Skocz do zawartości
IGNORED

Zapraszam do testu kabelków - czyli przekonać nieprzekonanych :-)


Melepeta

Rekomendowane odpowiedzi

Bald skoro napisałem, że w kolejności zgłoszeń, to teraz nie wypada tego zmieniać. A poza tym, niektórzy poczuli by się urażeni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt jest dla muzyki. Nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

Super pomysł! Tura się skończyła jak widzę, mam nadzieję na następną i od razu się do niej zapisuje! Melepeta bardzo miło z Twojej strony, świetna bardzo przyjacielska inicjatywa. Być może wreszcie się przekonam do inwestowania w kabelki!

Tylko niepotrzebnie już padło parę sugestii o tym jak kable "powinny zagrać w dobrym systemie", jak powiedział kolega Muda - śmierć trolom:)!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh... Koleżko zbyt osobiście odebrałeś mojego posta. Co jest z wami ludzie.. Chodziło mi jedynie o to, że idiotyzmem jest sugerowanie tu czegokolwiek o brzmieniu,, czy wpływie tego kabelka na system ( w tym przyszłych "słuchaczom" kabla co powinni usłyszeć) mija się to z celem całego testu i jest zwykłą, pieprzoną sugestią. Autor postu, rozważnie się zachował nic nie sugerując i nie oceniając tego drutu. Wpisy jak Twoje, i parę innych w tym temacie burzą po części to co chce autor osiągnąć, dlatego tak, przykro mi, nie obrażaj się po trosze jesteś "trolem".

Jeśli dobrze zrozumiałem intencję, autor chce zebrać kilka rzeczowych informacji na temat kabla lub przekonać innych do wpływu bądź braku wpływu tego kabla (bądź kabli w ogóle:)) na brzmienie. Wpadanie z sugestią, mówienie jaki to świetny kabelek, że bez niego system nie gra w ogóle może "lekko" zaburzyć obiektywizm przyszłych słuchaczy, szczególnie tych którzy wezmą udział w badaniu/teście:) Nie unoś się kolego. To tyle!

Pozdrawiam!

 

P.S Autorze wątku, lub moderacjo usuńcie wszelkie sugestywne posty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż takich sugestii jeszcze nie było, abym je usuwał. Od siebie dodam tylko, że nawet moja żona słyszał różnicę w moim jakże budżetowym systemie. A nie powiem czy na plus, czy na minus.

 

I prośba do testujących. Kabel jest bardzo sztywny. Prosiłbym go nie załamywać.

A jeśli ktoś będzie chciał podzielić się opinią na gorąco, to proszę o p.w.

 

Ok dopiszemy jeszcze kolegę mad'afaka i będzie dwunastu apostołów :-)

 

1siedem

sonik77

xsnailx

maniekn274

muda44

igor-69

Włodek

byca

zukzukzuk

Rakim

rydz

mad'afaka

 

Lista definitywnie zamknięta !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt jest dla muzyki. Nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym pomysłem było by wysłanie opinii na temat kabelka np jednej osobie, która zamiesci je na forum po "odsłuchaniu" przez wszystkich .

Bo inaczej to chyba nie ma sensu.Zadziała autosugestia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh... Koleżko zbyt osobiście odebrałeś mojego posta. Co jest z wami ludzie.. Chodziło mi jedynie o to, że idiotyzmem jest sugerowanie tu czegokolwiek o brzmieniu,, czy wpływie tego kabelka na system ( w tym przyszłych "słuchaczom" kabla co powinni usłyszeć) mija się to z celem całego testu i jest zwykłą, pieprzoną sugestią. Autor postu, rozważnie się zachował nic nie sugerując i nie oceniając tego drutu. Wpisy jak Twoje, i parę innych w tym temacie burzą po części to co chce autor osiągnąć, dlatego tak, przykro mi, nie obrażaj się po trosze jesteś "trolem".

Jeśli dobrze zrozumiałem intencję, autor chce zebrać kilka rzeczowych informacji na temat kabla lub przekonać innych do wpływu bądź braku wpływu tego kabla (bądź kabli w ogóle:)) na brzmienie. Wpadanie z sugestią, mówienie jaki to świetny kabelek, że bez niego system nie gra w ogóle może "lekko" zaburzyć obiektywizm przyszłych słuchaczy, szczególnie tych którzy wezmą udział w badaniu/teście:) Nie unoś się kolego. To tyle!

Pozdrawiam!

 

P.S Autorze wątku, lub moderacjo usuńcie wszelkie sugestywne posty.

 

Przede wszystkim zacznij czytać ze zrozumieniem i zanim zaczniesz kogoś nazywać trollem sprawdź czy sam nim nie jesteś. Owszem napisałem że to dobry kabel który NIE OGRANICZA SYSTEMU. Tylko tyle. Nigdzie nie napisałem że bez niego system nie gra. Na tym forum jest mnóstwo kablosceptyków. Patrząc na ich systemy wcale się nie dziwię że zmieniając kable nie słyszą zmian brzmienia. Niewielkich ale jednak zmian. Im lepszy system tym ważniejsze jest dopieszczenie całości. Nawet elementy z pozoru mało ważne okazują się być istotne. Dlatego napisałem że żeby przekonać się o wpływie lub nie na dźwięk dobrze byłoby posiadać system z prawdziwego zdarzenia.

