Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki wysokiego lotu


Piotr Ryka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muuhau,

Ja miałem podobne dylematy jak Ty, gdyż na słuchawkach słcuham głównie jazzu.

Z tym, iż mnie lekkie osłabienie basu w AKG odpowiada, gdyż bardzo nie lubię gdy mi łupie w słuchawkach prosto w uszy.

Kwestią jest tutaj dobór wzmacniacza.

Mam K701 i obecnie napędza je wzmacniacz Black Pearl forumowego kolegi Michelangelo.

Z tym wzmakiem dźwięk jest szybki, gładki, równy w calym paśmie, szczegółowy, ale nienachalny, bas ma kontur i zejście (oczywiście tutaj limitowane przez AKG).

Cena przekracza założony budżet, ale obawiam się, że za 500-600 (nowy) ciężko będzie znaleźć idealny wzmacniacz do tych słuchafonów.

Miałem też Heed Canampa, gdzie bas był potężniejszy, ale mniej konturowy, dźwięk zaś całościowo mniej detaliczny i wolniejszy niż z Black Pearl, barwa zaś odrobinkę dopalona.

Koniec końców, jeśli chcesz AKG, to chyba taki bas trzeba zaakceptować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie to raczej nic lepszego od wariacji na temat lehmann/lovely cube nie znajdziesz, za podobne pieniądze jest jeszcze hybryda od micszu, jak wybierzesz jakieś słuchawki z impedancją powyżej 120ohm to możesz pomyśleć o lampowcu. Majkel trochę się ceni, ale faktem jest że się z tego utrzymuje więc musi mieć co do kotła włożyć, a nie zleca tego małym chińskim rączkom, dlatego jego sprzęt kosztuje tyle

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie możesz polować na Lehmann Black Cube Linear Clone.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ten spokojnie napędzi Q701 i nie tylko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez frost1971

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jezeli podoba Ci sie prezentacja grado to w pierwszej kolejnosci zmien reszte toru. Jestem pewien ze audist nie potrafi wydobyc basu i "wypelnienia" z grado. Ja tak mialem z sr325is i z beresfordem. dopiero dobry wzmacniacz byl w stanie napedzic te sluchawki. K701 graja z oddali, czyli przeciwnie niz grado. Mi osobisci przeszkadza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jezeli podoba Ci sie prezentacja grado to w pierwszej kolejnosci zmien reszte toru. Jestem pewien ze audist nie potrafi wydobyc basu i "wypelnienia" z grado. Ja tak mialem z sr325is i z beresfordem. dopiero dobry wzmacniacz byl w stanie napedzic te sluchawki. K701 graja z oddali, czyli przeciwnie niz grado. Mi osobisci przeszkadza.

 

A jaki wzmacniacz mógłbyś polecić?

 

Ktoś ma jakieś inne propozycje - doświadczenia jazzowo słuchawkowe?

 

AKG K550

Shure SRH940

HiFiMan HE-300

Denon AHD2000

 

?

 

W tej cenie możesz polować na Lehmann Black Cube Linear Clone.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ten spokojnie napędzi Q701 i nie tylko.

 

Dzięki.

A gdzie można kupić taki klon/kto go może złożyć?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ebayu od chińczyka najłatwiej kupić, ewentualnie używany.

Możesz pomyśleć nad sohą raczej nie łatwo znaleźć w dobrej cenie, więc pewnie będziesz musiał dołożyć, ale chyba warto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki wzmacniacz mógłbyś polecić?

 

Obecnie posiadam Forum IV (na sprzedaż), Black Pearl. Miałem przez chwilę Schiit Valhalla. Słuchałem Naim Headline, Project Headbox. Moim zdaniem najlepszy z w/w jest BP. Jest najbardziej uniwersalny, szczegółowy.... nie chcę tu wyjść na jakiegoś "naganiacza", ale myślę, że warto chociaż posłuchać. Dobrze byłoby posłuchać klona Lehmana. Na pewno będzie tańszy od BP. Czy jakościowo "wystarczy", nie wiem. Nie słuchałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez walkman6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bezapelacyjnie najciekawsze nauszniki do jazzu bylyby starsze DT880 (nie obecne Pro, tylko wlasnie model 2003, najlepiej). Muzyka akustyczna na nich zyje przewybornie.

