Skocz do zawartości
IGNORED

Co sie stalo z Audionetem?


zildjian

Rekomendowane odpowiedzi

Gents,

jak w temacie.Kiedys marka b.lubiana i nierzadko 1st port of call przy wyborach integr,koncowek w tym monoblokow i cedekow.Teraz zupelnie o niej cicho.Nie ma juz chyba polskiego dystrybutora...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ma i to koło Ciebie, Marek Sawicki dalej tym dealuje. :) firma działa w Bochum, właśnie tam wysłałem moje monobloki do serwisu. Nie ma chyba reklamy na rynku PL, dziś jak widzę głównie Hegel i Ayon płacą za reklamę bo są w każdej lodówce po otwarciu :) . Ciekaw czy kiedy skończą się pieniądze na reklamę będzie tak samo cicho jak o AUDIONECIE. Nie żeby AYON lub Hegel były złe, ale są nadreprezentowane w reklamie.. a Audionet chyba ma wystraczająca ilość klientów więc nie reklamuje się aż tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek Sawicki? A coz on robi aktualnie? Ostatnie wiesci mowily o Wroclawiu.Zero reklamy w dlugim okresie czy innej formy propagowania marki to samobojstwo,nawet wiesci o nowych wyrobach,ktorych i tak chyba od lat nie ma.Przez moment slyszalem w akcji dzielona amplifikacje a dluzej-cedek.I tu na forum bylo duzo szumu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='zildjian' timestamp='1387216059' post='3022142']
nawet wiesci o nowych wyrobach,ktorych i tak chyba od lat nie ma
[/quote]

A tu wystarczy się wybrać na stronę www Audionet-a, żeby się przekonać, że aż tak źle jednak nie jest :). DNA, DNP, DNC... coś tam rzeźbią.
Ale faktycznie ostatnio dystrybutor mocno przycichł :). A szkoda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='albertini' timestamp='1387216400' post='3022147']
A tu wystarczy się wybrać na stronę www Audionet-a, żeby się przekonać, że aż tak źle jednak nie jest :). DNA, DNP, DNC... coś tam rzeźbią.
Ale faktycznie ostatnio dystrybutor mocno przycichł :). A szkoda.
[/quote]
fakt że strona niemiecka jest uaktualniana: http://www.audionet.de/main/elektronik/page.html?L=en
może w Niemczech mają na tyle dużą sprzedaż że nie wyrabiają a nawet nie wiem czy byli na Audioshow 2013 w tym roku, dawniej bywał z Zollerami. Ale tych nowych Zollerów bez Focali nie słyszałem, choć ceny atrakcyjne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A je kiedy przeczytałem, że FK sprzdaje swojego Meitnera to aż zajrzałem na stronę Audioneta. Pomyślałem, że może rozpoczęli produkcję jakiego super DACa lub ARTa G4 z kompletem wejść cyfrowych, a tam same Dcośtam :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że Audionet to chyba jednak nieco inna szkoła brzmienia niź Meitner. Nie sądzę by ktoś zadowolony z Meitnera chciał przejść na Audionet.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie przejście z Audionet na Meitner to dobra opcja. Wątpie by brzmienie EMM Labs mogło się znudzić. To raczej brzmienie Audionet prędzej zmęczy. Jestem ciekaw na co się przesiądzie. Jest lepsza wersja MA-1 czyli EMM Labs DAC - 2X.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie prezentują się końcówki mocy Audioneta, szybkie, dynamiczne,mocne, świetna kontrola głośnika.
Proponuję do tego dobre pre. lampowe, lekkie nasycenie, docieplenie dźwięku na pewno się przyda...
Robiłem takie próby, grało to naprawdę nieźle !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.