 

 

Do autora wątku: recenzje powinny zawierać dokładny opis konfiguracji wraz z używanym okablowaniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do autora wątku: recenzje powinny zawierać dokładny opis konfiguracji wraz z używanym okablowaniem.

Na to właśnie liczę. Przecież sam kabel nie zagra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt jest dla muzyki. Nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość maniekn274

(Konto usunięte)

Melepeta-a czemu piszesz -że nawet moja żona słyszała różnicę,a to co , kobitki myślisz że mają gorszy słuch. ;)

Moja bardzo znakomicie słyszy tę częstotliwość (masz) ale tę (daj ) to już tak dobrze nie wyłapuje. . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gorszy. Tylko nie zwracają uwagi. Coś gra i to im wystarczy. Oczywiście, że słyszą różnicę między radyjkiem w kuchni a sprzętem w pokoju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt jest dla muzyki. Nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)
<br />A takie gdybanie-(z dorobkiem)czyli co że ma tysiące wpisów-po tym człowieka oceniasz że będzie ok i odda kabelek.<br />Żartujesz czy po sylwestrze cię trzyma. ;) <br />

 

Nie sądzę by żartował........nie wiem co sądzą o tym pozostali którzy zgłosili się do przetestowania kabelków , ale ja nie życzę sobie by ktokolwiek...a tym bardziej klon rzucał podejrzenia sugerując że ktoś może sobie przywłaszczyć kable Kolegi Melepeta.

Czekam od wczoraj na wytłumaczenie się >Balda<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam się z czego tłumaczyć bo nie czuję się winny. Forumowicz z dorobkiem to taki którego forum zdążyło już poznać (najlepiej na żywo poza siecią) bo np przeprowadził cykl odsłuchów albo sprzedawał czy pożyczał coś od kolegi z forum i ktoś może potwierdzić jego wiarygodność. Tylko tyle i aż tyle. Tymczasem jak przyjrzeć się osobom które się zgłaszają (choćby szanownemu przedmówcy) to co najmniej w kilku przypadkach nikt nie wie kim są ci ludzie (oczywiście nie wszyscy). Na darmowe testy chętni są wszyscy a organizator powinien wybrać najbardziej wiarygodne osoby. Osobiście nie jestem zainteresowany testem bo znam możliwości tych kabli i szczerze mówiąc nie dziwi mnie typowo polska mentalność osób uczestniczących w tym wątku. Jak napisałem że do testu kabli potrzebny jest dobrej klasy transparentny system co jest oczywiste od razu znalazło się grono oburzonych (tak jakbym im personalnie cokolwiek wytykał). Wielce prawdopodobne że te same osoby z miną znawców stwierdzą że kable nie mają żadnego wpływu na dźwięk bo w ich systemie tego nie słychać. Zapominają jednak że w innym systemie efekt może być odwrotny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

Nie mam się z czego tłumaczyć bo nie czuję się winny. Forumowicz z dorobkiem to taki którego forum zdążyło już poznać (najlepiej na żywo poza siecią) bo np przeprowadził cykl odsłuchów albo sprzedawał czy pożyczał coś od kolegi z forum i ktoś może potwierdzić jego wiarygodność. Tylko tyle i aż tyle. Tymczasem jak przyjrzeć się osobom które się zgłaszają (choćby szanownemu przedmówcy) to co najmniej w kilku przypadkach nikt nie wie kim są ci ludzie (oczywiście nie wszyscy). Na darmowe testy chętni są wszyscy a organizator powinien wybrać najbardziej wiarygodne osoby. Osobiście nie jestem zainteresowany testem bo znam możliwości tych kabli i szczerze mówiąc nie dziwi mnie typowo polska mentalność osób uczestniczących w tym wątku. Jak napisałem że do testu kabli potrzebny jest dobrej klasy transparentny system co jest oczywiste od razu znalazło się grono oburzonych (tak jakbym im personalnie cokolwiek wytykał). Wielce prawdopodobne że te same osoby z miną znawców stwierdzą że kable nie mają żadnego wpływu na dźwięk bo w ich systemie tego nie słychać. Zapominają jednak że w innym systemie efekt może być odwrotny.

 

Nie mam się z czego tłumaczyć bo nie czuję się winny.

 

Masz z czego..wystarczyło napisać jedno słowo , i nie dziobać bez sensu tyle w klawiaturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Prosiłem...

 

Załóżcie sobie swój wątek i tam kłóćcie się o słowa.

 

Nie chciałbym nikogo banować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt jest dla muzyki. Nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega 1siedem wycofał się, bo nie ma czasu. Czekam na adres od sonik77.

to prawda jestem zarobiony od rana do nocy przez cały tydzień. Nie chcę spowalniać kolejki. Dołączę na koniec. Pozdrawiam !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.