Jump to content
IGNORED

Kolumny do metalu symfonicznego

logi

Recommended Posts

Planuję zakup zestawu stereo złożonego z wzmacniacza NAD C326BEE oraz odtwarzacza NAD C515BEE i poszukuję kolumn podłogowych. Muzyka jakiej słucham to głównie metal symfoniczny ale także wszystkie inne odmiany metalu. Zastanawiałem się nad jakimś modelem Magnata lecz czytałem też dobre opinie o Klipsch jako kolumn do mocniejszej muzyki oraz Mission MX4. Budżet na kolumny to jakieś 2 tysiące złotych. Z góry dziękuję za porady, pozdrawiam.

Witaj,

podaj proszę jak duże masz pomieszczenie odsłuchowe, to jest podstawowa sprawa przy wyborze kolumn.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Guest numik

(Konto usunięte)

Tak, NAD chyba byłby ok z moich doświadczeń, Naim pewnie też. Xindak chyba ok i Vincent, dają czadu. Z kolumn Paradigmy i MA Bronze. Z moich doświadczeń wynika, że z MA Marantz brzmi fajnie. Końcówki mocy Audiolaba czy Protona też dadzą radę

A gdzie ja napisałem, że to są kolumny ? Zamiast tłuc posta najpierw przeczytaj co ktoś napisał, a swoje mądrości schowaj do kieszeni. Na tym forum to widzę żadnej pomocy nie można uzyskać tylko kłótnie i trolling, żegnam.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.