 

Ja bym wpierw jednak zaczal od wzmacniacza, z tymi konkretnymi DT880 warto sprobowac wzmak Dubiela (jesli ma byc za jakies ludzkie pieniadze), ponizej:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Mozliwe ze i Grado SR225 zagraja na tyle dobrze, ze sie nie bedziesz chcial ich pozbywac, jesli jednak uznasz ze to wciaz nie to, wowczas mozesz posluchac wspomnianych Beyerow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli specyficzna prezentacja Grado Ci odpowiada, to powinieneś poszukać w wyższych modelach tej marki np używanych RS1.

Zapraszamy na profil Triangle Audio Polska

www.facebook.com/TrianglePolska/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ebayu od chińczyka najłatwiej kupić, ewentualnie używany.

Możesz pomyśleć nad sohą raczej nie łatwo znaleźć w dobrej cenie, więc pewnie będziesz musiał dołożyć, ale chyba warto.

 

Tak, ale na ebayu sprzedają tylko klony Black Cube, nie ma Linear'a. Chociaż to kosztowałoby pewnie jeszcze więcej.

 

Soha MKIII słuchałem ostatnio u Luiis'a. Jego własnej, bardzo solidnej, produkcji. Rzeczywiście jest to bardzo dobry i ładny wzmak, ale kosztuje ok. 1.500,-.

 

Ktoś może udostępnić BLC lub Black Pearl do przesłuchania? Najlepiej we Wrocławiu.

 

I jeszcze hybryda MicSzu - bardzo mi się podoba, ale bez odsłuchu nie kupię.

 

Obecnie posiadam Forum IV (na sprzedaż), Black Pearl. Miałem przez chwilę Schiit Valhalla. Słuchałem Naim Headline, Project Headbox. Moim zdaniem najlepszy z w/w jest BP. Jest najbardziej uniwersalny, szczegółowy.... nie chcę tu wyjść na jakiegoś "naganiacza", ale myślę, że warto chociaż posłuchać. Dobrze byłoby posłuchać klona Lehmana. Na pewno będzie tańszy od BP. Czy jakościowo "wystarczy", nie wiem. Nie słuchałem.

 

Forum chyba nie zgrywa się dobrze z niskoimpedancyjnymi słuchawkami. Jest raczej do wysokoohmowych. (dziwne słowa;)

BLC ma rzeczywiście dobre wzmocnienie przy niskim oporze - 400mW/60R.

 

Jest jeszcze Little Dot I+ z chińskich hybrydek. 800mW/32R !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum jest do sprzedania za 800, bez obudowy coprawda, ale to chyba nie jest problem zrobić albo dokupić jakaś budę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile na ebay,kosztuje Lehmann Black Cube Linear Clone,ja kupowałem na allegro kompletny w obudowie kosztował coś około 600 zł.

I jeszcze hybryda MicSzu - bardzo mi się podoba, ale bez odsłuchu nie kupię.

U MicSza można chyba zwrócić jak nie podejdzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile na ebay,kosztuje Lehmann Black Cube Linear Clone,ja kupowałem na allegro kompletny w obudowie kosztował coś około 600 zł.

 

Mógłbyś mi jakiś kontakt podesłać, bo jakoś teraz nic nie ma.

Znalazłem tylko na ebayu klon BLC za ok 700,-. Lovely Cube Premium

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zlecic komus zlozenie oraz dobranie elementow klona?Ostatnio w zakladce "rozne kostki do wziecia" forumowicz oferowal za 50 zl chyba plytki do klona.Lacznie z obudowa nie wyjdzie drozej jak 500 zl, a wzmacniacz jest na prawde wart swoj ceny.Po dobraniu odpowiednich elementow potrafi zagrac wysmienicie, zwlaszcza z opa2228 (bardzo neutralny opa).

