Skocz do zawartości
IGNORED

CD do 10 tys. zł.


tomaszE

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli tak by było, to znaczy że warto kupić tego T+A. Czy Ci wierzę? Wierzę. Choć w audio nie warto być zbytnio ufnym. Można nieźle wtopić.

 

No ,nie tylko w audio :) Słusznie zauważyłeś ,że być może nie trzeba kupować cd za 10 tys, a resztę przeznaczyć na lepszy wzmacniacz. Decyzja należy oczywiście do załozyciela wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrok, R-S700 to nie jest ampli kina domowego, tylko amplituner stereo. Ty bys Toya nie wybral (zdanie uszanuje), jednak ja wybralem go do swojego stereo.

 

fxx, nie chodzi o pieniadze, bo uzywka Densena kosztuje tyle co nowa R-S700. Dlaczego zakladasz, ze nie slysze? Ja nie zakladam, ze Ty sie oszukujesz. I tutaj roznimy sie.

Sam napisałeś że nie słyszysz różnicy. Jeśli nie słyszysz to szczęśliwy z Ciebie człowiek. Bo możesz pozostać przy tanim sprzęcie .. i tylko tyle.. Czy ja się oszukuję, nie wiem może ale różnice pomiędzy Yamahą a B100 są dla ogromne i oczywiste (obydwa urządzenia znam). I jeszcze raz podkreślam że dziwi mnie tylko to że nie słysząc udzielasz rad na forum..A ponadto zgadzam się z ZIldjianem, za dużo wtopiłem w CD-ki używane, zawsze coś się dzieje z mechaniką i optyką. Jak chcesz wydać 10k kup nowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Sam napisałeś że nie słyszysz różnicy. Jeśli nie słyszysz to szczęśliwy z Ciebie człowiek. Bo możesz pozostać przy tanim sprzęcie .. i tylko tyle.. Czy ja się oszukuję, nie wiem może ale różnice pomiędzy Yamahą a B100 są dla ogromne i oczywiste (obydwa urządzenia znam). I jeszcze raz podkreślam że dziwi mnie tylko to że nie słysząc udzielasz rad na forum..A ponadto zgadzam się z ZIldjianem, za dużo wtopiłem w CD-ki używane, zawsze coś się dzieje z mechaniką i optyką. Jak chcesz wydać 10k kup nowy.

Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Nie napisałem, że to są takie same wzmacniacze. Różnią się konstrukcyjnie i pomiarowo. Densen teoretycznie jest lepszym i bardziej wartościowym sprzętem. Być może Densen był uszkodzony. U mnie oba piece zagrały tak samo. Z innymi kolumnami być może położyłby moją Yamahę na łopatki, ale na moich Sonusach nie położył jej.

 

Nie wyciągaj proszę wniosków, że ja nie słyszę i że dziwisz się, że udzielam rad na forum. Nie znając mnie nie masz podstaw by tak pisać. Poza tym prawo do pisania na forum ma każdy człowiek, o ile robi to zgodnie z regulaminem.

 

Mój ton wypowiedzi i sama wypowiedź mówi tylko tyle, by założyciel wątku sprawdził nowy potencjalny sprzęt w swoim torze audio. I nie ufał tym, co kolega jeden z drugim napisał.

 

Jak chcesz wydać 10k kup nowy.

I tym się w 99% zgadzam, zatem postawię szklaneczkę :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupa! dupa!, jestem wkurzony!!, właśnie dostałem taką informację od sprzedającego, który to wystawił aukcję z odtwarzaczem T+A

 

>>>>Panie Tomaszu, odtwarzacz właśnie dzisiaj został sprzedany. Tak, że sprawa sobotniego oglądania tej sztuki jest nieaktualna.

 

Jeśli pan Piotr jest uczestnikiem tego forum,

to z góry przepraszam za publikowanie prywatnej wiadomości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupa! dupa!, jestem wkurzony!!, właśnie dostałem taką informację od sprzedającego, który to wystawił aukcję z odtwarzaczem T+A

 

Poczekaj z tydzień-dwa,może nowemu nabywcy nie wpasuje się w system;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli się na coś nakręcasz...liczy się szybkość ...niestety

Niestety nie mam ,( miałem) możliwości wyjazdu do Warszawy w tygodniu, planowałem wyjazd w tą sobotę, nie sądziłem, że tak szybko znajdzie się chętny, ale niestety się przeli....;(

 

Z 10tys, które planuje wydać na odtwarzacz, nie mogę sobie pozwolić na zakup w ciemno lub na odległość.

Jestem też zdania, że pośpiech jest złym doradcą, raczej ( tak mi się wydaje ) należę do grupy , cierpliwych i wytrwałych.

Pozdr.

Tomasz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są odtwarzacze trochę poniżej dychy, które nawet jak kupisz w ciemno to szybko odsprzedaż jak Ci nie podejdą (EMC-1up, Audio Aero Capitole MKII).

ja uważam, że czasem warto zaryzykować ale tylko w przypadku produktów chodliwych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są odtwarzacze trochę poniżej dychy, które nawet jak kupisz w ciemno to szybko odsprzedaż jak Ci nie podejdą (EMC-1up, Audio Aero Capitole MKII).

