Jump to content
IGNORED

Używane lub nowe kolumny do 5000 zł.


prokonto2014

Recommended Posts

Witaj,

jeśli chcesz zbudować nowy system audio, proponowałbym jednak podejść do tego bardziej kompleksowo. Konkretny wybór kolumny w oderwaniu od wzmacniacza może bardzo ograniczyć możliwość wyboru konkretnej, dobranej optymalnie pod Twoje preferencje konfiguracji.

Podaj proszę więcej szczegółów, przede wszystkim jak duże jest pomieszczenie odsłuchowe, jakie garunki muzyczne zazwyczaj słuchasz, jakie preferujesz brzmienie systemu, czy masz wymagania w kwesti budowy, kolorystyki kolumn oraz wyposażenia wzmacniacza, jaki chcesz przeznaczyć budżet na zakup całości.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jakiego rodzaju muzyki słuchasz. Jeśli to jest jazz, spokojniejsze odmiany rocka, zależy Ci na dobrej scenie oraz perfekcyjnych wokalach to posłuchaj Spendor A5 lub A6. Te kolumny tworzą niepowtarzalny klimat, który niesamowicie wciąga. Ich ceny są zdecydowanie wyższe, ale jak dobrze poguglasz to okaże się, że w Polsce można nowe trafić w tej cenie. ;)

 

Jeśli jesteś fanem innych gatunków np. hard rocka, metalu, rapu, hip hopu itd. i zależy Ci na szalonej dynamice, ostrym wykopie, basie zwijającym dywan itp. to odsłuch Spendorów sobie odpuść. W takim układzie szkoda kasy.

Link to comment
Share on other sites

Kolega z forum sprzedaje roczne Amstaffy Mini za 4600 bodajże . Warto je rozważyć .

 

Tez bym poszedl w tym kierunku, w przypadku rocka. Link mozesz znalezc w dziale hifi, nasze aukcje na allegro. Jesli natomiast spokojniejsze klimaty typu jazz, to szukalbym minasow od studio 60hz, czasem pojawiaja sie w ogloszeniach.

Link to comment
Share on other sites

za 5 kzł możesz kupić z drugiej ręki kolumny bardzo wysokiej próby , kwestia poszukania i czasu tylko musisz zmienić zadawane pytania z ,, które lepiej " na jak ,, inaczej " od siebie zagrają kolumny . W przeciwnym razie otrzymasz mnóstwo porad które to grają lepiej od których a w domu wyląduje coś co się tobie nie spodoba bo ktoś Ci poleci lepszy kabriolet a ty szukałeś terenówki . pozdrawiam .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.