Skocz do zawartości
IGNORED

Klub kabli Van Den Hul


muda44
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Panowie sprzedaje kabel van den HUL THE ORCHID , jeden z zainteresowanych zapytał czy kabel jest orginalny ponieważ nie widzi na kablu białych napisów. Myślałem że się starł. Poza tym nigdzie nie widziałem podróbek tego konkretnego modelu. A zdjęcia w internecie są  napisami i bez nich. Proszę o rozwiązanie wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, artiz_ napisał:

nie widzi na kablu białych napisów.

Na moim już niemal całkowicie zeszły. To efekt częstego przepinania w czasie porównań. Te napisy słabo się trzymają, podobnie jak na starych lampach 😁 Podróbek również nie spotkałem. Ważne żeby naklejki z oznaczeniem GND były na swoim miejscu. To świetny przewód, taki rodzynek w rodzinie VdH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że na przestrzeni ostatnich kilku lat posiadałem the Orchid w wersji rca jak i xlr. Przewody z polskich sklepów audio. Zachowałem zdjęcia przewodów i na wszystkich jest biały napis van den hul - the orchid TT. Poza tym na wersji rca była jeszcze mała naklejka - bliżej jednego końca przewodu. Nadruk był słabej jakości i faktycznie mógł ulec starciu, jeśli przewód miał kilku właścicieli. Zdjęcia mogę udostępnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, marekw 76 napisał:

Zdecydowalem się i zmieniam cs122 na winda. Przyrost jakościowy będzie znaczny czy raczej bardzo subtelny?

To jest inne brzmienie, więcej takie elegancji, tzw powietrza i głębi. Inna liga.

1 minutę temu, marekw 76 napisał:

Już nie mogę edytować.

Za konfekcję jednak 3 stówki więcej.

Wezmę golasy.

Ja do Wind'a założyłem wtyki Viborga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Leszek67 napisał:

To jest inne brzmienie, więcej takie elegancji, tzw powietrza i głębi. Inna liga.

Dzięki. Ale wysokich już chyba nie przytnie, co?

5 minut temu, Leszek67 napisał:

Ja do Wind'a założyłem wtyki Viborga

Ja chyba nie będę zakładał niczego.

Jak już wepnę to nie będę ruszał...

Edytowane przez marekw 76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Marek, we wcześniejszych wpisach obawiałeś się czy kabel głośnikowy (the wind) nie przycimi ci trochę tonów wysokich. Poczytaj opinie o The Bay (ja go nie miałem) bo jest trochę głosów, że lekko zamula. Nie musisz mieć wszystkich kabelków VdH ;). Myślę że Neotech NEI-3001 mk3 spełniłby twoje oczekiwania - tego mogę polecić i sam używam. Ewentualnie tańsza wersja 3002.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marekw 76 napisał:

Leszku właśnie tak się zastanawiam czy jeden z odtwarzaczy nie wymaga lekkiego zmulenia 😀

Domyślam się, że myślisz i interkonekcie. Myślę, że najmniej "mulącym" z oferty vdh jest The Orchid. To srebrzona miedź. Co jakiś czas do niego wracam, napisy na nim prawie zeszły, ale jest w formie 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że mój główny CD jest na serwisie i nie wiem kiedy wróci a  drugi wybitnie wymaga lekkiego dociążenia lub nawet zmulenia.

Wszystkie IC które mam w domu są bardziej po stronie rozdzielczości lub neutralności...

200 to nie majątek nie chcę tylko dawać zarobić handlarzem podróbkami twierdzącym, że sprzedają oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.