Jump to content
IGNORED

Kolumny do pokoju.

Paweł_51275

Recommended Posts

Witam. Chciałbym zakupić kolumny do pokoju 25m2. Mam niestety ale jedną kolumnę Unitra ZgC 40-8-580. Nie mam wysokich wymagań odnośnie dźwięku. Chciałbym za wieścić je na ścianie pokoju. I mam pytanie można gdzieś dokupić taką kolumnę ? na allegro sprzedają tylko parę kolumn. Chyba że lepiej kupić jakieś inne na allegro.? Na kolumny mam do 200zł.

Albo mieć na zapas :D Z czasem dokupisz kolejne dwie i będziesz miał hi-endowe kino domowe...

Ewentualnie złóż drugi zestaw, typowo do przedwojennych nagrań monofonicznych. W tych klimatach czuję, że zestaw rozwinie skrzydła.

Audio pasjonaci - łączmy się w siłę! :)

ale o co wam chodzi, dwie kolumny są lepsze niż jedna, trzy są lepsze niż dwie, prosta matematyka. Ja bym grał na trzech i pieprzył system.

Chyba, że ci nie przeszkadza, że będą grały dwie różne kolumny, bo szansa, że dorwiesz pojedyńczy egzemplarz dokładnie taki jak już masz jest raczej maława :D

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

jaki był koszt całokowity tego nautiliusa?

O to już trzeba pytać konstruktora. Sprawdź na Allegro ile kosztuje metr rury + kolanka i jakieś tam podobne głośniki to Sobie zrobisz wstępną kalkulację. Ale przyznajcie, że miał ktoś fantazję. !!! HE HE.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.