Mocy ma tyle , ze dla mniej wybrednych moze starczyc na dluuugie lata, zmieniac mozna tylko zrodlo ;) U mnie z cal! gra swietnie, dolacze tylko daca na ad1865 i zmieniam sluchawki na 770 pro.

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukam ,kupowałem jakoś ponad rok temu,jak mam to wyślę na PW.

Zobacz jeszcze tutaj:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jest PCB,a sprzedaje kolega forumowy ,może by złożył.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez frost1971

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muuhau, tel.do Pana od którego kupiłem clona lehmanna w b.ładnej czarnej obudowie.Polutowany bardzo czysto i schludnie za pomocą stacji lutowniczej. tel.XXXXXXX-844.polecam.

 

Dodam że możliwy jest od razu upgrade (drabinka zamiast potka ,lepsze kondy i rezystory,wymiana OPA na inny w/g gusty i życzenia)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez palton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muuhau, tel.do Pana od którego kupiłem clona lehmanna w b.ładnej czarnej obudowie.Polutowany bardzo czysto i schludnie za pomocą stacji lutowniczej. tel. 662-250-844.polecam.

 

Dodam że możliwy jest od razu upgrade (drabinka zamiast potka ,lepsze kondy i rezystory,wymiana OPA na inny w/g gusty i życzenia)

A jaka jest cena tego upgradowanego Clona ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hd 650 > "muuhau, tel.do Pana od którego kupiłem clona lehmanna w b.ładnej czarnej obudowie.Polutowany bardzo czysto i schludnie za pomocą stacji lutowniczej. tel. XXX-XXX-844.polecam."

 

Zastanów się, nie podajemy numerów telefonów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG K550

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze wpisy na tym forum traktowane sa przez zarzad jak mieso. Napisalem swoje spostrzezenia na temat sluchawek do jazzu za 1500PLN w jednym watku, za chwile patrze, nie ma juz watku, a wszystko magicznie zostalo przeniesione, inny temat i inna zakladka, ale co tam. Czyste jaja.

 

az sie odechciewa cokolwiek tu pisac...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze wpisy na tym forum traktowane sa przez zarzad jak mieso. Napisalem swoje spostrzezenia na temat sluchawek do jazzu za 1500PLN w jednym watku, za chwile patrze, nie ma juz watku, a wszystko magicznie zostalo przeniesione, inny temat i inna zakladka, ale co tam. Czyste jaja.

 

az sie odechciewa cokolwiek tu pisac...

 

Szalenie mi przykro, że kolega wylądował nie tam gdzie zamierzał, ale proszę wierzyć, nie ponoszę za to żadnej odpowiedzialności. Dla złagodzenia nastroju polecam mój wątek "Słuchawki wysokiego lotu" na forum audiohobby, gdzie traktowanie forumowiczów jest bez porównania właściwsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze wpisy na tym forum traktowane sa przez zarzad jak mieso. Napisalem swoje spostrzezenia na temat sluchawek do jazzu za 1500PLN w jednym watku, za chwile patrze, nie ma juz watku, a wszystko magicznie zostalo przeniesione, inny temat i inna zakladka, ale co tam. Czyste jaja.

 

az sie odechciewa cokolwiek tu pisac...

To była tylko kwestia czasu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Lovely Cube mozna zamowic sobie tutaj w konfiguracji na zyczenie:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

The Protagonist DAC by McGyver, Dynaco ST35, Hifiman HE5LE:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem Piotrze ze to nie Ty, to nie Twoj styl. Napisalem tutaj swoj komentarz uznajac ze osoba dokonujaca ciec i przeklejen czyta ten watek.

