Skocz do zawartości
IGNORED

LEKTOR GRAND firmy Ancient Audio


tomek7776

Rekomendowane odpowiedzi

tomek7776, 16 Maj 2006, 16:23

 

>hm,ciezkie zarzuty,

>a gdzie podstawy,tych stwierdzen o mnie?

 

choćby tu:

 

16 Maj 2006, 14:44

"Elberoth

(...)

lecz gdy sprzedales Lammy,i nie kupiles SGM,to sorry,wybacz ale to chyba nie jest warte......prawda?

wiem co odpiszesz,miales je na odsluchach,wiec niczego zlego nie mozesz napisac.

bylo by to niegrzeczne wobec producenta,rozumiem to.

 

dla mnie zasadniczym wyznacznikiem SGM,jest to ze dysponujac odpowiednimi srodkami finansowymi ,nie masz ochoty ich nabyc (...)"

 

nie jest warte bo Elb. nie chce tego kupić?

czy nie jest warte bo zrobione w polsce? czy może z innych przyczyn? zdradź je nam.

 

trochę OFF.

Jeremy Clarkson z Top Gear zjechał po całości i sprowadził do rynsztoka FSO Poloneza "Leisure". Miał rację.

Brat mi powiedział ze jak to oglądał to było mu przykro i że to trochę nie fair, bo ruscy okupacja itd.

Do końca świata mamy się zasłaniać komunizmem? Zwolnieni jesteśmy z myślenia?

Powinniśmy się cieszyć, że w kraju w którym każdy tylko patrzy jak najwięcej nakraść dla siebie i dowalić innym wogóle powstał jakikolwiek pojazd bardziej zaawansowany konstrukcyjnie niż taczka...

 

Jeśli nawet SGM nie jest doskonałe (nie oceniam - zakładam akademincko) to powinniśmy się cieszyć ze ktoś odważył się i zrobił hiendowy sprzęt, który gra i raczej go chwalić a nie udupiać, bo to może przecierać ścieżkę dla innych. Dla p. M. Wiśniewskiego i jego MPM.

Niech się Polska objawi jako miejsce gdzie powstaje bezkompromisowy hajend.

 

Ja odbieram (m.in.) Twoje wpisy jako zaprzeczenie a priori, że taka sytuacja nie może mieć miejsca - stąd moje zarzuty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubedes, 16 Maj 2006, 16:50

>Ja odbieram (m.in.) Twoje wpisy jako zaprzeczenie a priori, że taka sytuacja nie może mieć miejsca -

>stąd moje zarzuty.

 

W ostatnim zdaniu miało być:

Ja odbieram (m.in.) Twoje wpisy jako zaprzeczenie a priori, że taka sytuacja może mieć miejsce -

stąd moje zarzuty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

epoke sukcesu juz mamy za soba,teraz mozemy wyrazac swoje opinie bez cenzury.

za 100tys to ma byc THE BEST.a nie jest!!!!wrecz kompromitacja jesli chodzi o parametry.

i pamietaj ze to 40 krotna miesieczna srednia zarobkow polaka.

a to do czegos zobowiazuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, wyluzuj... to nie jest produkt dla każdego, ani nawet dla olbrzymiej większości z nas, audiofilów z tego forum... Dwa dni temu hydraulik mi się chwalił, że ostatnio zakładał klientowi armaturę do łazienki za czterdzieści kilka tysięcy - unikalną, robioną wprawdzie w jakiejś tam włoskiej fabryce, ale na specjalne zamówienie i wg specjalnego projektu... Może lepiej zrobić coś naprawdę wyjątkowego, sprzedać konkretnemu klientowi i żyć z tego przez rok, niż szarpać się z kilkoma tańszymi klockami - a na taki sprzęt rynek jest przecież siłą rzeczy nieduży...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audiofi123

taki jestes zadowolony z Silverow ,ze sie ich pozbywsz,dziwne......nie sa takie znowu kosztowne,przy tej calej polityce prosducenta sa praktycznie za darmo.wywolawczo ok 11tys,pewnie za 8tys oddasz z pocalowaniem reki.