 

No właśnie,nadarzyła się niespodziewanie możliwość zakupu EMC-1UP ze spider'em w nie takiej najgorszej chyba cenie.Piszesz squad że taki chodliwy?Wiele dobrego można o nim przeczytać i kusi mnie aby zorganizować małą potyczkę G08.2 vs EMC-1UP/spider;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zdazylem zaobserwowac to jak tylko sie pojawi to szybko znika.

Z wielka checia posluchalbym go u siebie - znajomy ktory dlugo gral na IA-4 po wielu testach zakonczyl wlasnie na EMC-1up.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę o tym Accuphase DP-400 i mam mieszane uczucie, więc....

A co powiecie na Marantz SA11S3?

Jest wart zainteresowani, czy raczej nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

Eloctrocompaniet EMC-1UP to najlepszy odtwarzacz jakim mi było dane się bawić.

Z całym szacunkiem dla T+A, którego sam obecnie używam ale to nie ta liga grania co EMC.

Sam nie wiem co mnie podkusiło aby go kiedyś sprzedać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wykażesz się cierpliwością to do 10k prędzej czy później upolujesz.

Czas i cierpliwości, u mnie pod dostatkiem, ma to też swój plis, zawsze to parę groszy do kupki dołożę,

wszystko zależy od tego , kiedy to obecna optyka wyciągnie kopyta:(

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak padnie to kup badziew jakiś na przeczekanie.

Warto poczekać na tego norwega.

Jeszcze u mnie na pokładzie jest wpięte DVD-S1700 Yamahy, na którym to żona słucha płyt z muzyką ściągniętą z sieci, a ja czasami oglądam filmy, czy jakiś koncercik zapodam .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Jeszcze u mnie na pokładzie jest wpięte DVD-S1700 Yamahy, na którym to żona słucha płyt z muzyką ściągniętą z sieci, a ja czasami oglądam filmy, czy jakiś koncercik zapodam .

Nie ma to jak Yamaha. Zawsze robi najcięższą robotę i działa :)

 

Ten Electrocompaniet to już mega sprzęt. Do niego pozostała część toru powinna być zayebeesta ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eloctrocompaniet EMC-1UP to najlepszy odtwarzacz jakim mi było dane się bawić.

Z całym szacunkiem dla T+A, którego sam obecnie używam ale to nie ta liga grania co EMC.

Sam nie wiem co mnie podkusiło aby go kiedyś sprzedać :(

 

Masz obecnie T+A D10?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz powtórzę swoje zdanie: za 10k kupowałbym nowy, można lepiej .. pewnie tak z używką ale jednak mechanika i optyka razem w niektórych przypadkach jest zmordowana, chyba że bardzo świeży egzemplarz który się komuś w system nie wpasował. Kupuję używane wzmaki, kolumny, kable tunery, nigdy nie miałem wtopy. Za to z cdkami za każdym razem coś jest nie tak i wymaga walki. Ostatni Blacknote jest super dźwiękowo, nawet bije kombo Audionote Zero+Moon 300D, ale z długimi płytami zwłaszcza nagrywanymi czasem ma problemy, 1/50 ale ma. Nowy by nie miał. i tyle. W związku z tym sugeruję nowe. Blacknote jest rewelacyjny, ale w tej cenie i Ayona dostaniesz i Lectora... warto do salonu, może egzemplarz powystawowy? a w salonie posłuchasz co ci pasuje, najwyżej nie kupisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma traumatyczne przeżycia z cd...ja takowych nie miałem...powtórzę za 10kzł z używką można naprawdę lepiej...a tak na marginesie co sądzisz o cd macintosha(oczywiście poza obiegową opinią:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęt macintosha omijam łukiem, nie moja szkoła brzmienia, i według mnie mocno przewartościowany. cena za markę, wykonanie a nie za dźwięk. Podobnie zresztą sądzę o Accu.. Może bardzo wysokie modele brzmią nienajgorzej ale za tą kasę można lepiej. :). Audioneta którego lubię za wzmacniacze, cdka nie polecam ze względu na dużą awaryjność napędów chociaż brzmieniowo nic do zarzucenia. Może w wersji G3 pozbyli się tych awaryjnych napędów ale wcześniejsze do naprawy musiały jeździć do Niemiec za co najmniej 500 euro :). Z cdkami trzeba uważać naprawdę.. Problem w tym że nawet wymiana lasera jest losowa. Lasery są często od nowości źle wykonane i po wymianie dalej są problemy, czasem trzeba kilka wymienić..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz powtórzę swoje zdanie: za 10k kupowałbym nowy

Jestem nastawiony na zakup nowego, w przyszłym tygodniu mam w planie wyjazd do Wrocławia i Warszawy, celem odsłuchu kilku odtwarzaczy, a zarazem zdobycia własnej opinii,

które to brzmienie z CD-eka będzie mi odpowiadało.

 

Chcę podziękować za dotychczasowe propozycję i

nie ukrywam, że jestem nadal zainteresowany waszą opinią co do Marantz SA11S3, który to przypadł mi wyglądem.

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak Yamaha. Zawsze robi najcięższą robotę i działa :)

( + )

Dokładnie,

też ją posiadam od nowości, ma zdecydowanie więcej wiosen jak ten RCD-1072, a nawet nie zająknie, czyta każdą płytkę bez problemu.

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.