 

Co do wolnosci i swobody pisania, ja tu nie widze jakiejs wiekszej roznicy, dlatego jedno i drugie forum powoli popada w stagnacje, co latwo zaobserwowac. Sa momenty luzu, a potem sie dostaje z nienacka w leb.

 

Jedyna roznica pomiedzy Audiostereo i Audiohobby jest taka, ze tu na AS, jak zajdzie potrzeba, blokuje sie piszacego delikwenta odgornie aby wiecej nie pisal niewygodnych tresci. Natomiast na Audiohobby, choc 'zle' wpisy sa wciaz kasowane wedle roznego 'widzimisie', to o usuniecie konta trzeba jednak poprosic, nawet jeskli wbrew sobie, czego w obu przypadkach sam doswiadczyles.

 

Nie sprawia mi to jednak zadnej satysfakcji, ze tak jest.

 

Skoro juz ta dyskusja zeszla na takie obszary, nalezy tez dodac dla pelniejszego oddania roznic, ze na Audiohobby, jestesmy jednak mimo wszystko wlascicielami swoich wpisow, o tyle co prawda, ze kiedy usuwamy swoje konto, mamy przynajmniej prawo skorzystac z ich usnuniecia/zabrania z soba, zacierajac tym samym slad po naszej bytnosci, jesli wola takowa.Tutaj na Audiostereo nie ma takiej mozliwosci.

 

Wszystkich piszacych w tym watku, a zainteresowanych czysto sluchawkami, przepraszam za te off topy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie K701/Q701 i klon Lehmanna to niezbyt udane połączenie, strasznie nudny i usypiający dźwięk.

Jedne z najlepszych tanich słuchawek do jazzu jakie znam, to stare AKG K340. Pojawiają się nieraz na Allegro w okolicach 300 zł. Niestety ich wadą jest bas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem Piotrze ze to nie Ty, to nie Twoj styl. Napisalem tutaj swoj komentarz uznajac ze osoba dokonujaca ciec i przeklejen czyta ten watek.

 

Co do wolnosci i swobody pisania, ja tu nie widze jakiejs wiekszej roznicy, dlatego jedno i drugie forum powoli popada w stagnacje, co latwo zaobserwowac. Sa momenty luzu, a potem sie dostaje z nienacka w leb.

 

Jedyna roznica pomiedzy Audiostereo i Audiohobby jest taka, ze tu na AS, jak zajdzie potrzeba, blokuje sie piszacego delikwenta odgornie aby wiecej nie pisal niewygodnych tresci. Natomiast na Audiohobby, choc 'zle' wpisy sa wciaz kasowane wedle roznego 'widzimisie', to o usuniecie konta trzeba jednak poprosic, nawet jeskli wbrew sobie, czego w obu przypadkach sam doswiadczyles.

 

Nie sprawia mi to jednak zadnej satysfakcji, ze tak jest.

 

Skoro juz ta dyskusja zeszla na takie obszary, nalezy tez dodac dla pelniejszego oddania roznic, ze na Audiohobby, jestesmy jednak mimo wszystko wlascicielami swoich wpisow, o tyle co prawda, ze kiedy usuwamy swoje konto, mamy przynajmniej prawo skorzystac z ich usnuniecia/zabrania z soba, zacierajac tym samym slad po naszej bytnosci, jesli wola takowa.Tutaj na Audiostereo nie ma takiej mozliwosci.

 

Wszystkich piszacych w tym watku, a zainteresowanych czysto sluchawkami, przepraszam za te off topy.