ciekawe co sie Ci w nich nie spodobalo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być tak niemiły jak Ty ale masz poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Sprzedaję Integrę AA a nie monobloki. Jak widzisz zatem jestem cały czas wierny temu sprzętowi bo monobloki były kupione po zauroczeniu dzwiękiem integry. Przez pewien czas grałem zamiennie na obu tak dla kaprysu. Teraz dla kaprysu chcę sprzedać integrę i nikogo nie mam zamiaru całować po rękach bo stać mnie na trzymanie obu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OWNED :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wdzięczny za reklamę mojego ogłoszenia a zatem zacytuję tylko zdanie które łaskawie napisałeś nie wdając się już w polemikę "taki jesteś zadowolony z Silverów że się ich pozbywasz, dziwne..." Reszta jest milczeniem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z doskoku..kto "bierze" powaznie te porcje mocy na 8 i 4 ohm? To jest podane do wartosci 1procenta a nie do mocy uzytkowej.Nie czytaem tego numeru (jak wogole ostatnich) i przypuszczam ze to jest ten prog okreslania mocy dla 1 procenta.Dzwiek jest taki ze -za przeproszem-Leb chce "up***dolic".Jak ktos moze porownywac moc lampowca dzis do wartosci ktore byly tworzone 40 lat temu?Dzis formowanie harmonicznych i ich analiza do reprodukcji jest czyms innym niz poczatki lat 60 i Hi-Fi do tamtych ZRODEL dzwieku.Naprawde trzeba byc Cymbalem zeby wypowiadac sie o takich sprawach nie majac wiele do podkreslenia.

Druga harmoniczna jak sie ma jesli jest zgodna do podstawowej ....Panowie fachowcy?A CO JESLI JEST NIEZGODNA FAZOWO DO PODSTAWOWEJ?jAKI JEST DZWIEK?

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Tomku (siedem itd.) ..tak patrze na te wpisy i dochodze do tego ze ten poziom znieksztalcen powinien byc REKLAMA dzwieku na poziomie 1 Wata.

Dla mnie - szkoda slow na ten temat .

A tak o zgodnosci sprzetu ze soba (CD/Ampli?Speakers/itd.) to radze Panu posluchac tego WREDNEGO Lektora z Monoblokami AA i wygasnie ta epopeja utyskiwan.

Jest Pan w koncu dorosly.

 

pozdrawiam

ps. ...bez urazy,mamy wolnosc slowa w koncu ..a z mysleniem-nie wiem ,chyba gozej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak na koniec..lub na dzien dobry...rozklad znieksztalcen jest blednie interpretowany .Ja okreslam -obok zniekstzalcen nieliniowych - odksztalcenia sygnalu dla stopni bez sprzezen zwrotnych, gdyz pojawianie sie (znielsztalcen) w ukladch zamknietych petla sprzezenia - jest mimo pomiarow innym typo-zrodlem ich generacji (pojawiania).Taki problem istnial w latach 70 ,gdzie stare lampowce -mimo duzych procentow h (znieksztalcen) graly lepiej od "super "tranzystorow.

Z tad uwaga do Elba i innych nie wymienionych; moc podawana w lampowcach w taki sposob jest bledna ( dla 1 procenta h) i nie odzwieciedla prawdziwej mocy uzytkowej sygnalu nasyconego harmonicznymi do 10 procent wlacznie!( np.30 -50 W) w klasie A.

W przypadku Monoblokow AA z zasilaczem , dochodzi impulsowa wydolnosc ukladu mimo malej mocy statycznej.Jesli reaktancja glosnikow jest pobudzana szybkim zboczem narastania sygnalu, to przy malej mocy - czas jest "rezerwuarem" energi ladujacej uklad.Pozniej jest jej rozladowanie.My to slyszymy -ale to tez jest fizyka.

Ja jestem zaskoczony poziomem niektorych forumowiczow -ich "wiedza" i merytorycznoscia w temacie ,gdzie obok fizyki jest psycho-akustyka ,a "goscie " dalej z "siekiera" w reku.

