rzeczy na która można wydać własne ciężko zarobione pieniądze , i całe szczęście nie ma tutaj przymusu. Rower górski ,sportowy samochód, biżuteria dla lubej ,rejs do okoła świata, by podac kilka przykładów.

 

Dziwię się ,że chce ci się ślęczęć przed monitorem i zabierać głos w dyskusji na tematy w które nie wierzysz , nie są udowodnione ,lub generalnie poza obszarem twoich zainteresowań. Zwyczajnie sie zastanawiam ,w jakim celu ?

 

To jak z chodzeniem do kościoła ,gdy jednak w istnienie Boga sie nie wierzy,

nieprawdaż ?Nikt nigdy nie dowiódł,że isnieje. No bo po co dla sąsiadów, godzina z życia staracona w każdy weekend na próżno i jeszce pół ,żeby spodnie wyprasować ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregdee

 

nie ustosunkowując się do meritum wątku (który zresztą przekroczył granicę),mógłbym zapytać czy jesteś gregdee na HiFiWigwam UK Forum ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Pozwolę sobie zabrać głos odnośnie produktów Pana Roberta,

otóż takowe posiadam,a konkretnie interkonekty hologram,oraz sieciówke spectrum.

Przyznam iż początkowo zanim przesłuchałem ich byłem raczej nastawiony na ich zwrot,miało to być tylko zaspokojenie ciekawości:-)

Jednak sprawa wygląda zupełnie inaczej,te przewody są naprawdę rewelacyjne,holoogram gra bardzo podobnie jak harmonix 101gp a to już przecież wysoko ceniony kabelek.

A i jeszcze jedno co do sieciówki to jest w nim zastosowana wtyczka oyaide i wygląda inaczej niż kupiona (z ciekawośći) na allegro za 89zł,

Tak że polecam naprawdę sprawdzić w swoim systemie,tak dla własnego przekonania,chociaż poto by nie pisać potem bzdur na forum.

 

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie już spokój, naprawdę.

Albo zmieńcie nazwę firmy albo asortyment, bo ten numer z kabelkami raczej już nie przejdzie.

No chyba że macie forumowiczów za półdebili z porażeniem mózgowym, którzy gładko łykają wymyślane w locie farmazony

o tylu przypadkowych podobieństwach w jednym głupim kabelku i amerykańskich nanotechnologiach ukrytych wewnątrz ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Pozwolę sobie zabrać głos odnośnie produktów Pana Roberta,

otóż takowe posiadam,a konkretnie interkonekty hologram,oraz sieciówke spectrum.

Przyznam iż początkowo zanim przesłuchałem ich byłem raczej nastawiony na ich zwrot,miało to być tylko zaspokojenie ciekawości:-)

Jednak sprawa wygląda zupełnie inaczej,te przewody są naprawdę rewelacyjne,holoogram gra bardzo podobnie jak harmonix 101gp a to już przecież wysoko ceniony kabelek.

A i jeszcze jedno co do sieciówki to jest w nim zastosowana wtyczka oyaide i wygląda inaczej niż kupiona (z ciekawośći) na allegro za 89zł,

Tak że polecam naprawdę sprawdzić w swoim systemie,tak dla własnego przekonania,chociaż poto by nie pisać potem bzdur na forum.

 

 

Pozdrawiam.

No juz widze jak wszyscy idą i kupują '(nie)chinola' za 1800/m zeby 'sprawdzić z ciekawości'.

Konto załozone dziś, pewnie pierwszy i ostatni post z niego napisany ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Przyznam iż początkowo zanim przesłuchałem ich byłem raczej nastawiony na ich zwrot,miało to być tylko zaspokojenie ciekawości:-)

Jednak sprawa wygląda zupełnie inaczej,te przewody są naprawdę rewelacyjne,

 

 

znaczy się schizofrenia, omamy, zaburzenia percepcji, czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego to nie wiem co Ci dolega,od tego są inne fora,

Napisałem jakie jest moje zdanie,a że to mój pierwszy tu post nie znaczy że go nie mogę wyrazić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No juz widze jak wszyscy idą i kupują '(nie)chinola' za 1800/m zeby 'sprawdzić z ciekawości'.

Nie trzeba kupować, wystarczy wypożyczyć. I chyba o to chodziło w tej wypowiedzi. Wszystko przekręcane jest tu tendencyjnie, wyraźnie w złej wierze. Osoby, które nie zetknęły się z tymi produktami z uporem godnym lepszej sprawy torpedują wypowiedzi tych, którzy się z nimi zetknęli (i na ogół zresztą przy nich pozostali) i starają się wszystko pokazać od jak najgorszej strony.

To wszystko wskazuje wyraźnie, że jest to kampania rozpętana przez konkurencję zaniepokojoną bardzo dobrym przyjęciem oferty firmy przez profesjonalistów: recenzentów, dealerów, ale i samych klientów spoza rzeczywistości wirtualnej. Kilka wpisów z intencją anty pochodzi nawet bezpośrednio od osób z branży. Ale produkt zawsze ostatecznie broni się sam i to faktyczni użytkownicy decydują o jego wartości. Wobec zainteresowania ofertą firmy również poza granicami kraju, kilka wybranych produktów zostało wysłanych do testów, zobaczymy więc z jakiś czas, jaki znalazły oddźwięk tam, gdzie nie docierają głosy niszczycieli polskich marek...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to są "omamy"?

 

Omamy to są:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omamy to są:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Aaaa OK :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

To wszystko wskazuje wyraźnie, że jest to kampania rozpętana przez konkurencję...

To nie żadna kampania, to Polska... taki grajdół na mapie świata.

 

Wiesz o co się modli Polak z jedną krową?

Żeby drugiemu, co ma dziesięć zdechło przynajmniej 9.

 

Najlepiej przestać tu zaglądać tylko robić swoje.

Nikt kto ma szczątkowe ilości rozumu w głowie nie zwraca uwagi kto tu i dlaczego coś pisze a ci co najwięcej krzyczą - zapewniam - nie kupią nawet tego chińskiego kabla, bo chińczyk kupuje od drugiego chińczyka i tez ich w ch.... robi. :)

 

Jest jeszcze u "podejrzliwych" słowo klucz - DYMAĆ!

 

Oni najlepiej sobie samemu druta ciągną, wtedy są przekonani, że nikt złotówki na nich nie zarobił a zarazem ich nie wydymał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.