 

Całkowita zgoda. Dlatego mam zamiar założyć własną stronę, by bez przeszkód publikować "niechciane" treści. W tym wszystkim jedna rzecz mnie dziś srodze zezłościła. Przez ostatnie dwa lata walczyłem na Audiohobby o wolność od moderacj, bo miało to być przecież wolne forum. W tytule tak tam piszą. Niezależnym się mienią. Mowy o tym nie było, bluzgami mnie częstowali. A teraz, kiedy Lancaster z Gustawem szczęśliwie już się mnie stamtąd pozbyli, po paru miesiącach ten sam Gustaw pisze dziś, żeby tytułem eksperymentu znieść moderację, a Lancaster - patrzcie państwo - się z nim zgadza. Nie napiszę co myślę o takich ludziach. Szkoda mi pióra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowita zgoda. Dlatego mam zamiar założyć własną stronę, by bez przeszkód publikować "niechciane" treści. W tym wszystkim jedna rzecz mnie dziś srodze zezłościła. Przez ostatnie dwa lata walczyłem na Audiohobby o wolność od moderacj, bo miało to być przecież wolne forum. W tytule tak tam piszą. Niezależnym się mienią. Mowy o tym nie było, bluzgami mnie częstowali. A teraz, kiedy Lancaster z Gustawem szczęśliwie już się mnie stamtąd pozbyli, po paru miesiącach ten sam Gustaw pisze dziś, żeby tytułem eksperymentu znieść moderację, a Lancaster - patrzcie państwo - się z nim zgadza. Nie napiszę co myślę o takich ludziach. Szkoda mi pióra.

 

Narescie Piotrze! nie moge sie doczekac wlasnie zalozenia przez ciebie wlasnej strony,profesjonalnej i uczciwej!wlasnie wrocilem z Hiszpani i po 20 dniac urlopu jestem wypoczety,w przyszlym tygodniu przychodzi ostatnia paczka z Wloch z sluchawkami,mam nadzieje ze nie bedzie w niej makaronu zamiast sluchawek,bo to roznie bywa hi hi,ale ciebie zaskocze pozytywnie tym zakupem,dopoki nie dostane, to bede sie denerwowal, bo to zakup od prywatnej osoby.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się domyślam Mirek faktycznie będzie miał K1000 i to z kablem StefanAudio Art, a do tego Cary 300 SEI. Ale może coś się zmieniło.

 

Wysyp HE-6 jest być może związany z ofensywą marketingową Audez'e, propagującą Ich model LCD-3 jako lepszy od topowych Hi-FiMAN'ów. Ciekaw jestem jak to wygląda w praktyce. Redaktor Dyba w najnowszym numerze High Fidelity pisze, że to święta prawda (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ), a na Head-Fi czytałem z kolei opinię gościa rozczarowanego brzemieniem LCD-3 względem starszych LCD-2. Kto inny sprzedaje tam LCD-3, bo kupił Staksa 009. I tak to się kręci.

RMS, dystrybutor na Polskę Hi-FiMAN'a, nie jest zapewne z tej recenzji na High Fidelity szczególnie zadowolony, bo dostarczył HE-6 do porównania. (Osobiście wysyłałem, bo były wcześniej u mnie.) Pozostaje jedynie żałować, że samemu nie miało się okazji do takich porównań. Żałuję też, że polski dystrybutor Denona nie chce użyczyć nowych AH-D7100. Trochę to dziwna polityka, ale cóż, każdy ma prawo do swojej.

 

Ale najlepsze jest to, że Sennheiser za swoje HD 700 dostał nagrodę EISA. Patrzcie i uczcie się. Tak się robi słuchawki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HE-6 raczej dobrze wypadały w tym porównaniu dopóki recenzent nie znalazł magicznego połączenia i w tym momencie już pewnie myślał o LCD-4 i o tym jaki byłby kłopot z ich ściągnięciem, gdyby LCD-3 nie wyszły zwycięsko.

 

To, że pan Dyba poszukiwał dla siebie to fajnie, dobrze dla niego, ale nie powinien się zabierać do pisania recenzji bez przygotowania sprzętu. Bo jeśli HE-6 były tak transparentne jak on to opisywał to aż prosiło się o poszukanie magicznego połączenia również dla nich.

 

Piotrze, olać D7100, ciekawsze Fostexy TH900.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.