Skocz do zawartości
IGNORED

Klub kabli Van Den Hul


muda44
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.03.2024 o 12:11, marekw 76 napisał:

Patrzę na to zdjęcie i ani trochę mądrzejszy nie jestem...

Przy moim The Orchid zakupionym niegdyś w Esoteric HiFi są matowe wtyki, taki mat jak na tej fotce. Tyle mogę Ci podpowiedzieć.

Edytowane przez slawsim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

Sprzedawca obiecuje, że jest to oryginał.

Jednak w aukcji ani słowa na ten temat. Wtedy robię się ostrożny. Tak zazwyczaj piszą ludzie którzy nie chcą być posądzeni o sprzedaż podróbki.

Niby cena w sam raz jak za używany ale po co mam wtopić?

Jeśli ktoś ma jakiś pomysł jeszcze to bardzo proszę.

A może to jakiś forumowicz który siedzi cicho??

Edytowane przez marekw 76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginały są i matowe, i gładkie.

Oglądałem teraz swoje oryginały i podróbki. Poproś o rozkręcenie jednego wtyku. Podróbka ma konstrukcję jak typowe wtyki - czyli widać normalne lutowanie, składa się tylko z 2 części. Oryginał składa się z 4 osobnych elementów. Ale, czy podróbki też mogą być 4 elementowe to głowy sobie uciąć nie dam.

Jak by miał wątpliwości to rozkręcenie niczego nie narusza, to jest jak odkręcenie osłoni z wtyku bananowego.

Edytowane przez Leszek67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Podrzuciłem Markowi do testów VDH Integration i Qed 4S. Ma testować po niedzieli. Sam jestem ciekawy jak odbierze brzmienie tych kabli.
Ja swoje dałem tylko do testów - składam drugi zestaw córce więc któryś może się jeszcze przydać.

Córka słyszy kable ???
SZacun

Czy ty pod siebie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ma lepszy słuch ode mnie, ale z techniką stereo jak to kobitka (już zaczyna doceniać jakość przekazu). Pod siebie nie, bo mieszka gdzie indziej. Ma już w salonie dzielonkę Rotela (rca Neotech ), głośnikowe VdH Magnum i B&W 704 s2 i gra to bardzo fajnie. Teraz coś do sypialni w której ma kopka i sporo przebywa. Czeka Integra Rotela i podstawki B&W 786s2. Kabelki rca Neotech, albo VDH Integration, głośnikowy pewnie VdH Clearwater. Ten sprzęt już grał w tym zestawieniu, ale w innym pomieszczeniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ma lepszy słuch ode mnie, ale z techniką stereo jak to kobitka (już zaczyna doceniać jakość przekazu). Pod siebie nie, bo mieszka gdzie indziej. Ma już w salonie dzielonkę Rotela (rca Neotech ), głośnikowe VdH Magnum i B&W 704 s2 i gra to bardzo fajnie. Teraz coś do sypialni w której ma kopka i sporo przebywa. Czeka Integra Rotela i podstawki B&W 786s2. Kabelki rca Neotech, albo VDH Integration, głośnikowy pewnie VdH Clearwater. Ten sprzęt już grał w tym zestawieniu, ale w innym pomieszczeniu.
 

No to córka "zadbana" przez tatę. Ja mojej wstawiłem JBL L80T i kabelki Kimber 8PR I po jakiejś imprezie kiedyś mówiła że grało i koledzy happy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Minęło trochę czasu a właściwie kilka dobrych tygodni więc chyba czas coś napisać.

Leszek pożyczył mi do odsłuchów kable VDH integration hybrid.

Jest to niesłychanie fajny facet i bardzo uczynny człowiek. Nie dość, że pożyczył to jeszcze przywiózł i odebrał je ode mnie gdzieś tam po drodze.

Choć i tak wiem, że trasę musiał sobie zorganizować specjalnie pod moją osobę.

Leszku bardzo dziękuję.

Integration gra bardzo fajnie. W moim systemie nie było mowy o żadnych ostrosciach ani pobicia wysokich czy wyższej średnicy jak gdzieś to wyczytałem na forum. Jest za to piękna scena i świetna średnica.

Wokale delikatnie do przodu były u mnie, scena delikatnie węższa (za to bardziej do góry) i rozdzielczość lekko słabsza niż na moich Yarbo.

Generalnie bardzo polecam.

Późnie,j w zasadzie w ciemno, kupiłem VDH Orchid od Sławka z forum  (dziękuję) i to było w zasadzie to czego potrzebowałem.

Genialne wszystkie pasma!

Rozdzielczość idealna w moim systemie. A dynamika wybitna!!

Kiedyś Renia polecał mi ten kabel ale szkoda było mi pieniędzy, teraz wiem, że było warto.

PS. Wszystkie opisane wrażenia na rezerwowym odtwarzaczu gdyż główny wraca z serwisu pod koniec tygodnia. Wtedy zaczną się prawdziwe odsłuchy...

Wiem też, że muszę mieć również firsta, przynajmniej do posłuchania.

Dzięki wszystkim za pomoc a już wybitnie pozdrawiam Lecha i Sławka.

Edytowane przez marekw 76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście pozdrawiam serdecznie również Marcina W.  min dzięki któremu kupiłem aktualny wzmacniacz a który również zaoferował VDH second do posłuchania ale póki co zbyt wiele na głowie i zbyt mało czasu aby tak kable przepinać.

Oczywiście jeśli będzie to możliwe jeszcze w przyszłości to z chęcią skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, marekw 76 napisał:

Późnie,j w zasadzie w ciemno, kupiłem VDH Orchid od Sławka z forum  (dziękuję) i to było w zasadzie to czego potrzebowałem.

Cieszę się, że Orchid sprawdził się u Ciebie i jest w dobrych rękach. Zawsze byłem przekonany, że on gra nieco inaczej niż reszta rodziny VdH, w końcu to srebrzona miedź. :) Czy wpiąłeś go oznaczeniami(naklejkami) od strony źródła?

Edytowane przez slawsim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.