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elektro ->

 

piłeś - nie jedź, nie piłeś - wypij- jak śpiewali kiedyś Skaldowie ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm............a ja zupelnie co innego mialem na mysli, ...........chora jak zwykle cene.oraz to ze mimo takiego rewelacyjnego dzwieku,Elberoth go nie kupil.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Tomku to jeszcze inaczej...

jesli chodzi o cene to ma Pan RACJE !...I NIE MA !...

 

Mam znajomych w pracy i jak czytaja lub "slysza" ze jakis klocek kosztuje 10.000 /20.000 /50.000 lub 100.000 zl/dol itd to patrza na mnie i mowia ;

to chyba niemozliwe-jak jakies urzadzenie w skrzynce i drutem na zewnatrz moze tyle kosztowac i to do uzytku do domu (!) ( a nie super systemow automatyki/pomiarow przemyslowych itd).Od razu porownuja do TELEWIZORA ,TELEFONU,Samochodu, itd.itd.

Nie chca uwierzyc i twierdza ze to jakas sciema na miare oszustwa.

Ale jakie sa ich odniesienia? ONI NIE sluchaja muzyki - dla nich muzyka to ta na Trojce,Zetce,RMF-ie,itd czyli to co jest adekwatne do ich poziomu-im to wystarcza! I nie chca niczego innego.I chwala im za to.

Nie maja pojecia o Pendereckim,Lutoslawskim,F.Zappie,M.Davisie,B.Holiday,Vandermarku,Coltrane,J.Hendrixie,H.Hanckoku,koncertach fortepianowych Bacha/Bethovena,Chopina itd. Dla nich taki swiat jest inny.

CI, ktorym na takich pozycjach zalezy i maja jakies fundusze , nie porownuja tego "zjawiska" do Samochodu ,Telewizora,Telefonu itd.

Chca oderwac sie od rzeczywistosci za pomoca "teatru".Oni poszukuja klockow ,ktore za kazdym razem "zagraja"- czy leje deszcz czy zima - i nie chca aby ich

"teatr" zawiodl.Wiec ZAPLACA. I duzo! I chca zaplacic! I w tym tkwi taki moment.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego Elberoth nie kupil?

Ktos to opisa wczesniej.

Ale Audiofilia to podobno schorzenie , tak jak kobiety,hazard.Nigdy nie mozna porzestac.

A tak powaznie , to jak ma stan emocjonalny w takich sytuacjach i frajde z "przewalania" to mozna to tez zailczyc do sexu. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to demagogia,

tak jak to , ze ceny benzyny musza byc w polsce tak wysokie,ze ceny internetu musza byc tak wysokie,ze musimy tak malo zarabiac,

to jest wmawianie,ze SMG musi tak kosztowac, ale nie musi miec absolutnie zadnych parametrow,wystaczy ze w firmowym zestawieniu zagral bardzo dobrze,

i juz sam ten fakt powoduje, ze moze kosztowac 100tys zl.

wskazuje sie na jakas elitarnosc,i jeszcze jakies tam bzdury.....

 

a ktos, kto zwraca na to uwage,tak jak w przpadku LG,jest zasypywany lawina pomowien,o zazdrosc,jakas zlosliwosc.........i cos tam jeszcze.

spora czesc tych osob to osoby z miasta producenta,ciekawe,,,,,,,,,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Wystarczy tej teorii,czas posłuchać.

Mój "Lektor Prime",młodszy i lżejszy brat LG do dyspozycji audiofila posiadacza Cd w cenie SRP miń 9K $.

Zapraszam do zmeczowania,czas wymiany - tydzień z dostawą w obie strony/na mój koszt/.

Jeśli znajdę lepsze źródło to bardzo podziękuje jego włascicielowi za umożliwienie odsłuchu.

Pozdrawiam audiofilsko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

ciekawe ile powinno kosztowac TO,gdyby bylo wyprodukowane przez AA

 

1mln USD?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.